Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Kızlarrr :KK16::KK16:
İşe başladım, nişanlandm ve Allah Nasip Ederse Evleniyorumm :nazar::nazar::nazar::nazar:
:KK16::KK16::KK16::KK16:

Periiiiiiiiiiiiiimm ne güzel haberler bunlar,çok sevindim kuzum ya çok çok çok.:KK16::KK16::KK16:
İnan kaç kere aklıma geldin ama giremedim epeydir kk.ya.İşe girdin mi diye merak etmiştim bak nişanlanmışsınız bile. :KK52::KK52::KK52:
Allah mutluğunuzu daim etsin, çok ama çoook mutlu olun canım. Çok hakediyorsun mutluluğu tatlım. :KK16::KK16::KK16::KK16:
Düğün ne zaman peki kuzum

perimmm cok mutlu ol cok :)nihan alintim olmadi canim cok mantikli canim fazladan yorgunluga gerek yok

Edam beni mi andıııınn:KK16:

:KK60:Ooo neler planladım Edam :KK53:Evi süsleyeceğim masalara krem rengi tül kapı süsü girişe sonra kapı kollarına falan yine tüller:KK12:tabaklara yemekler hazırlanacak ama masanın üzerinde artı olarak krepler, trufflar, kurabiyeler, çikolata sosuna batırılmış marshmallowlar,şekerlemeler bulunacak inşallah:KK17:kürdanlara batırılan yiyeceklerin ucuna renkli boncuk takılacak ve şeffaf kurdele bağlanacak:KK51:Masanın üzerine kağıttan balonlar yapılacak tavandan asılacak :KK76:konuşma balonları ve çerçeve alacağım resim çekilirken eğlenceli olsun diye:KK53:söz tepsimi nasipse süsleyeceğim makasımı aynı şekilde:KK17:ilk önce misafirlere ikramlar verilir daha sonra pasta kesilir sonrasında yine tabakta pasta ve masa üzerinde ki güzelliklerden takdim edilir diye düşünüyorum:KK56:Renkli kolonya şişeleri düşünüyorum kalp şeklinde :21:sevdiceğime söz mendili işleyeceğim ya da işleteceğim :KK60:artı olarak belki özel bir fincan alabilirim isteme kahvesi için :KK52:ya da kola kadehlerimiz olur pasta kesildikten sonra içmek için:KK53:söz kurabiyesi belki olur belki olmaz ona tam emin değilim :KK51:

Nasıl hayali güzel değil mi kuzum inşallah gerçekleştirmek de nasip olur:nazar::KK17:

Ne güzel hayaller ve planlar bunlar canım, beni nişan günüme götürdün valla:KK31::KK17:
Bizim de ailede ilk kez böyle bi nişan oldu çok güzeldi herkes çok beğendi. Ve o tatlı detaylar var ya o günü öyle güzelliştiriyor ki mutlaka süsle püsle her yeri:KK34:İnşallah çok güzel geçer canım.

Periiiiiiiiiiiiiimm ne güzel haberler bunlar,çok sevindim kuzum ya çok çok çok.:KK16::KK16::KK16:
İnan kaç kere aklıma geldin ama giremedim epeydir kk.ya.İşe girdin mi diye merak etmiştim bak nişanlanmışsınız bile. :KK52::KK52::KK52:
Allah mutluğunuzu daim etsin, çok ama çoook mutlu olun canım. Çok hakediyorsun mutluluğu tatlım. :KK16::KK16::KK16::KK16:

Edam beni mi andıııınn:KK16:

Ne güzel hayaller ve planlar bunlar canım, beni nişan günüme götürdün valla:KK31::KK17:
Bizim de ailede ilk kez böyle bi nişan oldu çok güzeldi herkes çok beğendi. Ve o tatlı detaylar var ya o günü öyle güzelliştiriyor ki mutlaka süsle püsle her yeri:KK34:İnşallah çok güzel geçer canım.

