2014 hazıran annelerı ısım paylasımları yapalımmı ?

magic29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2011
98
1
merhaba 14 haftalık hamıleyım. cınsıyet ogrendık. oglumuz olacak. ısım aramaya basladım.. hadı hep bebeklerımızın ısımlerını bulalıım :):21:

merhaba 14 haftalık hamıleyım. cınsıyet ogrendık. oglumuz olacak. ısım aramaya basladım.. hadı hep bebeklerımızın ısımlerını bulalıım :):21:

Günaydınlar canım bende 16+4 haftalık ham,ley,m ben,mde allah kısmet ederse oğluşum olacak ilk bebeğim :KK70: Bizim düşündüğümüz bir kaç isim var onları paylaşayım seninle istersen.
Doruk
Enes
Eren
Şahin
Giray

benim de ikizlerim olacak Rabbim nasip ederse birisi mustafa diğeri necip talha olsun istiyorum iki dedenin de ismini vercem

bnm kızım olck RABBİMİN izni ile ismide ECE oğlum koydu bizde bişey diyemedık

Eymen modasinami uysak :) tuna mi bulutmu erdemmi off imdat insan coxuguna yakistiramiyo arkadas.en guzeli olsun en guzeli dusuncesi yoruyor :))):KK49:

kızım olcak inş adını erva koymayı düüşünüyoruz szce nasl kızlar güzelmi :44:

rabbim inş hepimize evlatlarımızı sağ sağlım bağışlar kucağımıza almayı nasip eder :KK16::KK16:

benim de kısmetse kızım olacak rabbim izniyle isim olarak ALMİNA yada BEREN düşünüyoruz ama bakalım ne olacak çok kararsısız çok ne kadar zormuş kendi bebeğine isim bulmak :44:

Kızlarr bizimde oğluşumuz olacak kızımız olsaydı ismi derin olacaktı kesin ben derin istiyordum ama oğluş olunca isim bulamadım erkek ismi biraz zor bulunuyor.Eşim en başından beri hamile kalmadan hatta evlenmeden önce bile Poyraz diyordu.Bende onu kırmıycam çok istiyor o yüzden Poyraz olacak oğluşumuzun ismi...

biz Doğa koyucaz kız olursa,erkek olursa da Rüzgar ...kızı babası beğendi oğluşumun adını da ben

Bizim bebişin cinsiyeti henüz belli değil ama babası bana takılmadan edemiyor.. Kızımız olursa annesi oğlumuz olursa babası koycak diyor :)) Bakalım ne olcak

22 haftalık hamileyim kızım olacak..
Anlamı aşk,kutsal sevgi ve şarap olan "bade" ismini koyacağız. :KK49::KK49::KK49: :KK9::KK9::KK9:

oğluşumun (köftemin) ismi Ahmet Efe olucak inşallah :emir_bebek: :nazar: :KK55:

Offf isim bulmak çok zor ne yapacağımı şaşırdım. Vakit daralıyor gitgide... Duru olsun istiyordum hatta babamızın da hoşuma gitmişti ama çevrelerden herkes duru neymiş hiç güzel değil falan dediler çok varmış. Ne koyacağım ben?😒

ana ben bu konuyu görmedimm benim bıdığımın adı rahmetli kayınbabamın adı celal olacak bebeğimin ömrü uzun olur inşallah :KK16::KK16:

Offf isim bulmak çok zor ne yapacağımı şaşırdım. Vakit daralıyor gitgide... Duru olsun istiyordum hatta babamızın da hoşuma gitmişti ama çevrelerden herkes duru neymiş hiç güzel değil falan dediler çok varmış. Ne koyacağım ben?😒

ilk bebeğin mi canımm azra esila eslem berra beril beyza mina ecrin aklıma gelenler bunlar

X