Müdür e sevgi duymak ..

cnn24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2012
387
3
Merhaba yardımcı olursanız sevinirim ben 4 ay önce işe başladım ve müdürden hoşlanıyorum odada sadece ikimiz varız ben asistanıyım onun , çok efendi iyi biri bekar daha.. Ben 26 yaşınday Ama hareketlerinden hiç anlaşılmıyor onun bana ilgisi olduğu , işle ilgili olduğu zaman konuşuyor geçenlerde bir hata yaptım baya bir kızdı bana.. Üzüldüm çok ..bir de boy farkı var onun boyu 1.90 falan belki daha uzun bense çıtı pıtı 1,57 .. Anlattığıma göre hiç oluru olmaz mı bir de

Son düzenleme:
anlıyo da olabilir
bence dikkat et hareketlerine
istiyosa kendisi bi adım atsın
ama müdürünmüş sonuçta mesafeli olabilir o yüzden

Anlasa muhtemelen isten çıkartılırsin.
Genc mudurlerin tarzi o.

İki yıllık üniversite mezunu olan bu mu?

Bu değilse ki, değil gibi gözüküyor; sen önce ne istediğine karar ver bence.

Son düzenleme:
Neden olmasın ki yaş farknz normal .. ikinizde bekarsınız olmayan bişey yok :) Aslında biraz bekleyip yavaş yavaş duygularınızı belli etmeye çalışsanz bakışlarınzla falan içten ve sıcak bakmaya çalışsanız ?
İşlerinizi düzgün yapıp ilk gözüne girmelsinz bence sonra telefon numarası yoksa işle iligli bi bahane bulup almalısınz .. Sonra bi bahaneyle aramalısınz yine işle ilgili .. işi kullanarak yaklaşablrsnz .

Neden olmasın ki yaş farknz normal .. ikinizde bekarsınız olmayan bişey yok :) Aslında biraz bekleyip yavaş yavaş duygularınızı belli etmeye çalışsanz bakışlarınzla falan içten ve sıcak bakmaya çalışsanız ?
İşlerinizi düzgün yapıp ilk gözüne girmelsinz bence sonra telefon numarası yoksa işle iligli bi bahane bulup almalısınz .. Sonra bi bahaneyle aramalısınz yine işle ilgili .. işi kullanarak yaklaşablrsnz .

Numarası var o arıyor beni işle ilgili durumlarda canım ya boy farkı ne olacak peki..

Ahhhh canim, sana ilgisi varsa acilacaktir. İkiniz de bekarsiniz, sen biraz daha icten davanip belli edip bekleyebilirin....

Boy farkından önce daha önemli sorunlar var bence adam sizle hiç ilgilenmiyor anlattığınız kadarıyla mesela :KK14:

Boy farkından önce daha önemli sorunlar var bence adam sizle hiç ilgilenmiyor anlattığınız kadarıyla mesela :KK14:

:)) aynen ilgilenmesi de olmaz zaten .. Bende hiç bakmıyorum onun masasına oturmam onun olduğu yere hçgitmem işte konuşurken bakınca bişey oluyor bana :/ ilk başta engelledim bu durumu olmaz die.. Hatta laf arasında bi kere bana Abi'm dedi :p başka da demedi ama öyle işte

Hadi sevgilisi varsa?
Bence daha fazla kendinizi kaptırıpta işinizden olmayın.

Hadi sevgilisi varsa?
Bence daha fazla kendinizi kaptırıpta işinizden olmayın.

Vazgeçebiliyorum kendime kendime yaşadığım durum hissettirmiyorum .. Sevgilisi yok anladığım kadarıyla ne gelen oluyor ne arayan olduğunu bilsem hayatta duygularımı bastırırım .. Zaten olmaz da adam bana kızıyor bişeyleri beceremediğim zaman .. Sonra bi kere Abi'm dedi.. O günden sonra Abi'm gibi göreyim dedim içimde bastırdım ama yine bişeyler hissettim ..sevgilisi varsa kendimden utanırım aklımdan bile geçirmem beni yanlış biri olarak düşünmeyin

İlgisi olan nasıl davranır .. Biraz bilgi verir misin ??

Gerçekten burada çok şaşırtıcı şeyler okuyorum. :44:
26 yaşındasın ve bir erkek karşı cinsi beğendiğinde nasıl davranır bilgin yok mu? :44::44:

Sana "abim" demiş laf arasında. Hala ne bekliyorsun? Umutlanma hiç.

Çok belli etmeyin ondan hoşlandığınızı önce onu etkilemeye çalışın .
Hoş bir parfüm seçin bileklerinize saçlarınıza sıkın o kokuyu almasını sağlayın .
Erkekler kokudan çok etkilenirmiş .
Yanlışlık yapmamaya çalışın, işinizde iyi olduğunu gördün .
Mutlaka doğal ama bakımlı olun .
Bakımlı olayım derken yüzünüzde bir ton makyaj olmasın yani .
Dahaaa ne diyebilirim ki .
Sosyal medyadan takip et hesabı varsa .
Olmayacak bir şey yok :KK34:

belki sevgilisi vardır, demişsiniz ki ; sevgilisi yok ne gelen var ne arayan, bu çok doğal bende sevdiğim adamın ofisine gitmem çalışma saatlerinde aramam,o da beni aramaz,arada canım sıkkınsa molada mesaj atarım, keza o da öyle yani belki müdürünüzünde böyledir? zaten size abim demiş belki öylesine dedi belki de hissetti ve kırıcı olmamak adına anlayasınız diye abi'm dedi?? bence aynı ortamda olmanızdan kaynaklı hissettikleriniz,buna son vermelisiniz zira doğruyu Allah bilir tabiki ama eğer bir hissi yoksa yıpranan siz olursunuz arkadaşım, ve bir not bir insanın bekar olması herşeyi olabilir kılmıyor, farklı şehirlerde yaşayan sevgililer var vsvs. :KK66:

Gecen gun 2 senelikle ilgili konu actin, simdi baska bi adam.. Az zamanda asik olmus olamazsin. Adamin da sana ilgisi yok belli ki. Umursama

adam size karşı 0 ilgili.bizden söylemesi canım.ha ilerde ne olur bilinmez ama şuan için öyle durum sezmiyorum.
heran sevgilisi veya nişanlısı olabilir.dikkat et canım.
size zaten kendisi abim demiş demekki sizi kardeşi olarak görüyor.umutlanma fazla:KK34::KK50:

X