Andim tabi :) ah kuzum ah ozledim perimi

Nihanım nerelerdesin kuzum:KK31:Özlettin kendini çokmu yoğunsun aralarda gel lütfen herkes gidiyor :KK5:İnşallah gerçekleştirmek nasip olur canım benim hayaller güzel bakalım seninde öyleydi hatırlıyorum hatta söz tepsine göz koydum aynısını hazırlayacağım inşallah:nazar::KK17:

Nihanım nerelerdesin kuzum:KK31:Özlettin kendini çokmu yoğunsun aralarda gel lütfen herkes gidiyor :KK5:İnşallah gerçekleştirmek nasip olur canım benim hayaller güzel bakalım seninde öyleydi hatırlıyorum hatta söz tepsine göz koydum aynısını hazırlayacağım inşallah:nazar::KK17:

Canım inan epeydir yoktum, geçen gün topiğe bi şeyler ekleyebildim, yazdım da çok yoğun geçiyor günler.Düğünümüz-ertelenmezse- 25 gün sonra. Ve evimiz hala serili değil, boya bile yapılmadı, taziyeleri var eşimin akrabalarında bi yandan.. Her şey karışık ve çok yoğun. Söz tepsimi ben de çok severek kullandım, doğaçlama son anda yapmıştık.Kesinlikle tavsiye ederim, tercih etmen çoook mutlu etti beni. :KK16::KK16: İnşallah her hayalin hayırlısıyla gerçek olur canım:KK16:

Andim tabi :) ah kuzum ah ozledim perimi

Kuzum ben de özlenmedim mi:KK50: kıskandım hemen:KK1::KK1::KK1: özledim sizleri gerçekten.Şöyle sizinle uzun uzun sohbet edebilmeyi özledim ama 5 dk.lık girebiliyorum.

ayy periiim:KK54::KK54:
özlettin kendinii:KK54:

nasıl sevindim anlatamamm çok mutlu olun kuzum inşallahhh:nazar::KK16:

Tutkucuum, sen evleneli 1 ay 18 gün mü oldu yahuuu... Ne çabuk geçiyor günler, tebrik ederim, mutluluğunuz daim olsun canım.
Tutku, Eda anlatsanıza evlilik nasıl bir şey tavsiye ediyor musunuz:KK34::KK34::KK1::KK1:

perimmm cok mutlu ol cok :)nihan alintim olmadi canim cok mantikli canim fazladan yorgunluga gerek yok

Canımsınn :KK16:

ayy periiim:KK54::KK54:
özlettin kendinii:KK54:

nasıl sevindim anlatamamm çok mutlu olun kuzum inşallahhh:nazar::KK16:

Canım benim sağolasın. İnşallah hepimiz çok mutlu olalım :KK16:

Canım işe gireli çok şükür 2.5 ay oldu :nazar::nazar:
Ama o kadar yoğun geçiyor ki günler. Bilgisayarı varya elime aldığım nadir günlerden biri bugün :KK1:
Canım sende hak ediyorsun biliyorsun, İnşallah çok mutlu olucaz :KK16:
22 Ağustos bitanem.

selam kızlaarr :KK16:

Tutkucuum, sen evleneli 1 ay 18 gün mü oldu yahuuu... Ne çabuk geçiyor günler, tebrik ederim, mutluluğunuz daim olsun canım.
Tutku, Eda anlatsanıza evlilik nasıl bir şey tavsiye ediyor musunuz:KK34::KK34::KK1::KK1:

ay nihanım ya gerçeken su gibi geçti .. sorsan dün gibiydi daha:KK31:
inşallah kuzum..darısı başınızaaa:KK16::nazar:

evlilik güzel canım ya..:nazar: artık hep beraber olmak o kadar farklı ki.. diğer odaya gidiyorum mesela,onun evde olduğunu unutuyorum aklıma onunda yanımda olduğu gelince .. o an anlatılmaz yaşanır sanırım:KK17:

düğüne gelince gerektenn doyamadım düğünüme ya.. 40 gün 40 gece olsaydı yine doymazdım sanırım:KK31:
o kaaaadar çabuk geçtiki:44:

his ozlemez olurmuyum kuzummm . Evlilik super canim hemen evlen he zirluguda var yok degil

