Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Bende geldim:KK3: bu sonradan olma çift çizgi çok heyecan yaptı yaaaa hastalık günümde dündü of of kocam çabuk gelişede sonuca göre tahlile gitsem:44:

Bende geldim:KK3: bu sonradan olma çift çizgi çok heyecan yaptı yaaaa hastalık günümde dündü of of kocam çabuk gelişede sonuca göre tahlile gitsem:44:

hoş geldin canım ama şöyle bir durum var 1 saatten sonra çıkan çizgiye dikkat etmeyin diyorlar ilk 5 dakika geçerli bence ona göre umutlanma şimdiden yarın sabah ilk idrarınla yap veya kana git

hoş geldin canım ama şöyle bir durum var 1 saatten sonra çıkan çizgiye dikkat etmeyin diyorlar ilk 5 dakika geçerli bence ona göre umutlanma şimdiden yarın sabah ilk idrarınla yap veya kana git

Bende eşime öyle dedim onu sakinleştirdim de o da inatla hemen yaptın olmadı deyip yattın beklemedin bile diyip kurtlandırdı:26: daha bu sabah idrara gitmedim bekliyom gelsin diye:KK1:

esra sen ne zaman kalp atışını duymuştun ? ben iyice kıllandım bu işe bir arkadaşımla görüştüm 7.haftda aynı gün hem keseyi hemde kalp atışını gördük dedi ?

tatlım bana 8. haftanda git kesin olsun dediler ben de 8. haftamda duymuştum bebeğimin kalbini.çok güzeldi:)darısı sana inşallahh

kızlarrr ben de çıkıyorum bugün iş yarım gün malum:)sizleri çooook öpüyorummm.büşraaaa bizi çatlatma testi yapınca hemen yaz olur muu. görüşürüzz kızlarrrrrr muahhhh

ben geldimmmmmm :)))

ama kimse yok herkes gitmişşşş :KK43:

yeni topikimiz hayırlı olsunn :KK66:)
bize bol şans bebiş getirsin inşallahhhh :)

anneme geldimm burdan nete girdim napıosunuz bakayım dedim ama herkes kaçmışşş:)
pazartesi görüşürüzzz öptüm hepiniziii

ben geldimmmmmm :)))

ama kimse yok herkes gitmişşşş :KK43:

yeni topikimiz hayırlı olsunn :KK66:)
bize bol şans bebiş getirsin inşallahhhh :)

anneme geldimm burdan nete girdim napıosunuz bakayım dedim ama herkes kaçmışşş:)
pazartesi görüşürüzzz öptüm hepiniziii

tamam canım pazartesı burda görüşürüzzz :)

Merhaba kızlar bende yeni üyeyim 3yıllık evliyiz 2yıldır uğraşıoruz normalde bugün adet olmam gerekiyor ama tık yok bu sıkıntı öldürecek beni yaaa bu arada adım Eda

Merhaba kızlar bende yeni üyeyim 3yıllık evliyiz 2yıldır uğraşıoruz normalde bugün adet olmam gerekiyor ama tık yok bu sıkıntı öldürecek beni yaaa bu arada adım Eda

hoşgeldin edacım bence bı ıkı gün daha bekleyıp önce ıdrar testı poztif cıkarsa kan testı yaptırmalısın eger adetlerin düzenliyse başkaa yapılacak bısey yok canm ya beklıceksın bı ıkı gun daha yada testi yapıp olumlu yada olumsuz sonuçlara katlanıcaksın hepimizi aynı durummdaız ınan :)

X