Kalori Arkadaşım

Peki canım ne güzel senin az beni yakmam gereken birsürü yağlar var ayy ama güzel olacak verecez kiloları inşallah:KK8:

Off bu ne ya resmen nefis mücadelesi veriyorum olmaz ki böyle mutfağa bi girdim komşu ıspanaklı börek getirmiş bakışıp kaldık

off bari gündüz getirseydi:KK1: babam da elinde pişmaniyeyle gelmiş :KK14: senin için aldım diye odama girdi bu kız kaç gündür bir şey

yemiyo bari bunu yesin kalorisi falan yoktur ye dedi canı ya oy bayılırım pişmaniyeye de ama bir gıdımcık bile almadım:KK14::KK14::KK14::KK14:

evet çok güzel olacağız fit olacağız canım. zaten yeter ki bi diyet yapmaya başla sevdiğin herşey gözünün önünde durur yesem mi azıcık ucundan mı alsam yok yemesem derken yemezsek kazanırız:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: aman dur yeme:KK45::KK45::KK45:

evet çok güzel olacağız fit olacağız canım. zaten yeter ki bi diyet yapmaya başla sevdiğin herşey gözünün önünde durur yesem mi azıcık ucundan mı alsam yok yemesem derken yemezsek kazanırız:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: aman dur yeme:KK45::KK45::KK45:

Duruyom ama oy oy :KK43: inşallah fit olacam dayanamıyorum şekilsiz vücuduma artık :KK50:

Merhabalar ben daha önce kalori yöntemini denemiştim işe yarıyor gerçekten
Sadece aksam kalorim doldum mu cinnet geçirecek gibi oluyorum :)
İnsan ağzına bişey atmak istiyor tv karşısında
İşe giderken yarım saat yürüyorum her gün
Yorgun değil yemeğim varsa da akşam bi yarım saat daha yürüyorum
Beni çok rahatlıyor yürümek
Başlığınızı takipte olucağım

Merhabalar ben daha önce kalori yöntemini denemiştim işe yarıyor gerçekten
Sadece aksam kalorim doldum mu cinnet geçirecek gibi oluyorum :)
İnsan ağzına bişey atmak istiyor tv karşısında
İşe giderken yarım saat yürüyorum her gün
Yorgun değil yemeğim varsa da akşam bi yarım saat daha yürüyorum
Beni çok rahatlıyor yürümek
Başlığınızı takipte olucağım

Kolay gelsin canım inşallah incecik olursun :KK76:

Merhabaaa

Çoook Çooook yorgunum bugün çarşılara gittim gezdim gezdim birşeyler almak için değil azcık dışarı çıkıyım diye bide canım acayip boş

boş gezmek istiyordu iyi oldu :KK1: Ama galiba az daha ölüyodum açlıktan :KK14: Ayy her tarafta yemek kokuları tatlılar dondurmalar başka

başka şeyler oturup yiyebileceğin kalorisi az birşey yok :KK1: bari bi topkek yiyim bari dedim anam 450 kalori o ne ya ne koydular ki içine

onun büfeden nasıl kaçtığımı anlamadım zaten topkeki incelerken adam tuhaf tuhaf bakıyodu Allah bilir ne düşünmüştür:KK1::KK1:

Market bulamadığım için de diyet ürünleri bulamadım o yüzden su ile idare etmeye çalıştım ama çoook zor oldu :18::18:

Neyse ki eve geldim 1 tanecik içli köfte yedim 1 kase de lebeni çorbası içtim gözüm döner diye düşünmüştüm dönmedi gerçektende

öğünlerini düzenli yemen ve ara öğünlerini de atlamamak gerekiyor:26:

Bu arada Sizleri de pek özledim:KK17::KK17::KK17:

Menümü paylaşayım

Sabah= yarım porsiyon Haşlanmış patatesli yumurta + 1 dilim tam buğday ekmeği

Ara Öğün=5 badem+5 fındık+1 elma + 4 diyet bisküvü

Akşam= yarım kase lebeni çorbası + 1 adet içli köfte

İşte böyle canlar:KK3::KK3::KK16::KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
Evettttt Bugün misafirlerimiz öğlene doğru gittiler onlarla kalori değerlerine uygun güzel bi kahvaltı yaptım onlar biber kızarttılar bende

biber közledim böylelikle gözüm kalmadı:KK1: Öğle de hava güzel olduğundan mangala gittik ailecek o yüzden akşamı burada bitiriyorum

vee hemen menü paylaşımı yapıyorum:KK16:

Sabah

1 adet haşlanmış yumurta
1 közlenmiş yeşil biber
1 yemek kaşığı pişmiş domates
2 dilim keçi peyniri
2-3 dal roka
2 yeşil zeytin
2 dilim tam buğday ekmeği (Amma da yemişim ay:KK1: )

Ara Öğün= Şekerli türk kahvesi

İkindi

5 adet tavuk kanadı
1 tane şiş kebap

Ara Öğün = Çeyrek tane portakal + 1 elma

Anam bu gün çok olmuş:44: Toplamda bugün 853 kalori almışım:KK43::KK43:

Akşam kalkıp lesie yapayım bari bana bu gece spor göründü :18:

dün kendime sıkılaştırı ve selülit giderici krem aldım spor yapmadan önce sürecem kadın öyle kullanırsan işe daha çok yarar dedi

bakalım kullanıp görecez en azından sporla sarkma olmaz :KK51:

melekciğim çok iyi gidiyorsun canım:nazar::nazar::nazar: tek tek yediklerimi yazamıyorum ama 1100 kaloriyi geçmiyorum:KK76::KK76:

günaydın kızlar. nasılsınız? Bugün sabah sabah pizza yedim kaç kaloridir acaba ? :KK43: :KK43: :18:

günaydın kızlar. nasılsınız? Bugün sabah sabah pizza yedim kaç kaloridir acaba ? :KK43: :KK43: :18:

Merhaba canım:KK3:

1 Dilim Dominos Vegi Pizza (Orta Boy)= 80 kcal

1 Dilim Dominos Vegi Pizza (Büyük Boy) =120 kcal

1 Dilim (130gr) Karışık Pizza = 230 kcal :KK1:

melekcimm canımcımm. Evde kendim yaptım pizzayı en az kalorili olanı alıyorum o zaman :KK70: :KK30:

ayyy en fazla olanı dicektim :KK43: :KK25:

Peki canım kız sabah sabah pizzayı nasıl yedin :KK1: Sabah metabolizma tazecik olduğu için az çalışır yediklerin yağ olma olasılığı fazla olur o yüzden çok hamur işi yeme istersen canım öglen tüketebilirsin tabi yine de sen bilirsin söyleyeyim dedim:KK3:

Leslie 1 mil olan canım yani 1,609344 km :)

[video=youtube;5HzffZcxChM]http://www.youtube.com/watch?v=5HzffZcxChM[/video]

Canım buda leslie 2 mil yapmak istersen 3-4 millikleri de var :KK3::KK3:

[video=youtube;0cE1jxDS3HY]http://www.youtube.com/watch?v=0cE1jxDS3HY[/video]

X