Korkularımda yanılmamışım.peki şimdi napıcam?

Her şey bu kadar kolay olsaydı herkes 6 yıl tıp okumazdı doktora da ihtiyacımız olmazdı.:KK14: Boşuna endişe ediyorsun doktor çıkıp da sülaleni bulup anlatacak hali yok.Kurtul artık şu düşünceden.

benim kuzenimde 7 yaslarında ağaçtan düsmüsmus buda bekaretini kaybetti diye korkuyordu bende gel dr gidelim dedik.dr o yasta bekaret bozulmaz dedi sen endiselenme dedi muayene dahi etmedi ama azda olsa ici rahatladı. Sonra evlendiği hiç bir sorun cikmadi

canm kuzennden kan gelmişmiydi benmde kızkardeşim 9 10 yaşındayken bisikletin demir yerine çarpmıştı düşünce orasında kan vardı annem baktı dıştan duruyor dedi ozamn bende küçktm doktora faln götrmediler dışındadır diye ozamn kardeşimde kafasına çok takıyr ama doktora gitmeyede cesaret edemiyor olumsuz bişey duyarım diye

Bu isin oyle kolayi varki! Baska bir semte git kadin dogum dr orda seni kim tanicak ki madem korkuyon bir tandik cikar diye, gidip baktir icin rahatlar hayati kendine ziyan zehir ediyon be arkadasim.

Bisey oldugubuda sanmiyorum ve sakin parmagini sokma kendi kendini bozarsin sonra basina is alma!

Kizlik zari , öyle aynayla gorecegin bisey degil.

Ayrica doktora gidemem tanidik cikar demissin ,
koskoca Ankarada kendi cevrendek Doktora degilde
baska doktora gitsen butun ankarayi tanimiyosun herhalde.

Cok kucukmuşsun arkadaslarin dedigine katiliyirum bence 7 yasindaki bir cocugun kizlik zari dahi gelismemistir ama biraz daha zorlarsan jendi kendini bozabilirsin bu kadar zor olmanali doktorA gitmemek dağ basinda oturuyorsun sonuçta

artık dalga geçtiğini düşünüyorum.hem kızlığının olup olmadığından endişeleniyorsun,hem de parmak sokuyorsun:KK20:

Kızlık zarı doğumdan itibaren vardır, tabi ki bozulur ama 7 yaşındaki çocuğun sadece zar yırtıldı kanaması olmaz. Ciddi yırtık kanaması olur.

Hem 7 yaşındaki çocuk öyle büyük bir acı duyar ki bunu annesinden saklaması mümkün değildir. Ayrıca 7 yaşındaki çocuk tecavüzü ne bilecekte korkacakta saklayacak.

Vallahi anlamadım.

Canım 7 yaşında bir kızın bekareti bozulmaz ki, henüz vücudun tam olgunlaşmamışken kızlık zarıda olgunlaşmaz. Bence kuruntu yapıyorsundur. Bekaretinin bozulduğunu sanmıyorum. Bence bir doktora görün. Hiçte endişe etme. Artı parmak falan sokmak gibi hata yapma bir daha. Unutma kızlık zarı çeşitleri var. Belki kızlığın geridedir yada esnektir.

böyle bi ihtimal yok ne yazık ki doğan bir kız bebeğin bile kızlık zarı vardır iyi araştır derim anne rahminde oluşuyor bebeklerin her organı

Seninki kör gözüne parmağım olmuş resmen

Madem korkuyorsun ne diye öyle bir şey yapıyorsun

Her kadın doğuma giden o amaçla mı gider? Sen hiç mi rahatsızlanıp kadın doğuma gitmedin

Ben sürekli gitmek zorunda kalıyorum ve bekarım

Arkamdan ne diyorlar o zaman :KK53:

zarini parmaginizla yirtmis olsaniz ne açıklama yapacaktıniz kızlıgimi ben bozdum dediğinizde nisanliniz size inanacak mıydı peki
nasıl bir düşünce yapisindasiniz anlam veremedim

Son düzenleme:
canm kuzennden kan gelmişmiydi benmde kızkardeşim 9 10 yaşındayken bisikletin demir yerine çarpmıştı düşünce orasında kan vardı annem baktı dıştan duruyor dedi ozamn bende küçktm doktora faln götrmediler dışındadır diye ozamn kardeşimde kafasına çok takıyr ama doktora gitmeyede cesaret edemiyor olumsuz bişey duyarım diye

Oda iccamarinda kan gördügünü söylemisti zaten o yuzden gittik.icini rahatlamak istiyorsa gitsin ama dedigim gibi dr bize bu yasta bekaret yoktur dedi

böyle bi ihtimal yok ne yazık ki doğan bir kız bebeğin bile kızlık zarı vardır iyi araştır derim anne rahminde oluşuyor bebeklerin her organı

Kız okul çağına gelince, kızlık zarı incelir, düzleşir, hassaslaşır ve nerdeyse yarı saydam hale gelir. Doğum sonrası evresi, kızlık zarı ağzının çapı her yıl yaklaşık 1mm artar. Ergenlik çağında kızlık zarı ağzı tampon, adet, leğen kemiği muayeneleri, düzenli fiziksel aktivite ve cinsel ilişki nedeniyle genişler. Kız ergenliğe ulaştığı zaman zar gerçekçi bir hal alır. Bir ankete göre ilk ilişki yaşayan kadınların belirttiğine göre sadece %43’ünde kanama olmuştur. Bu da demek oluyor ki kadınların çoğunun kızlık zarları yeterince açılır.

Ergenliğe girmemiş kızların kızlık zarları hormonal aktivite seviyesine göre birçok şekilde olur. En yaygın olanı hilal şeklindedir (posteriorrim).
Ergenlikten itibaren östrojen ve aktivite seviyelerine bağlı olarak kızlık zarı dokusu kalınlaşabilir ve ağzı saçaklı yanlış bir şekildedir. Şüpheli tecavüz ya da çocuk istismarı vakalarında kızlık zarının detaylı muayenesi yapılabilir ama kızlık zarının durumu her zaman kesin sonuç vermez.

Daha genç çocuklarda yırtılmış kızlık zarı genelde çabuk iyileşir. Yetişkinlerde kızlık zarı kendiliğinde çabuk iyileşir. Yetişkinlerde kızlık zarı doğal sebeplerden genişler ve şekil ve görünüşte değişiklik artar.

Doğumdan sonra vajinal açılış genelde kızlık zarı etiketi bırakır.

namus 2 bacak arasındaki kanda değildir be güzelim. 7 yaşında tecavüze uğradım doktora gidemiyorum dediğinde psikoloğu kastettiğini düşünmüştüm.

X