Korkularımda yanılmamışım.peki şimdi napıcam?

hytr

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
89
0
33
selam kızlar benim diğer konumdan bilen bilir.yardım eden,cvp yazan çok fazla kişi oldu,tekrardan teşekkür ederim.

7 yaşındayken tecavüze uğradığımı ve kimseye söyleyemediğimi üzerinden yıllar geçtiğini ve nişanlı olup korku duyduğumu dile getirmiştim diyerek bi özet geçiyim..ayrıca oturdugum mevkiide bi dr. da gidemiyodum tanıdık çıkmasından dolayı..

düşün düşün içinden çıkamadım konunun drda gidemedim.kendim bakmak istedim bekaretime.ve aynayı aldım baktım ama anlayamadım.sinirlendim kendime ,kaderime kızdım.soktum parmağımı..gözümü karartıp.. şimdi eski konuma cvp yazanlar bana kızıcak neden böyle bişey yaptın diye..
ama hiç bişey olmadı......ne kan..ne acı..
gittikçe giden bi boşluk vardı orda...

bekaretim yok yanii.nasıl oldu nasıl o yaşta anlamadım,acı çekmedim hiç bilmiyorum.ama bildiğim tek şey.bakire olmadığım..hemde kimseyle birlikte olmamışken,benim bi suçum yokken,isteyerek olmamışken..

sizlerle paylaşmak istedim.akıl vericek olan varmı bana? yada bu duruma gelicek bi çözüm .. pek sanmıyorum şuan çok donuğum...ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

Canım 7 yaşında bir kızın bekareti bozulmaz ki, henüz vücudun tam olgunlaşmamışken kızlık zarıda olgunlaşmaz. Bence kuruntu yapıyorsundur. Bekaretinin bozulduğunu sanmıyorum. Bence bir doktora görün. Hiçte endişe etme. Artı parmak falan sokmak gibi hata yapma bir daha. Unutma kızlık zarı çeşitleri var. Belki kızlığın geridedir yada esnektir.

Doktora gitmelisin..
Hem oradan alacagin kesin cevap psikolojik olarakta rahatlatacaktir seni..

öyle anlayamazsın. bir parmak onu bozmaya terlı degıl dıye duymuştum. bellibir uzun ve kalınlığı olması lazım. ben bekaretinin gittiğini düşünmüyorum, bence zaman bulup uzak bır yere kontrole gıdebılırsın .

canim bosuna uzuluyosun pi parmakla olcak seymi bu?sahsen benimki cok gerideydi.yani bu kizlik zarlari cesit cesitdir:)) uzulme sen doktora gorun o icini rahatlaticaktir..

o kadar kolay olacak bir şey değil bu. kaldı ki bakire olmadığını dahi düşünsek yıllardan beri hiç yaşanmadığı için zaten yine kolay olmayacaktır.
konu gerçekse eğer, bir doktora gitmelisin.

esnek olabilir, hiç kanama yaşanmayabilir
bunu bilemezsin.. doktora gitmek zorundasın eğer bu kadar çok takıntı yapıp kendini yıpratıyorsan
yaşadığın şey için de çok geçmiş olsun :KK50:

geçmiş konunu bilmiyorum.ama olayı buralara göre taşıdığına göre bir uzmandan yardım al diyorum.
tek başına halledebileceğin nitelikte bir konu değil.geçmişinle yüzleşip durumu açıklığa kavuşturman gerekiyor.
kimse için değil, kendin için.

İyide okadar insan size doktora gidin dedi dinlemediniz şimdi bir daha soruyorsunuz napıcam diye . Bütün kadın doğum uzmanlarını tanıyor olamazsınız zaten içeriyede tek kişi giriyorsunuz koridorda tanıdık biriyle karşılaşırsanız illa bekaretime baktırıcam demenize gerek yokki kadın doğum uzmanına pek çok sebeble gidebilirsiniz en basit örneği adet düzensizliği .

Arkadaşım başına gelen çok kötü bir durum allah kimsenin başına vermesin...Yaşın kaç öncelikle bunu öğrenip ona göre yorum yapıcam...

Belki senin kızlık zarın esnek, neden sen kalkıp parmağını sokuyorsun ki oraya, belki bozulmamıştı ve sen o an da bozucaktın daha çok kahrolucaktın.. Hem 7 yaşında bakiret bozuluyor mu onu tam bilmiyorum ama, bence sizin kızlık zarınız esnek olabilir..
Ne yap et, başka bir yere gidiyorum diye çık ewde.. Adet düzensizliğim war dersin nereye gidiyorsun diye soran olursa da, muhakkak git bi doktora gözük.. Sen kafayı yersin bunu düşün düşün ömür geçmezz..

Yaşadığın durum çok acı Allah kimsenin başına vermesin benim başımda bir durum var ama benımkı kuruntu ben senin yerinde olsaydım konuyu anneme açardım o bir çözüm bulacaktır eğer nişanlında seni gerçekten seviyorsa oda bir süre sonra kabullenecetir ama önce annene anlat sonra birlikte doktora gidin yanında bir destekçi olmadan atlatamazsın bu travmayı haberdar et bizi dilerim Allahtan en güzel şekilde sıyrılırsın bu işin içinden Allah yardımcın olsun

Doktora gıtmemen çok enteresan,başka bı semtteki hastaneye gidip muayene olabılırsın yani.Böyle soru işaretlerıyle kendi kendine denemelerle olucak işmi....

Ben bozulduguna inanmiyorum. O yastaki bi cocuk acisina Sessiz kalamaz.
Dra git. Kendinde drluk yapma, bakim denken kendin bozcaksin bide

Bence tecavüze uğramamıştır ya uğrasa hatırlardı çünkü henüz vücut olgunlaşmamış olduğun kızlık zarından ziyade yırtılması kanaması olurdu birde şu haber var mesela 8 yaşındaki kız gerdek geçesi ölmüş :KK43:
8 yaşındaki gelin gerdek gecesi öldü! haberi

Öyle küçücük çocuğun kaldırabileceği başına gelipte farkedilmeyeceği bir olay değil. Ama ne kadar konuşsak nafile siz doktora gidin .

Son düzenleme:
Benim kuzenimde 7 yaslarında ağaçtan düsmüsmus buda bekaretini kaybetti diye korkuyordu bende gel Dr gidelim dedik.dr o yasta bekaret bozulmaz dedi sen endiselenme dedi muayene dahi etmedi ama azda olsa ici rahatladı. Sonra evlendiği hiç bir sorun cikmadi

X