Göğüs tipi,,

derya288

sarmasik kokulu cennet gozlum
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2013
263
108
34
Selam kizlar,gogusleriniz usttenmi geliyo yoksa yandanmi☺,ben biyerde yandan gelenler sarkmiyo diye okumustum..benimkiler usttende☹☹..

Bende duydum öyle bişey haklı olabilirsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim göğüslerim yandan geliyor. Zaten uçlarıda yana bakıyor hafiften :KK53:
Doğum yaptım emzirdim, ufak ince çatlaklar dışında sarkma vs yaşamadım. ÖÖnceden neyse şimdi de aynı. Zaten minicikler :KK33:

benim göğüslerim yandan geliyor. Zaten uçlarıda yana bakıyor hafiften :KK53:
Doğum yaptım emzirdim, ufak ince çatlaklar dışında sarkma vs yaşamadım. ÖÖnceden neyse şimdi de aynı. Zaten minicikler :KK33:

nekadar az doku okadar az sorun demektir canim,)
kocaman oldu benimkiler dogum falan derken,sutyenin icine doldurup oyle topluyorum nerdeyse.))
yandan gelenlerde kas dokusu daha fazla oldugu icin sarkmiyorlarmis..
kimse yazmiyo ama bu boyle sanirim.

nekadar az doku okadar az sorun demektir canim,)
kocaman oldu benimkiler dogum falan derken,sutyenin icine doldurup oyle topluyorum nerdeyse.))
yandan gelenlerde kas dokusu daha fazla oldugu icin sarkmiyorlarmis..
kimse yazmiyo ama bu boyle sanirim.

yani olabilir, halamında göğüsleri hem kocaman hem yandan. Mesela onunkilerde öyle o göğüse göre sarkık sayılmıycak kadar az sarkıktı. Dekolte anlamında şanssız olsakda sarkmama anlamında şanslı sayılırız o zaman :KK9:

yani olabilir, halamında göğüsleri hem kocaman hem yandan. Mesela onunkilerde öyle o göğüse göre sarkık sayılmıycak kadar az sarkıktı. Dekolte anlamında şanssız olsakda sarkmama anlamında şanslı sayılırız o zaman :KK9:

ay sarkmasinda dekolte nasil olsa bi sekilde halledilir,
catal icin sutyenler var arayi yakinlastiran,.)yada yuvarlak yaka kiyafetler..

ay sarkmasinda dekolte nasil olsa bi sekilde halledilir,
catal icin sutyenler var arayi yakinlastiran,.)yada yuvarlak yaka kiyafetler..

Benim göğüslerimde yandan geliyo ve ne kadar yakinlastiran sutyen taksamda ortada çatal olusmuyo o çizgiyi göremedim bi turlu :) ama hic sarkma yok goguslerimde

Benim göğüslerimde yandan geliyo ve ne kadar yakinlastiran sutyen taksamda ortada çatal olusmuyo o çizgiyi göremedim bi turlu :) ama hic sarkma yok goguslerimde

iki tipinde avantaji var gibi ama benim gorusum yandan gelenler cok avantajli tamam catal olmuyo ama sarkma olmuyor,
ustten gelenler genc kizlik doneminde artilari varken.) yandan gelenlerin hep dolgun ve dik olmasi kalici guzellik..)

Benimkide yandan ama bence bununla alakalı değil cilt yapısıyla alakalı

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bence bu tamamen cilt yapısıyla alakalı. Esnek cilt yapısına sahipseniz sarkma kaçınılmaz olacaktır.

Bence bu tamamen cilt yapısıyla alakalı. Esnek cilt yapısına sahipseniz sarkma kaçınılmaz olacaktır.

cilt yapisi kilo alip verdikce bozulur evet, dogum durumunda en cok darbeyi gogusler alir örnegin..

Yandan gelen yani koltuk altından gelen göğüslerde sarkma olmuyo canm dogru okumuşsun yane:-)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yandan benimkide biri bi tarafta biri bir tarfta aradan otoban geer aradan ve kucuk hic memnun degilim valla istesede sarkamaz kkicuk cnki haddine degil:KK70:

Yandan benimkide biri bi tarafta biri bir tarfta aradan otoban geer aradan ve kucuk hic memnun degilim valla istesede sarkamaz kkicuk cnki haddine degil:KK70:

Sarkmasinda canim otobanda gecmesin keske.))
Giselere sahip cikariz, bariyer destek falan bi sekilde toplu falan yaparizda.))
Onemli olan otobana giren surucunun memnuniyeti.))

X