94/1 yarenleri buraya :)

kızlar sevgilimin usta birliği Ankara Çankaya ya çıkmış.acaba nasıl bir yer rütbeliler varmış hep galiba acabba telefon kullanabılır mi bilgisi olan var mı?

Canım ben 93/1 yarenlerindeyim. Nişanlım Ankara/Güvercinlikte evet Ankarada ilk 3-4 ay disiplin tavan yapıyor.
Lakin usta birliğine gittiğinde 6.ayı dolmadan falan telefon kullanabileceğini sanmıyorum. Daha doğrusu bu en çok komutanlarının anlayışlarına bağlı :KK34:

Canım ben 93/1 yarenlerindeyim. Nişanlım Ankara/Güvercinlikte evet Ankarada ilk 3-4 ay disiplin tavan yapıyor.
Lakin usta birliğine gittiğinde 6.ayı dolmadan falan telefon kullanabileceğini sanmıyorum. Daha doğrusu bu en çok komutanlarının anlayışlarına bağlı :KK34:

çok kötü o zaman desene:KK43: çankaya cumhurbaşkanlığı muhafız alayında yapıcak kesin kullanamaz o zaman :KK43: keşke doğu cıksaydı diyorum

çok kötü o zaman desene:KK43: çankaya cumhurbaşkanlığı muhafız alayında yapıcak kesin kullanamaz o zaman :KK43: keşke doğu cıksaydı diyorum

Neden telefon açısından mı? Saçmalama.. Doğuda olan arkadaşlarımızın içlerini biliyor musun ki?
Sanırım 93/3 topiğinde arkadaşlardan biri cumhurbaşkanlığındaydı orda bi yazarsan belki yardımcı olurlar.

Neden telefon açısından mı? Saçmalama.. Doğuda olan arkadaşlarımızın içlerini biliyor musun ki?
Sanırım 93/3 topiğinde arkadaşlardan biri cumhurbaşkanlığındaydı orda bi yazarsan belki yardımcı olurlar.

can güvenliği konusunda biraz kaderciyim bu yüzden öyle düşündüm.telefon kullanması benim için önemli tamam teşekkür ederim zeyno

Yarın acemi birlikleri açıklancaktı sanırım artık gelmeleri lazm yavaş yavaş :KK24:

Yarın acemi birlikleri açıklancaktı sanırım artık gelmeleri lazm yavaş yavaş :KK24:

Ay sonuna 1 hafta kala açıklanır, bizim öyle olmuştu :KK17:

Gelsinlerde gidelim artık ya :KK53: Gerçi askerleri gitmeden gelmezler :21:

Yuh artık bu yoRumuda gördüm ya pes...
KEşke doğu çıksamıydı?
Şaka mı bu ! kusura bakma ama kayıtsız kalamadım yazdım...
Telefon kullanamaz die sırf doğuda telefon kullanır die çıksaydı mı diyorsun...
Vay be enteresanmış.!
sen burda doğuda asker bekleyen arkadaşların yazdıklarını korkularını operasyonlara gidip haber alamadıklarını uykusuz gecelerini okumadın.bilemezsin doğru.
Diyecek söz yok!.

Son düzenleme:
Ay sonuna 1 hafta kala açıklanır, bizim öyle olmuştu :KK17:

Gelsinlerde gidelim artık ya :KK53: Gerçi askerleri gitmeden gelmezler :21:

Nette 15 ocak yazıyo ama bilemiyorm gelmeleri teslim olduktan snrayı bulur ztn bakalım bizde bekliyorz hevesle :KK52:

Yuh artık bu yoRumuda gördüm ya pes...
KEşke doğu çıksamıydı?
Şaka mı bu ! kusura bakma ama kayıtsız kalamadım yazdım...
Telefon kullanamaz die sırf doğuda telefon kullanır die çıksaydı mı diyorsun...
Vay be enteresanmış.!
sen burda doğuda asker bekleyen arkadaşların yazdıklarını korkularını operasyonlara gidip haber alamadıklarını uykusuz gecelerini okumadın.bilemezsin doğru.
Diyecek söz yok!.

evet yaşamadığım için bilmiyorum.ama Ankarada cumhurbaşkanlığı muhafız alayında onlarca rütbeli arasında o disiplinde ne kadar bunalıcak bende bunu biliyorum.doğudaki bazı yerlerinde ne kadar rahat olduğunu duymuştum.Allah korusun ama ölüm konusunda kaderciyim önemli olan rahatı.neyse daha yeni gitti umarım çok rahat olur.

evet yaşamadığım için bilmiyorum.ama Ankarada cumhurbaşkanlığı muhafız alayında onlarca rütbeli arasında o disiplinde ne kadar bunalıcak bende bunu biliyorum.doğudaki bazı yerlerinde ne kadar rahat olduğunu duymuştum.Allah korusun ama ölüm konusunda kaderciyim önemli olan rahatı.neyse daha yeni gitti umarım çok rahat olur.

Rütbeliler öcü diil :KK1: ayrıca askerlik tabiki bunalıcak cocuk oyucağı veya sivil hayat değil! Önemli olan rahatı tabi ama can olmadıktan sonra rahatın önemi yok herneyse ne diyimki hayırlı teskereler :KK70: doğudakiler sadece telefon konusuna rahat ayrıca can korkusu ve - bilmem kaç derece soğuklar hiçte rahat değil bence :KK66:

sevgılım orada yapıyor cumhurbaskanlıgı muhafız alayında bana ozelden mesaj atarsan bılgılendırrım canım :) ayrıca adı ne sevgılının benımkı orda cavus hem yardımcı olur

Bizim has ve has torunlarımıızz :KK17::KK17: Yani kuzum biz geçen yıl şubat başında uğurlamıştık askerleri.. Onlarda şubat başı, ortası gibi gelirler :KK16:

heehe ee bu gelen kız yanı bellı olmus falan kacıncı gruptan o daha bot baglamamıslarsa ustalıgı bellı olan koske cıkan falan ılk gıden grup subatsa ondan kafam karıstı :26::26:

heehe ee bu gelen kız yanı bellı olmus falan kacıncı gruptan o daha bot baglamamıslarsa ustalıgı bellı olan koske cıkan falan ılk gıden grup subatsa ondan kafam karıstı :26::26:

Sanırım öyle tatlım :KK17: A-b-c grubu gibi ayrılmışta olabilir eğer erken giderse hiç belli olmaz.

X