Örgü Bunlar da benim cicilerim :)

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

twettygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2013
415
63
Evde oldugum boş vakitlerimi bu şekilde degerlendirdim :KK6: :KK6: :KK6:

Bunlar Battaniyelerimiz

Puset Örtülerimiz

Bebek Kazaklarımız

Bu kazagımız henüz dikilmedi

Son düzenleme:
ben yeni bebek battaniyesi başladım. nedense çok ince oldu böyle yumuş yumuş değil.:KK50: kendini toplaması için nasıl bir yöntem izleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim :KK6:

himalaya iptenmi ördünüz battaniyeyi? çok güzel görünüyor güzel günlerde kullanın.. :))

Himalaya iple ördüm..İlk önce bebek hırkası başlamıştım ancak kendisini çok saldı bende söktüm dedim bu ipten en güzel yumuşak bebek battaniyesi olur :KK16:
himalaya iptenmi ördünüz battaniyeyi? çok güzel görünüyor güzel günlerde kullanın.. :))

Canım ben 2 tane bebek battaniyesi yaptım birinin ipi zaten yumuşacıktı himalaya ip 6 numara şişle ördüm diğeri de Nako Bebe Yün 5 numara şişle ördüm iplerden kaynaklı heralde
ben yeni bebek battaniyesi başladım. nedense çok ince oldu böyle yumuş yumuş değil.:KK50: kendini toplaması için nasıl bir yöntem izleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim :KK6:

himayala ip çok güzel oluyor her çeşidi aynı bu battaniyede çok güzel olmuş canım

Canım ben 2 tane bebek battaniyesi yaptım birinin ipi zaten yumuşacıktı himalaya ip 6 numara şişle ördüm diğeri de Nako Bebe Yün 5 numara şişle ördüm iplerden kaynaklı heralde

tatlım bana 3 nolu şişlede olur dediler ip zaten ince ördüm pirinç modeli bile ufak ufak oldu nette gördüklerim gibi olmadı. bir arkadaşta arkasına astar dikeriz toparlar kendini dedi ne yapsam bilemedim şimdi :26:

3 numaralı şişle ince olur ben bebek yeleklerini genellikle 3 no şişle yapıyorum naçizane bir öneri siz kendiniz astar dikmeyin Pikocuya götür saten kumaştan astarı onlar dikerler eğer süslü olmasını istersen de kenarlarına da fisto çektirebilirsin
tatlım bana 3 nolu şişlede olur dediler ip zaten ince ördüm pirinç modeli bile ufak ufak oldu nette gördüklerim gibi olmadı. bir arkadaşta arkasına astar dikeriz toparlar kendini dedi ne yapsam bilemedim şimdi :26:

X