Bebek İkinci El kız çocuk kıyafetleri 0-5 yaş

daha önce istediklerim geçerli 2 yaş kırmızı eteği de ekleyin 2-3 yaş polar çorapları da ekleyelim

onlar duruyor eğer gmail adresi varsa telefondan bile daha kolay yazışırız
-3 yaş için kalın içli uyku tulumu 8 tl, pepe kazak, pantolon kelebekli polar 10 tl, son sayfadaki 2 yaş lcw uzun kollu iki badi bu ekteki üst kahverengi pantolon ve çoraplar toplam fiyat alabilirim miyim bizim kız minyon 3-4 yaş çok büyükm olur

o zaman 3 yaş için kalın içli uyku tulumu 8 tl, pepe kazak, pantolon kelebekli polar 10 tl, son sayfadaki 2 yaş lcw uzun kollu iki badi, bu sayfadaki ve daha önceki sayfalardan birinde gördüğüm kahverengi kadife pantolon, bu sayfadaki kırmızı etek, çoraplar, maia 2-3 yaş elbise 5 tl ve üçlü mavi takım toplam güzel bir fiyat rica ediyorum bir de eğer 1,5-2-3 yaş için kokoş yani iş kadını elsesine benzer bir elbise yada takım gibi bişey varsa eklenebilir

CANIM SANA YAZDIM AMA GÖRMEDİN SANIRIM.BEN CUMA GÖNDERMİŞ OLDUUNU DÜŞÜNDÜM. BUGÜN KARGOLAYABİLİRSİN.

o zaman 3 yaş için kalın içli uyku tulumu 8 tl, pepe kazak, pantolon kelebekli polar 10 tl, son sayfadaki 2 yaş lcw uzun kollu iki badi, bu sayfadaki ve daha önceki sayfalardan birinde gördüğüm kahverengi kadife pantolon, bu sayfadaki kırmızı etek, çoraplar, maia 2-3 yaş elbise 5 tl ve üçlü mavi takım toplam güzel bir fiyat rica ediyorum bir de eğer 1,5-2-3 yaş için kokoş yani iş kadını elsesine benzer bir elbise yada takım gibi bişey varsa eklenebilir
siz limon küfü elbiseyi de yazmıştınız ama vazgeçtiğinizi düşünerek eklemiyorum yoksa unutuldu mu

kedcm kargon dün elime ulaştı.hepside çok temiz ve neredeyse kullanılmamış gibi.Müsamere elbisemiz çok güzel yakıştı.kabanımız da öyle.barbie ayakkabımız büyük fakat o da çok temiz,hassas davranıp ayakkabıya ayrı paket yaptığın için de teşekkür ediyorum..

kedcm kargon dün elime ulaştı.hepside çok temiz ve neredeyse kullanılmamış gibi.Müsamere elbisemiz çok güzel yakıştı.kabanımız da öyle.barbie ayakkabımız büyük fakat o da çok temiz,hassas davranıp ayakkabıya ayrı paket yaptığın için de teşekkür ediyorum..
Geribildirim için çokk teşekkür ederim çok sevindim olumlu olduğuna...gerçekten de müsamere elbisesini bir kez şiir okumak için sahnede bir kez de doğumgününde toplam iki kez giydi..diğerleri de öyle sayılır..gönül rahatlığıyla giydireb
lirsin..ayakkabıları 18 cm diye konuşmuştuk demek ayakları daha minikmiş:))ben yıpranmış birşey gönderildiğinde çok üzülüyorum o yüzden hep sadece en temizlerini satışa koyuyorum diğerleri başka yerlere gidiyor..doğumgününe yetiştiğine de çok sevindim..iyi günlerde giysin..teşekkür ediyorum..

X