Bu banyo setine nasıl bir paspas takımı almalıyım?

yoncagul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2013
422
140
Kızlar banyom uçuk yeşil. Ben de chakra dan beyaz renk ama uçuk renklerde çiçekli-yeşil ağırlıklı yaprakları olan bu seti aldım. Rengi fotolarda soluk gibi ama gerçekte daha canlı. Sizce zemini uçuk yeşil olan ve bu takımın olduğu banyoya nasıl bir paspas takımı alabilirim? Düz krem veya beyaz renk istemiyorum çok sade ve çiğ durur diye. Başka ne olabilir? Teşekkürler.

Aldığım banyo seti;

$çöp.jpg $tuv. fırçası.jpg

$sıvı sabunluk.jpg $diş fırçalık.jpg

Kızlar banyom uçuk yeşil. Ben de chakra dan beyaz renk ama uçuk renklerde çiçekli-yeşil ağırlıklı yaprakları olan bu seti aldım. Rengi fotolarda soluk gibi ama gerçekte daha canlı. Sizce zemini uçuk yeşil olan ve bu takımın olduğu banyoya nasıl bir paspas takımı alabilirim? Düz krem veya beyaz renk istemiyorum çok sade ve çiğ durur diye. Başka ne olabilir? Teşekkürler.

Aldığım banyo seti;

Eki Görüntüle 903203 Eki Görüntüle 903204

Eki Görüntüle 903205 Eki Görüntüle 903206

http://www.englishhome.com.tr/AltKategori/3/26_klozet-setleri/index.html

http://www.englishhome.com.tr/UrunDetay/3/20/1065/rosetta-banyo-paspasi-66-r-pembe.html

Ikıncı linktelkinin yuvarlak değil kare uzunu var olabilir zara home un sezonu baslar uygun paspas bulabilirsin orda. Düz beyaz krem pembeden uzak dur bencede. Bende hiç beğenmem. Düz alma pembeyi yeşillik olabilir kahve yeşil olabilir. Mudoya da bak.

Ayrıca gule gule kullan. Her chakraya girdiğimde hep bakarım bunlara. Daha banyo rengim belli olmadığı için alamadım

Son düzenleme:

Aldığım banyo seti;

Eki Görüntüle 903203 Eki Görüntüle 903204

Eki Görüntüle 903205 Eki Görüntüle 903206

Çok güzel bir banyo setiymiş bende bir set almayı düşünüyorum bunu çok beğendim.

chakra da cok guzel setler var gercekten. Ben sana acik yavruagzi tavsiye edebilirim. Tabi banyona uyar mi bilemicem.

Set cok guzelmis canim. Gule gule kullan . NE kadara aldin? Bu arada bence yesil banyoya ve bu sete gulkurusu, ucuk sari ve sutlu kahve tonlari guzel gider.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Set cok guzelmis canim. Gule gule kullan . NE kadara aldin? Bu arada bence yesil banyoya ve bu sete gulkurusu, ucuk sari ve sutlu kahve tonlari guzel gider.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü[/QUOTE

Teşekkür ederim canım daha güzeli sizlerin olsun. Fiyat olarak sanırım 260 tlydi hepsi. Ama her parçanın fiyatı var. Set şeklinde bir fiyat değil bu.

Bir öncekini kendim çok beğendiğim için attım fakat banyonuz uçuk yeşil ise, bu linkteki sizin için daha uygun olabilir. Bunu da çok kibar buldum açıkçası. :KK31:

Alessia Takım

Canım banyo setine bayıldım çok hoş ve zarif. Yerinde olsam krem agirlikli ve deseni olacaksa bile çok az deseni olan bir paspas alırdım. Hayırlı olsun. Çok begendim gercekten.

aslında paspas olarak krem rengi yakışırdı
ama istemiyorsan mürdüm yeşili yada vizon da gider kanımca :110:

X