Vücut Kremleri kokusu kalıcı duş jeli?

Vücut kremleri, losyonlar

Ben çikolata kokularına bayılırım hele bide kalıcıysa ahh aklına gelirse yaz canım:KK16:
reklam yapmak ıstemem ama orıflme ın bu aykı katalogunda var 200ml çikolatalı duş jelı kokusu muhtesem ve gerçekten kalıcı ısteyenlere duyrulur bebeem 5,90 mıs fıyatıda :KK53:

Durunun kokuları çok kalıcı bence... Diğerleri anlık sadece...

reklam yapmak ıstemem ama orıflme ın bu aykı katalogunda var 200ml çikolatalı duş jelı kokusu muhtesem ve gerçekten kalıcı ısteyenlere duyrulur bebeem 5,90 mıs fıyatıda :KK53:

Hımm kim satacak ban aonu bi kuaföre gideyim belki o yapıyodur oriflame satışı kalıcıysa madem alırım ben onu canım sağol

Yıllardır vazgeçemediğim duş jelim, Duru-shine(yakut):KK16:

Yaseminam aynen bence senelerdir Duru Shine Yakut kullanıyordum kokusu da diğerlerine oranla daha kalıcı ama
şimdi Palmolive Thermal Spa (Hindistan cevizi ve Jojoba yağı ) kullanıyorum. Kokusu harika :KK16:

Hımm kim satacak ban aonu bi kuaföre gideyim belki o yapıyodur oriflame satışı kalıcıysa madem alırım ben onu canım sağol
hımm olabılır kusum ben alıcısıyım orıflamenın yanı satıcıyım guyada sozde hep kendıme alıyom sadece :)))) satmıyom satmaya ugrasmıyomm cogu yerde bulabılırsın

Ben avonun zambak kokulu duş jelini kullanıyorum uzun zamandır. Baya kalıcı bütün gün kokusu kalıyor memnunum :)

Palmolive mavi pütürcüklü olandan :KK9: adını hatırlayamadım
bu ara bundan kullanıyorum memnunum ama baska ceşitlerınıde denıycem:KK16:

bahsettıgın urun şu mu? $oriflame-chocolate-dream-dus-jeli.png bende fıyatı uygunmus dıye sıparıs verdım arkadasıma henuz gelmedı gelınce yazıcam yorumlarımı:KK16:

Oriflamein bu ayki kataloğunda çikolatalı duş jelini değil de el kremini aldım ben aynı mı kokuyordur acaba :KK33: kutusunda çok güzel tam yemelik kokuyor kremi ama sürünce biraz acı kokuyor gibi geldi bana zevk meselesi tabi.

Oriflamein discover okyanus duş jeline bayılmıştık, banyoda okyanus kokularını seviyorum ben ferah ferah
:21:

Şuan kullandığım Duru Gourmet Vişneli Turta güzel bu da bence :KK34:

Kardeşimin duş jelinin kokusu harika, ve uzun süre gitmiyor.. Şimdi adına bakıp yazacağım.. :)

Yaseminam aynen bence senelerdir Duru Shine Yakut kullanıyordum kokusu da diğerlerine oranla daha kalıcı ama
şimdi Palmolive Thermal Spa (Hindistan cevizi ve Jojoba yağı ) kullanıyorum. Kokusu harika :KK16:

Başka bi duş jeli denediğimde aynı hoş kokuyu alamıyorum, o yüzden vazgeçemiyorum, bağımlısı oldum resmen :KK16:

Yves Rocherin duş jelleri çok kalıcı.. Adeta vücudunuzu kremlemiş gibi kokuyorsunuz bir süre boyunca :KK16:
Birde losyonunu sürerseniz tüm gün kokuyor

Cnm adidas oldukca kalıcı. fakat bu tür şeyler parfümde oldugu gibi ten den tene fark ediyor.ben memnunum dene:-)

Palmalive cilek ruyasi cok guzel gercekten birde sephoranin kendi dus jeli var oda cok kalicidr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

avon - çilekli olan duş jeliiii hayatımda böylesine güzel bişey kullanmadım VS da iyi ama pahalı azcık

X