2014 Doğum Fiyatları- Muayene Ücretleri

bugün medicana bahçelievlerde dr. bekir savaş aksoy a muayene oldum ilk defa.ismini çok duymuştum ve kendi dr umdan memnun değildim diye hast ve dr değişim dedim ama şaştım kaldım.muayene 70 tl normal doğum 2000 tl dedi :KK43: fiyat baya yüksekmiş.ben güngören ilgi hastanesine gidiyorum normalde muayene 30 tl normal doğum 350 sezeryan 500 isteğe bağlı sezeryan 1000 tl.sanırım memnun kalmadığım halde buraya devam edicem malesef maddiyat bazen ön planda oluyor :KK43:

Kızlar bende bahçelievler çevresinde hastane arıyorum sorduğum hastaneler çok uçuk fiyat söylüyor bahçelievler de memnun kaldığınız bi hastane var mı birde sgk nın koyduğu kurala göre hastaneler normal doğumda 388 tl den fazla fark ücreti alamıyormuş A sınıfı hastanelerde buna dahil bu hastaneler genelde fatura da vermiyor şikayet edildiği takdirde para iadesi bile yapıyor hastane

medikal park Bahçelievler için bende doktor arayışındayım
doktorunuz nasıl memnun musunuz nasıl biri ilgili mi?

Benim doktorum bana sorarsanız çok ilgili sadece bebekle değil senin tüm rahatsızlıklarınla ilgileniyor,
en ufak bişeyde telefonla arıyabiliyosun.
aslında birazcık aradaki elektriğede bağlı sanırım bizim elektriğimiz tuttu...
geçen gün randevumu beklerken yanımda sıra bekleyen bayana memnunmusun diye sordum biraz soğuk ama iyi bir doktor dedi o da mesela.
bir deneyin derim ben , memnum kalmazsanız değiştirirseniz...

konuyu ben açtım ve şimdi taşındığımdan dolayı artık bursada devam ediyorum kontrollerime..RENTIP hastanesine gidiyorum doktorum Selim AKGÜN. bugün ilk defa gittim ve gayet memnun kaldım,uzun uzun inceliyor hiç acele etmeden tüm ayrıntılarıyla bakıyor ultrasonra..hastane oldujça temiz,düzenli ve yeni.hemşireler ve görevliler inanılmaz kibarlar ve hepsi güler yüzlü..doğum ücretlerine gelince ben sadece sezeryan sordum normal olmayacağı için zorunlu sezeryan 1070 isteğe bağlı sezeryan 1850 tl dediler..spinal ya da epidural de fark alınmıyor. muayene ücreti de 48 tl.. istanbuldan sonra bana çok uygun geldi:)

Ankara Bayındır Hastanesi nde doğum yapacağım inşallah tabi cok yuksek bir fiyat verdiler 5.000tl her iki doğum da bu iş de bi is var dedik kendi kendimize eşimle dogum parası biriktirmeye başladık

Arkadaslar bende yeni ogrendim hamileligimi:) hamgi dr ye gitmeliyim bilmiyorum.bir ozel hastaneler var birde double ozeller var.yani ssk nin asla gecerli olmadigi yerler. Baska baska nereleri tavsiye edersiniz:) bu arda dogumu yakin olanlari simdiden musssmutluuu doğumlar:))

Bu arada bende ankarada yasiyorum.vee maalesef burda hayat cok pahalı yeme icme egitim saglik vs hersey dahil diger illere gore cok degisken fiyatlara sahip:) bu yuzden ve bir suru sebeplerden dolayi burayi hic sevemicemmm:KK66:

Büyükçekmece kolan hastanesinde normal 600 sezeryan 900 oda ücretide içinde normal doğumda 1 gün sonra sezeryanda 2 gün sonra taburcu oluyorsun. Birde yenibosna hayrünisa hastanesi normal doğum 625 sezeryan 1000 civarı oda fiyatı dahil mi bilmiyorum ama ebeleri ve çocuk doktorları mükemmelmiş ist dışından gelip doğum yapanlar var bende oraya gidicem yarın son kontrol için sürekli gitmiyordum ama keşke en başından girseydim biraz yoğunluk var ama çok ilgili ve alakalı bir yer bir kapalı bayanlar çok tercih ediyor neden bilmiyorum doğumumu Allah nasip ederse orda yapmak istiyorum

Merhaba,

Bende şu anda nisa hastanesine Asiye Hanıma gidiyorum.Çok da memnunum. İlk doğumumu orda yaptım. 2. doğumumu da orda yapacağım Allah nasip ederse :KK49:

Bu arada bende ankarada yasiyorum.vee maalesef burda hayat cok pahalı yeme icme egitim saglik vs hersey dahil diger illere gore cok degisken fiyatlara sahip:) bu yuzden ve bir suru sebeplerden dolayi burayi hic sevemicemmm:KK66:

ay canım benim bende hiç sevmiyorum ankarayı, ama mecburen yaşıyorum evlenip geldim.
ah ah bir de Antalya gibi bir yerden gelince sevmek için hiçbir sebep bulamıyorum burayı.
ben gazi hastanesine gidiyorum doğum ücretleri uygun ama muayene pahalı eğer polikliniğe gidersen para almazlar heralde, ben profa gidiyorum mecburen haftam çok ilerde olduğu için polik.kabul etmemişlerdi.

ay canım benim bende hiç sevmiyorum ankarayı, ama mecburen yaşıyorum evlenip geldim.
ah ah bir de Antalya gibi bir yerden gelince sevmek için hiçbir sebep bulamıyorum burayı.
ben gazi hastanesine gidiyorum doğum ücretleri uygun ama muayene pahalı eğer polikliniğe gidersen para almazlar heralde, ben profa gidiyorum mecburen haftam çok ilerde olduğu için polik.kabul etmemişlerdi.

Hicc sormayin bende evlenerek geldim.6 aydir alismaya calisiyorum:) adanaliyim ama bir ayagimiz antalyda.lara da evimiz var. Ama maalesef burda elvankentte oturuyorum:)) antalayay gore bir suru tezatlik yasiyorum walla. Cok sey derim ama ankaralilar topa tutar simdi beni:)) hahaha

X