2014 nisan anneleri doğum yapacağınız hastaneye karar verebildiniz mi.

balıkesir sevgi hastanesinde nasipse nisan 19da sezaryan olacağım...hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin RABBİM:KK49::KK49::nazar::nazar:

balıkesir sevgi hastanesinde 19 nisanda sezaryan olacağım nasipse....RABBİM hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah...:nazar::nazar:

merhaba arkadaşlar.ben konya ereğli de ikamet ediyorum ancak burda doktor sıkıntısı olduğu için niğde ye gidiyorum.niğde de küçük bir il.burdada seçenek fazla değil.bir özel hastane var.mecburen bende o hastaneye gidiyorum.doktorumu tavsiye üzerine seçmedim.iyi veya kötü hiçbir bilgim yok açıkcası.muhakkak alanında deneyimlidir ama dediğim gibi olsun mu olsun dedik.artık günümüz yaklaştı ama niğde de ikamet edip bana iyi veya kötü bilgi verecek arkadaşlarımız vardır umarım.cevaplarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar. İzmir'de özel Çınarlı'da Nisan ayında doğum yapacağım allah nasip ederse. Sezeryan düşünüyorum, fiyatı 1600 TL. gibi bir rakammış, ama doktorum dışarıdan bir doktor olduğu için 3000 TL. de doktora vereceğiz:KK43:( Bu hastanede doğum yapanlar var mı aranızda? Nasıl koşulları, odalar rahat mı? Bakım iyi mi? Hemşireler ilgili mi?

Acıbademin doğum ücreti nekadar peki, rica etsem paylaşabilir misin

Merhaba, normalde 12.000 TL. Uçmuşlar yani.
Ama Allianz'a %45 indirimleri var. Bende yatarak bir poliçe yaptırdım o indirimi almak için.
Bir de doktorum o hastane grubundan. O da indirim alıyor.

bende nisa hastanesine muhabbet hanıma gidiyorum cok da mennunum...erken dogum oldu mu siz hangi dktora gidiyorsunuz

MERHABA

ESKİ PROFİLİMDEN GİRDİM. ÇOK ŞÜKÜR DOĞUMUMUZ OLMADI HENÜZ ABLASI KADAR ACELECİ DAVRANMADI KUZUM AMA SANKİ SON DEMLERİMİ YAŞIYORUM GİBİ HİSSEDİYORUM. SALI GÜNÜ İÇİN RANDEVU ALDIM BAKALIM NELER OLUCAK :nazar:

Merhaba arkadaşlar,
Sanırım aranızda Trabzondan olan yalnızca benim yada beni gören diğer arkadaşlar belki katılırlar:) Benim de günlerim sayılmaya başladı artık ve Trabzon da Özel İmperial Hastanesinde yapmayı düşünüyorum doğumu.Daha önce burda doğum yapmış bi bilgisi olan arkadaşlar varsa fikir belirtsinler lütfen çok sevinirim...
*** bende trabzondanım canım karadenizde yapmayı düşünüyorum

bende nisa hastanesine muhabbet hanıma gidiyorum cok da mennunum...erken dogum oldu mu siz hangi dktora gidiyorsunuz

Ben de nisa da karar kılmak üzereyim ayrıntılı bilgin var mi temizlik hijyen doğum ücretleri drlar vs..
Bende yenibosna nisa hastanesinde doğum yapacağım inşallah. C.tesi randevumuz var erken doğum riskim var bakalım doktorumuz ne diyecek çok heyecanlıyım :)

Nisa hakkında bilgilerini paylsirsan sevinirim:KK66:

ben medipol mega uni. hastanesinde yapmayi dusunuyorum tedavimi de orada olmustum hamilelik takibimde orada oluyor
dogum yapan bi kac arkadasim cok tavsiye ettiler yeni bir hastane oldugu icinde cihazlari yeni ebeler hemsireler guler guzluymus
bakalim hayirlisi olsun :26:

Fefilifacm hastanende mi dogurdn cnm

Ben de nisa da karar kılmak üzereyim ayrıntılı bilgin var mi temizlik hijyen doğum ücretleri drlar vs..

Nisa hakkında bilgilerini paylsirsan sevinirim:KK66:

Fefilifacm hastanende mi dogurdn cnm

Evet tatlim ve cok memnun kaldim :KK16:

Elif'in telefonu 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sanırım bi ben devlette yapacam.
süleymaniye kadın doğum.
allahım hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin.
sağlıkla kucaklarımıza alırız inşallah
:KK16:

Dogumumu büyükçekmece kolan veya medilife hastanesinde yapmayı düşünüyordum. Kolan hastanesinde dr. Sedat bilecan da karar kilip yaklaşık 5 ay önce doğum yaptım. Mükemmel bir doktordu ancak kolan hastden ayrılmış şuan. Doğum yapacaklara önerim hastaneniz mümkünse evinize yakın olsun. Doğumdan sonra eve dönerken sezeryan dikişlerim sızlarken yolun uzun olmadığına şükür ettim. Sonrasında kontrole bebek kontrolüne gidiyorsunuz, o yolları lohusa haliyle gitmek var. Herkese hayırlı doğumlar

X