Bebek İkinci El kız çocuk kıyafetleri 0-5 yaş

onlar duruyor eğer gmail adresi varsa telefondan bile daha kolay yazışırız
ben anladım sizin istediklerinizi ona göre birkez daha gözden geçireyim tekrar bişeyler koyacağım sizin için..önce reyhan hanımın paketini bir yağayım size döneceğim

selamlar..sadece köpekli kadife ve mini yünlü şalvar duruyor..diğerleri satılmış..

Selamlar ikisini beğendim ama kalanları nereden görebillirim? Almışken başka bir şeylerde beğeneyimki kargo masrafı anlamsız olmasın :KK50:

Ben hala sizden haber bekliyorum diger arkadaşın kargosunu hazırlayıp dönecektiniz ürünleri istiyorum

Ben hala sizden haber bekliyorum diger arkadaşın kargosunu hazırlayıp dönecektiniz ürünleri istiyorum
sizi beklettim ama aradıklarımı buldum bunlar sizin için bir bakın
KADİFE ELBİSE 3-4 YAŞ:6TL image.jpg

Selamlar ikisini beğendim ama kalanları nereden görebillirim? Almışken başka bir şeylerde beğeneyimki kargo masrafı anlamsız olmasın :KK50:
mail adresiniz varsa ve yaş istek yazarsanız resim atayım olmadı burdan bakıp sorun satılıp satılmadığını yazarım

polar çoraplar zor bulunuyor ve pahalı ama sıcacık hayat kurtarıyor..tanesi 3 tl:))...isteyen olursa biraz daha var

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 70
mail adresiniz varsa ve yaş istek yazarsanız resim atayım olmadı burdan bakıp sorun satılıp satılmadığını yazarım

özel mesaj atılmıyor size. siz bana mail adresinizi yazın ben oradan size mail atayım olur mu? detayları da yazarım.

X