Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

MutluBulut_

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
16.927
9.108
Bundan çooook zaman önce evlilik sadece hayal gibiydi..
Neler paylaştık birlikte oldu olacak evlendik evlenicez derkeennn vallahi gidiyoruz sonunda :KK9:
Evlenmemize cogumuzun birazcıkın daha var ama yıl olarak artık bizim yılımız geldiiii :KK52: hoşgeldi sefalar getirdi :KK52:
Kalıcı dostluklarımız vardı bizim hala özelden yazıştıgımız yada online gördügümüz anda mutlu oldugumuz :KK16:
Gelin tekrardan toplanalım bu kez son hazırlıklarla yola cıkalım..sonra evlilik sonra cocuk sonra torun dermişim ama abartma eda dersiniz diye susuyorum :KK9:
Neyse neyse sustum ben :KK9:
Hepimiz hosgeldikk :KK16::KK16:

Ollleeeyyyyyy :)) Topiğimiz hayırlı olsun edoşum :) Güzel sohbetler, tatlı heyecanlar yaşayalım hep beraber inşallah.

hoşbulduk ile giriş yapabilirimm sanırımm :KK16::KK16::KK16:
topiğin hayırlı olsun edacımm :KK16::KK16:

Sagol canım ama topgimiz hepimizi topigi :KK52:senin benim bizim hepimizin :KK52:
Bu arada mayıs gelinisin dimi şuanda ticketine bakmadan yazıyorum ya öyle hatırlıyorum hazırlıklar ne alemde :KK52:

Ollleeeyyyyyy :)) Topiğimiz hayırlı olsun edoşum :) Güzel sohbetler, tatlı heyecanlar yaşayalım hep beraber inşallah.

evett kuzum sonundaaa :KK16: Aminnnnnn inşallah artıkın işim vardı giremedim yok sahipleniyoruz topigi el birligiyle :KK9:

Ebisimmm siz nişanlanalı tam 4 ay olmus bugün ne cabuk gecti zaman :KK16: bu arada sen japon fenerlerimi ne istiyordun nişanda yaptınmı hic konusamadık :44:

Sagol canım ama topgimiz hepimizi topigi :KK52:senin benim bizim hepimizin :KK52:
Bu arada mayıs gelinisin dimi şuanda ticketine bakmadan yazıyorum ya öyle hatırlıyorum hazırlıklar ne alemde :KK52:

:KK9::KK9::KK9: teşekkür ederimm :KK16::KK16::KK16:
evet mayısın son gün geliniyimm 1 hafta sonrasında da haziran gelini oluyorumm :KK9::KK9::KK9:
2 düğün olcak bizdee :123:
hazırlıklarım bitti nerdeyse:KK1:
halı perde beyaz eşya hariç her şey tamamm :KK53::KK53::KK53:
düğünü bekliyoruz artıkk:KK6::KK6::KK6:

evet mayısın son gün geliniyimm 1 hafta sonrasında da haziran gelini oluyorumm :KK9::KK9::KK9:
Ciddimisinnn bizde 25 mayıs dedik ama daha ortada hic bir hazırlık yok :KK52: yandık öldük bittik biz :KK52:
Ohh ne güzel 2 defa giyeceksin gelinligi 2 farklı sac ohh :KK9:
bizde bu duruma gelecekmiyiz acaba biz daha önce tarih alıcaz sonra eşyalar :KK31: sen gelinligide aldın yanii :KK52: hadi hepsi hayırlı olsun :KK16:

Ciddimisinnn bizde 25 mayıs dedik ama daha ortada hic bir hazırlık yok :KK52: yandık öldük bittik biz :KK52:
Ohh ne güzel 2 defa giyeceksin gelinligi 2 farklı sac ohh :KK9:
bizde bu duruma gelecekmiyiz acaba biz daha önce tarih alıcaz sonra eşyalar :KK31: sen gelinligide aldın yanii :KK52: hadi hepsi hayırlı olsun :KK16:

olur olur hepsi olur :KK34::KK34:
teşekkür ederim darısı size olsunn :KK16:
ben erkenci ve garantici bi insan olduğum için bunlarr :KK53::KK53:
*
mobilyaları aldık, gelinliğimi de 1 ay olmadı alalıı :KK17::KK17:
ilk düğün kına düğün karmasıı olacağı için saçım daha derli toplu olur, ikinci düğün kır düğünü olcağı için saçımda taze çiçekler olsun istiyorum:KK15:
bakalım inşallah gönlüme göre olur her şeyy :KK16::KK16::26:

Ebisimmm siz nişanlanalı tam 4 ay olmus bugün ne cabuk gecti zaman :KK16: bu arada sen japon fenerlerimi ne istiyordun nişanda yaptınmı hic konusamadık :44:

Canım ben de inanamıyorum valla. Düğüne 249 gün var an itibariyle... 700 küsürlerden gelince, bu rakam insana az geliyor :)
Japon feneri yapmadık ama çok güzel masa süsleri yaptık. Fotoğrafını bulabilirsem koyarım mutlaka.

