Markalı, kaliteli 36-38-40 beden kıyafetler kalanlar 26. sayfadan itibaren indirimli

BenDerin

Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
1.968
53
41
Nihayet bende vedalaşmaya kıyamadığım ve kilo problemim olması nedeni ile giyemediğim kıyafetleri burada değerlendirmeye karar verdim. Hepsi ilk günkü kadar yeni ve tarz kıyafetler olup alanlar kesinlikle pişman olmaz. 50-57 kilo arasına uygun kıyafetlerim. Doğumdan sonra bir türlü bu kıyafetleri giyecek kadar kilo veremediğimden ve 62 kiloyum şuan bunlarında dolapta yer kaplamasın istiyorum. Eklediğimden çok güzel kıyafetlerde ekleyeceğim. Beni mutlaka takip edin. Ürünler Alıcı ödemeli olarak gönderilecektir. Aklınıza takılan tüm sorunlarda özelden msj atabilirsiniz. Dolabımı azaltmaya karar verdim.

Almak isteyenler bilgileri özelden almalarını rica ediyorum forumda yorum fazlalığı olmaz.

Gri elbise 36-38 bedene uygun degaje yaka, boyu diz üstü, kumaşı kaliteli trikodur. Fiyatı 15 TL.
$Image1.jpg

Gri Elbise zemin gri üzerinde çiçek desenleri mevcut. buyu diz hizasında çok şık ve tarz bir elbise 36-38 bedene kesin uyar. Fiyatı: 15. TL
$Image3.jpg

Şık bir gece elbisesi, Düğün, mezuniyete giyilecek şıklıkta 36-38 bedene uyar. Yeniden farkı yok 2 kez giyilmiştir. alt kısmı kırmızı saten tülü siyah renk olunca bordo renk ortaya çıkmıştır. Fiyatı : 30.TL
$Image2.jpg

Jean pantolon markası Colins beden 29-32 yeniden farkı yoktur. pantolonda en ufak bir sorun yoktur. sol tarafta çıkan flaş izidir. Fiyatı: 20.TL
$Image8.jpg

Şık bir gömlektir 1 kez giyildi. 36-38 beden fiyatı: 10 TL.
$Image4.jpg

Badi kotların üzerinde çok güzel duruyor. çok az giyildi. Fİyatı: 8.TL
$Image5.jpg

Çok hoş bir gömlek 36-38 bedene uygun. Siyah etek ve siyah pantolonla kombin edebileceğiniz bir gömlek. Fiyatı: 10:TL
$Image6.jpg

Gri penye çok hoş bir penye bluzdur. 36-38 benene uygun yeniden farksız fiyatı 8 TL.
$Image7.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kışlık kıyafet resmi çektim yarın atacağım ama öncekilere bir göz atın isdedim.

Koton elbise gerçeğinin çekmeyi unutmuşum malesef görseli kayıtlı idi bende bende ekleyeyim dedim gerçeğini yarın eklerim. 2 kez giyild, sıfırdan farksız bedeni L 40-42 giyenlere uyar. Fiyatı: 20.TL

$Image1.jpg

Limon marka 40 beden kot etek 60 TL'ye almıştım. 3 adet daha kot eteğim var buna fırsat gelmiyor kesinlikle solma yapmaz üstte çok hoş duruyor. Fiyatı: 30. TL
$Image1.jpg

36-38 bedene göre kahverengi-krem pötikareli elbise. Çok şık bir elbise malesef buda olmuyor dalapta boşuna beklemesin hem kaliteden hemde fiyattan yararlanılsın istedim. Fiyatı: 15. TL

$Image7.jpg

Çok şık çok kaliteli yurtdışından aldırdığım blazer ceket öyle hoş kumaşı ve modeli, rengi varki giymeye kesinlikle doyamazsınız 36-38 bedene göre dolabımda en çok bu ceketin olmadığına üzülüyorum. 4-5 kez ancak giyildi. Alan kesinlikle pişman olmaz arka kısmında kemer vardır. Fiyatı: 25.TL

$Image8.jpg
$Image9.jpg

Çok şık çok tarz pudra pembe hırka M/L bedenlere uygun. 1 kez giyildi.Yeniden Farksız... Kalçayı kapatan tarz, Fiyatı: 15.TL

$Image10.jpg

S/M Beden şık bir bluz kesinlikle defo sorun yok. Yeniden farksız. 2 defa giyildi. Fiyatı: 10.TL

$Image4.jpg

S/M Beden bluz yakasında deri ayrıntı ve kollarında deri ayrıntılar vardır. Yeniden farksız. Çok şık bir bluz Fiyatı: 10 TL

$Image6.jpg

Koyu kırmızı çok şık özel günlerdede giyebileceğiniz bluz yeniden farksız. S/M bedene uygun. kaçırmayın derim. fiyatı 15. TL

$Image3.jpg

Kargoda indirim yaptırırım. Kendim kargoda çalışıyorum. Çoklu alımlarda sürpriz hediyelerim var. fiyatları çok makul tuttum ben hepsini ciddi anlamda çok ücret ödereyerek almıştım. Tek sorunları malesef bedenime olmamaları.

konu güncel ... Fiyatta anlaşırım. toplu alımlarda çok güzel hediyeler var.

$Image1.jpg

Çanta etiketi üzerinde hiç kullanılmadı. Kavi marka ürün resmi temsilidir. Bendeki çanta rengi siyah, gül desenlerinin içinin rengi altın sarısıdır. kesinlikle çok şık ve kaliteli fiyatı internetten fiyatını araştırabilirsiniz. Ürünün kendisinin orjinal resmini int. düzelince yükleyeceğim. Fiyatı: 45.TL

Alan kesinlikle pişman olmaz

Daha ekleyeceğim çok ürün var beni mutlaka takip edin inanın hiçbir üründen pişman olmazsınız.

Çok şık krem rengi kumaş elbise çok hoş bir modeli var 2 kez giyildi yeniden farksızdır 36-38 bedene tam olur hafif likralı. Fiyatı: 20 TL 60 tl ye almıştırm kilo propleminden dolayı olmuyor resmi arşivden buldum yeniden farksız.

$Image3.jpg

krem rengi elbisenin orjinalinide çekeceğim.

El emeği çok şık süveter fantazi bir örgüye sahiptir çok güzel örülmüştür. İpi Nakonun tüysüz fantazi ipi çok güzel buda malesef olmuyor. 60 tl ye ördürmüştüm. 40 tl en son fiyat... beyaz gömleklerin üzerinde çok hoş duruyor.

$GetAttachmentCAK72XRS.jpg

X