Haziran 2013 annesi olarak zaaaa-yıııııffff-lıııııı-yooooooruuuuuummm

kızlar ben de 72 kiloyum şuan süt olsun diye herşeyi yiyip içiyorum ama buna rağmen sütümde bir artış yok azalma var :KK43: anladım ki tatlı vb yemek süt yapmıyormuş bebişim 7 ayını doldurdu gündüz iş yerinde sağıyorum taş çatlasın 120- 140 ml süt çıkartabiliyorum ve eve gidince 1 kere gece 3 gibi 1 kere emzirebiliyorum. tabii 3 lt su içmeye çalışıyorum ama üretim buna rağmen baya düştü :KK43:
hamile kalmadan önce 62 kiloydum doğuma 79 ile girdim çok zor bir doğum geçirdim müdaheli normal doğum ve 2 kere de kürtaj oldum bebeğin eşi düşmediği için 7 gece hastanede yattım, çok zor bir dönemdi eve döndüğümde 64 kg dım ama iyileştikten sonra yemek yemeği abarttım şimdi de midem genişledi, basenler yandan şişti şiştim de şiştim ama artık frene basma zamanı geldi, diyetisyene gidemiyorum ama burada sizinle paylaşımda bulunmak beni motive edebilir diye düşünüyorum :)
En Büyük KK

Canlarım ben 67.9 oldum.. Nisan ayına kadar 62 olmam lazım bazen kacırıyorum yıyorum ama genelde ekmek tatlı kızartma pşlav makarna hamur ısı tok hergun mutlaka yesıl cay ıcıyorum yumurta yogurt salata mutlaka var yemegımde sızler neler yapıyorsunuz kılo veren varmı oncekı kdr hızlı gıtmıyor sımdı bazı gunler ac bıle oluyorum

kizlar bende suanda 66 kiloyum aslinda hamilelik kilom gitti bebisden oncede 66 kiloydum ama. ben ilk bebisimden onceki kiloma 58 olmak istiyorum beraber diyetlerimizi paylasalim ben bebisimi emziriyorum sutum azalsin istemiyorum diyetinizde neler yiyorsunuz yada sutunuzun azalmamasi icin neler yapiyosunuz

Son düzenleme:
Tekrar diyete basladim 67 yim suan tam olarak diyeti birakmistim almasim ama vermedim de yeni liste ile kizimin dogum gunune kdr 62 olmam lazim regl olmuyorum duzenli sikinti oluyor sislik yapiyor oda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X