2014 ağustos sonu için 5 yıldızlı balayı oteli tavsiyesi ;)

antalya merkez; rixos porto bello mardan palace delpin iki tane delpin var crowne plaza (çok güzel) hotel su limak lara alanya; delpin botanik maritim hotel villa agusto butik utopia world alaiye resort adenya otel bunalara bi bak aklıma bunlar geldi hepsi güzeldir :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Evet cok alternatif var ve cok kafa karistirici en iyisi bilen birinden tavsiye almak daha önce giden birinden herseyini ögrenmek en mantiklisi :) balayi oteli dusünenlere ben granadayi tavsiye ederim giden yakinlarimla konustum herkes i kadar ballandira ballandira anlatti ki bende kesin kararimi vermis oldum :)

http://www.rubiplatinum.com/tr/platinum
https://tr-tr.facebook.com/RubiPlatinum
bu sene nisan ayında sezonu açıyo daha bu sene alanyada açılıcak biz buraya gitmeye karar verdik canım etstur tavsiye etti tadilatından sonuna kadar bütün fotoğrafları var bi incele istersen çok temiz kaliteli görünüyo ve eminim ilk senesi ilk müşterileri olduğu için memnun etmek için ellerinden geleni yaparlarki ünü yayılsın gelen bidaha gelsin :)

kızlaaarrr agustosta evleniyorum. balayına gitmeyi düşünüyoruz. alanya merkezde veya obagöl civarında bildiğiniz bir otel var mı? fiyatı uygun olursa sevinirim şimdiden teşekkürleerr

biz granada luxry hotel de kalıcaz istersen bi arastır oda alanyada çok iyi bir otelmiş tanıdıklarım anlattıonların tavsiyesiyle gidiyoruz bizde :)

Kizlar hepinizine ayrı ayrı teşekkür ederim tavsiye ettiginiz otellere baktim hepsi cok güzel ama ben alanyanin merkezinde olsun istiyorum :KK43: gecen yil konaklida kaldim ve pisman oldum çünkü Kleopatra plajını çok seviyorum ve her gün oraya gitmek büyük vakit kaybi oluyor :KK43:

Merhaba kizlar.
Ben nisanliyim, evlenmem icin bir sene var halen, fakat ben simdiden balayi otele bakiyorum.
Internette Voyage Bodrum ile güzel bilgiler aldim, acaba siz oraya tatile gittinizmi?
Her kiz gibi bende güzel bir balayi gecirmek istiyorum ''esimle''. :)

Herkese simdiden sevdiginizle mutluluklar dilerim. :)

Biz de Ağustos sonunda evleniyoruz. Balayı için Bodrumu tercih ettik.

Otel konusunda kararsız kaldık, değişiklik olsun diye yarısını Thor Luxury'de yarısını da Kefaluka Resort Hotel'de geçireceğiz.

Değişiklikten yana karar verirdik.

Thor Luxury yeni bir otel. Balayı oteli, 13 yaşından küçük alınmıyor. Kefaluka'nın da konumu çok güzelmiş. Giden arkadaşlarımızın tavsiyesine uyduk. Bodrum'un en güzel koyu Kefaluka'nın oradaymış..

böyle işte...

Bizim de düğünümüz ağustos sonu ve uzun arayışlar sonucunda Amara Wing Resort te karar kıldık:KK16:

Canım harika biz bayildik kesinlikle tavsiye ederim çok eğlendik :) E="nonsense38, post: 39136656, member: 214024"]merhabalar granada oteli için yorumlarnızı almak istiyorum[/QUOTE]
Canim

merhabalar granada oteli için yorumlarnızı almak istiyorum
Canım biz bayildik kesinlikle tavsiye ederim çok eğlendik :) çok lüks bir otel ilgileri alakalari eğlenceleri çok güzeldi sürekli aktivitelere animasyonlar a katıldık hatta bokunu çıkardık animasyon ekibi kankamiz oldu :KK70: hersey çok güzeldi sadece sahili yok ki ben kumu çok seven biri olarak buna uzülecekvakit bulamadim hhiçte önemli değildi geri kalan hersey süperdi ayrıca balayı çifti olduğunuzu belirtin ala cart restorantta 2 kere ücretsiz yararlaniyorsunuz vs vs :)

merhabalar granada oteli için yorumlarnızı almak istiyorum
Gündüzleri ve akşamları ayrı ayrı aktiviteler oyunlar danslar partiler oluyordu ki ce kadar çok eğlendik ki Odamıza gece 2 de gelip yorgunluktan direk uyuyoduk :KK70: sevismeye firsatimiz olmuyodu diyebilirim :p amaaaan az sevisin tatilin tadını çıkartın eglenin deli gibi tatil bitip eve dönünce zaten gece gündüz sevisiyorsunuz :KK70: en azından sevistikten sonrayatakta gülüp anabileceginiz anilariniz oluyor :p yorumum fazla aabsürd olabilir ben böyle değildim evlendikten sonra böyle oldu sorrryyy :KK70:

ben limak otellerini tek geçerim bence kalitesi standart üstü herşey harikaydı bu arada antalyanın her tarafını gezip otel turuda yapan biri olarak biz yine limak dedik güzel otelerde gördük tabi ama bazı otellerin netten görüldüğü gibi olmadığını söyleyebilirim hele alanya tarıfına doğru bazı oteller denize 50 100 metre yazsada arada otoban gibi yoldan geçip denize aqua parka gidiliyor

Gündüzleri ve akşamları ayrı ayrı aktiviteler oyunlar danslar partiler oluyordu ki ce kadar çok eğlendik ki Odamıza gece 2 de gelip yorgunluktan direk uyuyoduk :KK70: sevismeye firsatimiz olmuyodu diyebilirim :p amaaaan az sevisin tatilin tadını çıkartın eglenin deli gibi tatil bitip eve dönünce zaten gece gündüz sevisiyorsunuz :KK70: en azından sevistikten sonrayatakta gülüp anabileceginiz anilariniz oluyor :p yorumum fazla aabsürd olabilir ben böyle değildim evlendikten sonra böyle oldu sorrryyy :KK70:
haha canım çok araştırdım granada çok güzeldi ama ben plaji olsun çok istiyorum oranında azmış baya o yüzden alva donnayı beleği seçtik inşallah pişman olmayız

ben limak otellerini tek geçerim bence kalitesi standart üstü herşey harikaydı bu arada antalyanın her tarafını gezip otel turuda yapan biri olarak biz yine limak dedik güzel otelerde gördük tabi ama bazı otellerin netten görüldüğü gibi olmadığını söyleyebilirim hele alanya tarıfına doğru bazı oteller denize 50 100 metre yazsada arada otoban gibi yoldan geçip denize aqua parka gidiliyor
limak bize biraz pahallı geldi canım o yüzden hiç bakmadık bilee

X