Ayyy, hayırlı olsun böylesine, mutluluklar diliyorum canım. Heyecan ne durumda?

Edam yeni topik hayırlı olsun:21:2015 geliniyim nasipse inşallah:nazar:ama arkadaşlarımı yalnız bırakırmıyım hiç banada tecrübe olur hazırlıklar heyecanlar belki takıla takıla 2014 de dügün yaparız:KK52:

Son düzenleme:
Canım ben de inanamıyorum valla. Düğüne 249 gün var an itibariyle... 700 küsürlerden gelince, bu rakam insana az geliyor :)
Japon feneri yapmadık ama çok güzel masa süsleri yaptık. Fotoğrafını bulabilirsem koyarım mutlaka.

teşekkür ederim ebiss :KK16::KK16:
heyecan arada çok yüksek arada hiç yokk :KK53::KK53:
kimi zaman korkunç bi rahatlık oluyo üstümdee, karışık duygular içindeyim sanırımm :111::111::111:
ismim dila bu arada tanışabilirizzz :KK19::KK19:

teşekkür ederim ebiss :KK16::KK16:
heyecan arada çok yüksek arada hiç yokk :KK53::KK53:
kimi zaman korkunç bi rahatlık oluyo üstümdee, karışık duygular içindeyim sanırımm :111::111::111:
ismim dila bu arada tanışabilirizzz :KK19::KK19:

çok normal ya o karışık duygular :) Ben de Ebru, memnun oldum..

dimi:KK16:

vallahi yatıp kalkıp çeyiz düşünüyorum.

nevresim pike saç kurt. mutfak robotu taksitine giricem şimdi.:KK6:

son zamanlara gelince artık bakamıyosun çeyiz eşyalarınaa :KK6::KK6:
mutfak ıvır zıvırları yormuş oluyo senii :KK53::KK53:

çok normal ya o karışık duygular :) Ben de Ebru, memnun oldum..

memnun oldum ebrucumm :KK16:

olur olur hepsi olur :KK34::KK34:
teşekkür ederim darısı size olsunn :KK16:
ben erkenci ve garantici bi insan olduğum için bunlarr :KK53::KK53:
*
mobilyaları aldık, gelinliğimi de 1 ay olmadı alalıı :KK17::KK17:
ilk düğün kına düğün karmasıı olacağı için saçım daha derli toplu olur, ikinci düğün kır düğünü olcağı için saçımda taze çiçekler olsun istiyorum:KK15:
bakalım inşallah gönlüme göre olur her şeyy :KK16::KK16::26:
Aslında bende öyle biriyim hersey hazır olsun kafam rahat olsun diyorum ama tek ben böyleyim işte sorun orada herkes acelen ne diyo :KK31:
ben gelinligi kiralamak istedigimden korkuyorum erken kiralayınca ya baskası giyerse ve giydiginde gelinligi bozarsa :KK31:
çokkk hos olurrr işte 2 dügünün en güzel kısmı bence sac :KK9:

dimi yaa saka gibiydi neydi o 700 ler :KK9:benim kac kaldı 150-160 falanmı :KK1:tamam kuzucum eminim senin zevkinle cok güzel olmustur :KK16:
Edacııım, topiğin hayırlı,bol haberli,muhabbetli olsun inşallah:KK16:

Sagol boncugummm topigimizz :KK9:
Edam yeni topik hayırlı olsun:21:2015 geliniyim nasipse inşallah:nazar:ama arkadaşlarımı yalnız bırakırmıyım hiç banada tecrübe olur hazırlıklar heyecanlar belki takıla takıla 2014 de dügün yaparız:KK52:
sagol kuzum bırakma tabi ya hem inşallah 2014 e dönüş olur sizinde :KK52:

son zamanlara gelince artık bakamıyosun çeyiz eşyalarınaa :KK6::KK6:
mutfak ıvır zıvırları yormuş oluyo senii :KK53::KK53:

memnun oldum ebrucumm :KK16:

ablam 2012 aralıkta sözlendi, eylülde evlendi. sözden sonra başladı çeyiz düzmeye. hele son 2 ay allahım allahım her akşam iş çıkışı çarşda alıyoduk soluğu :KK1:

akıllandım ama. ben sıkıştırmayacağım o kadar :KK19:

dimi:KK16:

vallahi yatıp kalkıp çeyiz düşünüyorum.

nevresim pike saç kurt. mutfak robotu taksitine giricem şimdi.:KK6:

seni çeyiz alırken görmekk :KK53: sonunda :KK53:
offf benimde elektrikli ev aletlerimi halletmem lazım ama henüz 2 parcam var ütü , rondo & blender :KK31: offf bittim ben indirim kampanya duyarsanız haber verin ama nott internetten alışveriş yapmıyorum malesef :KK9:

X