Fetullah Gülen'in bedduası

dinleri ve taptıkları tek şey para olmuş ne yazıkki çok gönül yıktılar. abd de yaşamak bu vatana ihanet etmeyi mi gerektirirdi. abd ajanları yazık

Kendisi ile çelişkiye düşen ve 15 Mart 2007 tarihinde Fethullah Gülen'in bir başka sohbeti;

Netice olarak, Allah'a havale etmede bir mahzur olmadığını, yapılan beddualara da âmin demememiz gerektiğini, ikisinin birbirinden ayrıldığını ve mü'mine yaraşan hususun dua etmek olduğunu söyleyebiliriz. İşin içinden çıkamadığımız durumlarda, Allah'a havale etmek de bir yol olarak kullanılabilir. Zira Müslüman'ın tel'ine ve bedduaya "âmin" demesi asla doğru değildir....

Sçz konusu dershaneleri olunca açtı ağzını, yumdu gözünü...

direk bir beddua göremedim ben el açmış bile olsa.eğer diyerek şartta bağlayarak yapıyordu duasını.hoş duada geçenleri yapmışlarsa ve yapmadık diyorlarsa bedduaya ne hacet yer bir hekzan olurlar zaten.Allah böyle helaklardan bizi de korusun neticede onlarla birlikte masumlarda zarar görüyor.

Bu adam goya dinci..
Pis herif ya ettigi beddualar yuzundeki seytanlik sozlerindeki kibir..
Hic hos degil..

Nefretle kiniyorum.
:confused:

Yani asla savunduğumdan değil de,
adam doğrudan demiyor ki yapıyorsak bizide yerin dibine vursun diyo
sonra yapanların diye başlayıp döküyo içini :KK53:

işte anlık sinir kibir insanın gercek yüzünü gösteriyor birden sonra pişman oluyosun ama nerdeee geçti bi kerem

insan tırsıyo ama otura kalka beddua edince :18: karşısındakilerde bağrıyor ağlıyor:83:

Son düzenleme:
X