Canımsınn :KK16:

Canım benim sağolasın. İnşallah hepimiz çok mutlu olalım :KK16:

Ama o kadar yoğun geçiyor ki günler. Bilgisayarı varya elime aldığım nadir günlerden biri bugün :KK1:
22 Ağustos bitanem.

Ayy o kadar yakın mı, işte bu da çok güzel maşallah. Bizimkinden -inşallah değişmezse- on gün sonra.
Benim de çok yoğun geçiyor günler. ne güzel çeyizin vardı baya canım, rahat edersin...Benim hala eksiklerim çok, gerçi son ana dek çıkıyo bi eksik diyorlar ya.

selam kızlaarr :KK16:

ay nihanım ya gerçeken su gibi geçti .. sorsan dün gibiydi daha:KK31:
inşallah kuzum..darısı başınızaaa:KK16::nazar:

evlilik güzel canım ya..:nazar: artık hep beraber olmak o kadar farklı ki.. diğer odaya gidiyorum mesela,onun evde olduğunu unutuyorum aklıma onunda yanımda olduğu gelince .. o an anlatılmaz yaşanır sanırım:KK17:

düğüne gelince gerektenn doyamadım düğünüme ya.. 40 gün 40 gece olsaydı yine doymazdım sanırım:KK31:
o kaaaadar çabuk geçtiki:44:

Maşallah kuzum ya darısı başımıza inşallah. Biz de böyle olcak mıyız, ah inşallah.
Düğün de en güzeli ama hemen bitiyo ya:KK9::KK9::KK9:

his ozlemez olurmuyum kuzummm . Evlilik super canim hemen evlen he zirluguda var yok degil

En zor kısmı yemektir bence. Kara kara düşünüyorum resmeen:KK31::KK9::KK9:

Canım inan epeydir yoktum, geçen gün topiğe bi şeyler ekleyebildim, yazdım da çok yoğun geçiyor günler.Düğünümüz-ertelenmezse- 25 gün sonra. Ve evimiz hala serili değil, boya bile yapılmadı, taziyeleri var eşimin akrabalarında bi yandan.. Her şey karışık ve çok yoğun. Söz tepsimi ben de çok severek kullandım, doğaçlama son anda yapmıştık.Kesinlikle tavsiye ederim, tercih etmen çoook mutlu etti beni. :KK16::KK16: İnşallah her hayalin hayırlısıyla gerçek olur canım:KK16:
Nihanım herşeyin yolunda olmasına sevindim azıcık kalmış maşallah sende evliler kervanına katılıyorsun beni de alın kız aranıza:KK60:Amin canım benim inşallah Rabbim sizler gibi benimde gönlüme göre nasip etsin:nazar::KK17:
22 Ağustos bitanem.

Perim özlettin kendini az bir zamanın kalmış Rabbim yardımcın olsun:KK16:

Nihanım herşeyin yolunda olmasına sevindim azıcık kalmış maşallah sende evliler kervanına katılıyorsun beni de alın kız aranıza:KK60:Amin canım benim inşallah Rabbim sizler gibi benimde gönlüme göre nasip etsin:nazar::KK17:

Perim özlettin kendini az bir zamanın kalmış Rabbim yardımcın olsun:KK16:

Çabuk gel kuzum, ayakkabımın altına yazayım mıııı:KK34::KK34:

Mrb bende2014 geliniyim bilen bilir burda 8 agustos gunu bende muradima erdim cok mutluyum rabbim herkeze nasip etsin dugunumde hersey istedigim gibi oldu

X