Kalori Arkadaşım

aylisce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
1.306
389
Merhaba diyet yapan, kalori hesabı yapan, spor yapan, zayıflamak için benimle aynı kaderi paylaşan arkadaşlarım merhabaaaa:KK3::KK3: Bana katılmak isteyen var mı???

Son düzenleyen: Moderatör:
ben başlayalı bir ay oldu ama sana eşilk edebilirim bende bir ayda spor fazla yok ama 6 kilo verdim şimdi 81.6 kiloyum...:KK34:

Merhaba kızlar bende 90 ile başladım diyete daha önce hiç istikrarlı olamadım diyettir zayıflamadır o konularda ama şu 26 günde 85'e

indim ve daha da bir azimlendim :KK1:

Topiğimizin tartı günü olsun cuma günleri olur mu size de uyarsa tabi böylelikle kaçamak yapmadan zayıflarız bide bizi daha da

azimlendirir ne dersiniz:13::13::13:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar bende zayıflamayı istediğim kıyafeti alabilmeyi, merdivenleri hızlı hızlı tıkanmadan çıkabilmeyi aynaya bakmaktan zevk almayı çok istiyorum. Birlikten kuvvet doğar verelim gitsin şu yapışkan kalorileri :)
Melekçiğim teşekkür ederim benide davet ettiğin için :) :KK19::KK19:

Kızlar bende zayıflamayı istediğim kıyafeti alabilmeyi, merdivenleri hızlı hızlı tıkanmadan çıkabilmeyi aynaya bakmaktan zevk almayı çok istiyorum. Birlikten kuvvet doğar verelim gitsin şu yapışkan kalorileri :)
Melekçiğim teşekkür ederim benide davet ettiğin için :) :KK19::KK19:

Ayy hoşgeldin canım inşallah kilolar gidince hepsini yapacaz sağlıklı kadınlar olacaz :KK16::KK19::KK19:

İnş. canım inş. Hoşbuldum :)
Biberiye çayı almam gerekiyor derhal:KK52::KK52:. Bu arada yarın tartılıp kilolarımızı yazıcaz mı?

Sağol cnm hep beraber inşallah daha vermem gereken 20-25 kilo var Allah'ın izniyle onlarda bir gitsin tığ gibi olurum :KK1::KK1:

Tanışamadık ben kpss çalışıyorum fen bilgisi mezunuyum izmirdeyim adım melek :KK1::KK1:

memnun oldum canım bende hatice konyalıyım kpss hazırlanıyorum bende:KK15:

Ben cevap yazdıydım ama gelmedi sanırım :S Yarın tartılıp yazıcazmı buraya conconlar. :KK9::KK9:

Biberiye çayı almam gerekiyor derhal:KK52::KK52:. Bu arada yarın tartılıp kilolarımızı yazıcaz mı?

Canım yapalım isterseniz güzel olur hı hem her hafta durumumuzu görürüz hemde artık başladık bırakamayız :)

Al canım sonuçta bitki çayı tadı biraz kekiğe benziyor yada yeşil çaya ama limonla iyi gidiyo :) ben günde 3 fincan içiyorum canım

inşallah sana da iyi gelir :KK1:

X