94/1 yarenleri buraya :)

acemi birliği bitsin alışmış olcam sanırım.galiba telefonda konuşurken sıradaki kişiler konuştuğunu duyuyo çünkü rahat konuşmuyo gibi geliyo bana .sadece sabaha karşı kalktığında aradığında rahat konuşabiliyor sıra olmuyomuş

evet canım dagtım ıznıne geldıgınde daha farklı olck gene alısıcaksn gene gdiicek tekrar basa sarıcak:KK14:
acemılıkte öyle tatlım bızımkılerde öyleydı tel sıkıntı oluo bnmkı tel sokmustu ama kullanamamıstı:KK1:
anca ankesörluden arıo ozamnda cok sıra oluo hep gözm teldeydı aradı arıcak die en sıkntılı dönemler o dönemler cnm
ustaya gecsın hersey bellı olsun daha rahat geçicek emın ol..
bu arada senın askerın nerdeydı

Hayır kuzum gene asansörle inmedik her günün bi hasreti var gardaş 100 değil 90 :KK53:

evet kuzu öyle dogru söyluosn ama suan 140 fln sayıyo olablrdık :18:
1 ay snra gelıceklerıne daha mayıs hazıran gibi gelıceklerdi o yuzden cok sukur halimizee:nazar:
suan bzm askerler teskereci olduuu:KK16:

evet kuzu öyle dogru söyluosn ama suan 140 fln sayıyo olablrdık :18:
1 ay snra gelıceklerıne daha mayıs hazıran gibi gelıceklerdi o yuzden cok sukur halimizee:nazar:
suan bzm askerler teskereci olduuu:KK16:

460'la başlayıp, birden 90 silen ilk yarenleriz bizde :KK53::KK53:

Tabi artık teskereciyiz En Büyük TÜRKİYE

benim askerim burdur merkezde canım.usta birliği en hayırlı yere cıksın inşallah 10 ocakta yemın törenı var.

benim askerim burdur merkezde canım.usta birliği en hayırlı yere cıksın inşallah 10 ocakta yemın törenı var.

amın cnm hayırlısı olsun
ama benım bır cok arkadasım burdurda yaptı acemılıgını
ustabırlıgı batıya cıktı coguda ankaraya dustu inş senınkıde öyle guzel yere duser canım

Benimde kuzenim burdur'da yapmıştı acemiliği şimdi şırnakta.. İnşallah askerin güzel bi yere çıkar canım :KK34:

evet teskereciyiiz :KK52:
hazırlanıomş artık teskereleri ay cok sevınıyorum duydukca :KK16:

Bende öylee yaaa :KK17:
Ocak 20'de eğlenceleri var :KK23::KK23:

ankaraya yada istanbula çıkar inşallah ben sakaryalıyım hafta sonları gidebileceğim biyer olur inşallah kıbrıs olmasında

ankaraya yada istanbula çıkar inşallah ben sakaryalıyım hafta sonları gidebileceğim biyer olur inşallah kıbrıs olmasında

Benim nişanlım Ankara'da Hatta 93/1 tertiplerin çoğu ankara çıkmıştı.
Yakın olmasından çok iyi bi yer, hayırlı insanlar dilemen daha iyi olur canım :KK34:

hahah 94-1 yarenleri dışında herkes burdaymış :KK1:

Onlarda 2 aya kalmaz buraya terfi ederler canım :KK53::KK53:

Eee has torunlarımız gelsinlerde gitsek ya hu :KK23::KK23:

ne eglencesı kıısss bitio diemi :KK9:

Teskere eğlencesi senoşşş :KK17:

Benim nişanlım Ankara'da Hatta 93/1 tertiplerin çoğu ankara çıkmıştı.
Yakın olmasından çok iyi bi yer, hayırlı insanlar dilemen daha iyi olur canım :KK34:

Onlarda 2 aya kalmaz buraya terfi ederler canım :KK53::KK53:

Eee has torunlarımız gelsinlerde gitsek ya hu :KK23::KK23:

Teskere eğlencesi senoşşş :KK17:

ayy ne guzel tatlım ya acaba bzmkılerde varmı oyle eglenceler:KK1:
soraym konusnca

hıc bahsetmedı benmde sormak aklıma gelmedi acıkcsı:KK1:
bu aralar yerıne adam arıo teskerecı oldk ya yenı gelenlerden
sizdede o durumlar warmı

Sorarsın bi dahakine işte kuzum, ah sorma ya o telaş vardı bizdede..
Kantini Cuma günü devrediyor yeni gelenlerden birine, gündüz koğuşçusu olacak artık :KK53:

Sorarsın bi dahakine işte kuzum, ah sorma ya o telaş vardı bizdede..
Kantini Cuma günü devrediyor yeni gelenlerden birine, gündüz koğuşçusu olacak artık :KK53:

oo ii kuzumm senınkı bulmş bzmkı daha arıo
bulsa rahatlıcak bıraz hala yogun cnku

bizde gezerdik sizin gibi sizde geliceksinizz bizzzim gibiiii hahahaha :101::87:

kızlar sevgilimin usta birliği Ankara Çankaya ya çıkmış.acaba nasıl bir yer rütbeliler varmış hep galiba acabba telefon kullanabılır mi bilgisi olan var mı?

X