nivea q10 plus goz cevresi kirisiklik kremi

aynurilhan

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2014
4
0
34
Arkadaslar merhaba. AcabA aranizda nivea q10 plus goz cevresi kirisiklik kremini kullanan varmi.?? Ben goz cevremi nemlendirecek bisi bakiyodum satici bunu tavsiye etti. Kullanan varmi acaba. Azicikta kirisikliklarim var. Yasim 23. Erken yaslanmk bizde genetik. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

nıvea kullanmanı tavsiye etmem eğer yaşadığın şehirde yves rocher mağazası varsa yaşına uygun bir göz kremi bulabilirsin aslında tavsiye edebileceğim birçok marka var ama aklıma ilk gelen yves rocher oldu. fiyatları da uçuk değildir.

Istanbulda yasiyorum. Muhakakk vardirda bakmam lazim. Yani cildiye bio nike in anti wrinklesini kullanabilirsin dedi. Kullandiktan sonra daha kotu oldu sanki. Stresli gunler geciriyor olmaminda etkisi olabilir. Ama kendimi cok kotu hissediyorim. Ayni zanda gozumde kirpik dibi iltihaplanmasi var. Bu iltihaplamadan sonra ne olduysa oldu artik. Yaslaniyorum.. hergun yuzumde yeni bir cizgi fark ediyorum. Aynalara bakmak dahi istemiyorum. Genc yasta olana bakkkk

Canım ben geçen yıl almıştım niveanınkini. Bitsin diye uğraşıyorum pek beğenmedim sadece nemlendirici özelliği var. Sebamed falan da Nivea gibi... Yves rocher iyi bir marka. İlk kırışıklık setinden alabilirsin şu aralar indirimde. Hassas ciltler için yüz kırışıklık kremi de var hem..
Onun dışında Roc fena değil. Vichy de kaliteli. Clinique de iyi dedi bir arkadaşım, o memnunum dedi. Yaşına bunlar da gider bence

X