Kara Para Aşk ATV

nilim

Guru
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
4.849
104
Kara Para Aşk dizisinin çekimleri geçtiğimiz hafta Van'da başladı. Ay Yapım'ın yapımcılığını yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Tuvana Türkay, İlkin Tüfekçi, Tansu Taşanlar, Ali Yörenç, Alper Türedi, Bedia Ener ve Erkan Can yer alıyor

ERKAN CAN'LI ÇEKİMLER YAKINDA

Son olarak Gold Film yapımcılığında Kanal D’de ekrana gelen ‘A.Ş.K.’ dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan usta oyuncu Erkan Can, Ay Yapım’ın yepyeni drama dizisinde hayranlarıyla tekrardan buluşmaya hazırlanıyor.

VAN'DA ÇEKİMLER BAŞLADI

Van'da süren çekimlerde başrol oyuncularının sahnelerinin olmadığı ve önümüzdeki hafta başrol oyuncularının açıklanması bekleniyor. Dizinin Van sahnelerinden sonra İstanbul'da çekimlere devam edilecek.

KUZEY GÜNEY'DEN TRANSFER

Show TV ekranlarında yayınlanacak Kara Para Aşk dizisinin çekimlerine başlandı. Engin Akyürek ve Tuvana Türkay'ın başrollerinde oynayacağı iddia edilen diziye Ali Yörenç transfer oldu. Ünlü senarist Ece Yörenç'in oyuncu oğlu Ali Yörenç en son Kuzey Güney dizisinde yer almıştı.

50 MİLYON DOLARLIK YALI

Engin Akyürek ve Tuvana Türkay'ın başrollerinde oynayacağı dizi 50 milyon değerinde villada çekilecek. Evin sahibi ise Tuvana Türkay oldu.

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yazacağı Kara Para Aşk dizisi çekimlerine başladı. Engin Akyürek ve Tuvana Türkay'ın başrollerinde oynayacağı dizi 50 milyon değerinde villada çekilecek. Evin sahibi ise Tuvana Türkay oldu.

Engin Akyürek ve Tuvana Türkay'ın başrollerinde olacağı dizi Feryal Gülman'ın dillere destan yalısında çekilecek değeri 50 milyon tl olan yalıda bugüne kadar bir çok yapımcı çekim yapmak istemiş Feryal Gülman tüm teklifleri geri çevirmişti.Kerem Çatay Feryal Gülman'ı ikna etmeyi başardı.Dizide bu lüks yalının sahibi ise Tuvana Türkayolacak.

ATV ekranlarında yayınlanacak olan ve Engin Akyürek'in başrolde olacağı Kara Para Aşk dizisinin kadın başrol oyuncusunun ise kim olacağı haftalardır konuşuluyordu. Dizinin başrolü için güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'le anlaşıldı. Diziyi yayınlayacak olan ATV kanalı da Tuba Büyüküstün'ün dizide oynayacağını duyurdu.

AY YAPIM'IN YENİ DİZİSİ
Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre ve Erkan Can da yer alıyor. Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor…

Son olarak rol aldığı '20 Dakika' dizisinden sonra "Bir süre ekranlarda yokum" açıklamasına rağmen 'Kara Para Yalan Aşk' la ekranlara dönmeye hazırlanan Tuba Büyüküstün önceki gün işbaşı yaptı.Büyüküstün bölüm başı 65 bin lira kazanacağı yeni dizisinin çekimleri için önceki gün Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaydı.Mezarlık içinde yoğun güvenlik önlemleri alınarak gizlilikle yürütülen çekimlerde, görüntü alınmaması için tüm set çalışanlarının cep telefonları bile toplandı. Mezarlığın çeşitli yerlerinde tüm gün süren çekimler için kamera karşısına geçen oyuncu, yeni imajıyla ilk kez görüntülendi.

5MFU0.png

[video=youtube;rf4GgSBEaCI]http://www.youtube.com/watch?v=rf4GgSBEaCI[/video]

Dizinin ismin de hayır yok. Kara Para Aşk ne yaa :KK52::KK52:

Hele ki Tuba Büyüküstün :KK37::KK37::KK37:
Güzelliginden baska numarası yok.

Tuba Büyüküstün'ün yeni imajı mı ? :KK60:
Pardon ama şu imajının Gönülçelen'deki halinden ne farkı var ki.
Kozmetik firmalarının milyon dolarlık tekliflerinden vazgeçip, yeni dizisi için köklü imaj değişikliği yapacak göz var mı onda :KK52:

Tuba Büyüküstün'ün yeni imajı mı ? :KK60:
Pardon ama şu imajının Gönülçelen'deki halinden ne farkı var ki.
Kozmetik firmalarının milyon dolarlık tekliflerinden vazgeçip, yeni dizisi için köklü imaj değişikliği yapacak göz var mı onda :KK52:

heheheh :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yok :KK37:

Fragmanı çok güzelmiş. Engin Akyürek'in güzelliği mi güzelleştirmiş yoksa bu kadar bilemedim.

2.fragman

[video=youtube;4jiIwm-GyF8]http://www.youtube.com/watch?v=4jiIwm-GyF8[/video]

tuba büyüküstüne kabarık dalgalı saçlar yakışmış, giyim tarzına ve takılarına bayıldım, izlerken sıkılmadım hatta reklam bile koymamışlar şu son bitiş sahnesi hariç o yüzden kopmadan izleyebildim..

çok merak ettim bu ömerin nişanlısının ne işi vardı o adamla, tahir amca mıydı adını unuttum oda neymiş öyle ya herşeyi o yapıomuş meğer ..
valla kimseye güven olmuyor arkadaş :)

ayyy ben bu diziyi çook sevdim yaaa.. :KK16:hiç dizi izlemeyen sıkılan biri olarak sardı beni:KK9: inşaallah sonradan saçmalayıp bozmazlar da bi dizi takip edebilirim:KK34:

Ne yalan söyleyeyim umduğumdan güzel çıktı :KK9: Kurt Seyit & Şura umduğum gibi çıkmayıp hayallerimi yıkınca bu diziden pek bi şey beklemiyordum açıkçası :KK37: ilk bölümde tavladı beni :KK1: Hem de Tuba Büyüküstün'ün oyunculuğunu sevmememe rağmen ilginç.
bide bana mı öyle geldi yoksa onun oyunculuğunda gelişme mi var anlamadım doğrusu :44:

valla bu kadar güzel olacağını düşünmemiştimm..
enginide tubayıda çok severimmm ama uyumları süper olmuş yaa..
ben tuttum bu diziyi bırakmamm

öylesine netten izleyim dedim bu ara Türk dizilerinden umudunu kesmiş vaka olarak:KK37: ama ilginç geldi izlenebilir ,tuba ile engin çok yakışmış ...
bu arada o yalı neydi öyle :KK52: bahçede asansör :KK24:ama yakında ellerinden gider...
erkan can oyunculuğunda zirvede ...zaten başarılıydı ama kötü adamı da oynayarak bunu kanıtladı.

bende tuba buyukustunu en son aside izlemistim
orda guzeldi ama gonulcelen ciks olmamisti begendigm halde tugba olmamisti
buradada endiselerim vardi acikcasi ama enginden emindim
yanliz ilk bolum itibariyle tuba da baya bir degisklik gordum
en azindan artik yuz ifadelerindeki donukluk gitmis gibiydi
gerci 1.bolum devamina bakmak lazim bazen ileriki bolumlerde de donuklasabiliyor kendisi
neyse uzun lafin kisasi sevdim izlerim :KK1::KK1::KK1::KK1:

X