2014 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Minik bebeklerimizin cinsiyetleri ;

• Ankete Katılan
    431
Abdominal nasil oluyor canim görür bence ben de biran once gitmek istiyorum ama pazartesi çağırdı doktorum:-(

abdomınal karın ultrasonu canım benım, vajinal pek ıcıme sınmıyor.. hayırlısı ınsallah.. benım değerler abartı mı artıyo ya kafam karıştı yıne :KK43:

24 aralık 15
26 aralık 59
31 aralık 757

cogul gebelik olamaz di mi klomen kullandım bu ay ama aılemde yok.

tabı canım normal.ben senı anlayabılıyorum resmen 48 saatte artış nasıl olur parmak hesabı takvimden 2 günde bır mı 2. gün mü artmalı resmen anaokulu çocuğuna dondum kafam almıyor panikten.. senın normal. doktorlar 2 katı ya da en az % 70 katı artmalı dıyo zaten..
Henüz doktora karar veripte gidemedm,şuan çok kötü oldum kızlar kötü bi sonuc zannettim ağlama krizi geldi resmen.biraz korkuttular beni bu beta hcg artışı konusunda ..teşekkürler rahatladımm

bende galiba eylül annesi olcam son adet tarıhim 24 kasım ama 31 aralıkta doktora gittim doktor 4+6 günlük hamilesin dedi ultrasonda 4 gün eksik çıktı yani herkese hayırlı olsun bebişleri dua edelim bol bol inşallah allah yardım etsin hepimize..

kızlar bu topık hep aktıf olsun nolur ya konuşalım hep.. benım sat 29 kasımdı canlarım; beta hcg değerlerim sırası ıle;

24 aralık 15

26 aralık 59.60

31 aralık 757.

sızce nasıl ?

Gayet güzel artışın canim benimki de
24 aralik 48, 91
27 aralik 328,71
30 aralik 1015, 92 onemli olan iki kat artmasi zaten

Henüz doktora karar veripte gidemedm,şuan çok kötü oldum kızlar kötü bi sonuc zannettim ağlama krizi geldi resmen.biraz korkuttular beni bu beta hcg artışı konusunda ..teşekkürler rahatladımm

ayyy kıyamam.. can tasıyosun sen sakın ağlama annesı bak o da ağlar.. tadını çıkaralım bu donemın :) herşey güzel olacak doğumdan sonrada konuşacağımız konular olucak Allahın ıznı ıle :)

02 ocak 300.97 şuan aldım bu sonucu kafam çok karıştı normalmi ya[/QUOTE]

Normal canim normal

ayyy kıyamam.. can tasıyosun sen sakın ağlama annesı bak o da ağlar.. tadını çıkaralım bu donemın :) herşey güzel olacak doğumdan sonrada konuşacağımız konular olucak Allahın ıznı ıle :)
İnşallah olucak tabi cok konuşeucaz daha.sigara tiryakisi olarak içememekte beni ayrı dengesizleştiriyor bebişler için alışıcaz napalım..

Ayy kizlar ne iyi oldu geldiginiz kimsecikler olmuyordu grupta bende arada adet agrisi oluyor sizlerde de oluyor mu

kızlar belırtılerınız başladı mı ? benım göğüs uçlarım çatlıyo gıbı sankı bı de agrıyo yürürken. yılbaşı gecesı de cok hafıf kahverengı lekem geldı ertesı sabah bıttı.. korktum ama Allahtan devamı gelmedı :)

kızlar belırtılerınız başladı mı ? benım göğüs uçlarım çatlıyo gıbı sankı bı de agrıyo yürürken. yılbaşı gecesı de cok hafıf kahverengı lekem geldı ertesı sabah bıttı.. korktum ama Allahtan devamı gelmedı :)
Benim de agriyor goguslerim bi agirlasti ki sorma bendende bi hafta once kahve leke geldi doktora gittim hemen progestan ve bi hafta rapor verdicalisma dedi bunlardan baska belirtim yokk

Yerleşme lekesi gibi olmuş bence canım o içini ferah tut sen.! Bende sık idrara çıkma var ve akıntı.sağbacağımda da ağırlık var sanki arada çekiyolar bacağımı. Vee sırt ağrısıııı:KK43:

26 aralıkta hamile olduğumu öğrendim bende arkadaşlar.
bir düşüğüm var, kanımda pıhtılaşma olduğu için kan sulandırıcı iğne kullanıyorum
kahverengi akıntım geldi 2 gün önce progestana başladım ve keseyi de gördük ama çok korkuyorum bebeğime zarar gelecek diye.

26 aralıkta hamile olduğumu öğrendim bende arkadaşlar.
bir düşüğüm var, kanımda pıhtılaşma olduğu için kan sulandırıcı iğne kullanıyorum
kahverengi akıntım geldi 2 gün önce progestana başladım ve keseyi de gördük ama çok korkuyorum bebeğime zarar gelecek diye.

Hoşgeldin canim bende de var pihtilasma ben de ilk bebegimi kaybettim 9. Haftada seni cok iyi anliyorum ayni sekilde kahve lekem de oldu progestan verdi doktor corasprin ve ignede vuruyorum kendime igneyi sen mi yapiosun canim korkma insallah bu sefer saglicakla alcaz kucagimiza bebislerimizi

Hoşgeldin canim bende de var pihtilasma ben de ilk bebegimi kaybettim 9. Haftada seni cok iyi anliyorum ayni sekilde kahve lekem de oldu progestan verdi doktor corasprin ve ignede vuruyorum kendime igneyi sen mi yapiosun canim korkma insallah bu sefer saglicakla alcaz kucagimiza bebislerimizi

inşallah canım bu sefer sağlıklı bir şekilde kucağımıza almak nasip olur.iyi dileklerin için çok teşekkür ederim , iğneyi göbekten ben yapıyorum da koldan yapamıyorum onu da eşim yapıyor.

Bendede kan pıhtılasması var dr igne vurulacaksın dedi ama korkuyorum ben. Acıyomu iğneler kızlar?

Bendede kan pıhtılasması var dr igne vurulacaksın dedi ama korkuyorum ben. Acıyomu iğneler kızlar?

sinek ısırığı kadar bir acı oluyor iğne girerken bir de çok az yanma oluyor onun dışında sıkıntı yok korkma ondan. bebeklerimizi kucağımıza alalım da ben acıya da razıyım.

Ahh kızlar eylul annesı olmayı cok ıstıyorum sat 1 aralık.
Hala adet olmadım.
Idrar testi negatif
gecikmeler yasarım hep duzensızdır adetım.
Kasık agrısı bel agrısı gaz ve karnımda şişkinlik var ader öncesi de yaşarım bunları ..

Bana dua edin hamile olayım:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Ahh kızlar eylul annesı olmayı cok ıstıyorum sat 1 aralık.
Hala adet olmadım.
Idrar testi negatif
gecikmeler yasarım hep duzensızdır adetım.
Kasık agrısı bel agrısı gaz ve karnımda şişkinlik var ader öncesi de yaşarım bunları ..

Bana dua edin hamile olayım:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

bende 7 ay önce düşük yaptım ve o zamandan beri hamile kalmaya çalışıyordum çok şükür şimdi hamileyim. seni çok iyi anlıyorum. eğer hayırlısıyla rabbim en kısa zamanda senin de yüzünü güldürsün canım.

X