2014 Doğum Fiyatları- Muayene Ücretleri

lestill

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2012
48
5
merhaba arkadaşlar konuyu ben açıyorum ama sizde bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.. yasadan dolayı artan,değişen doğum fiyatlarının güncel hallerini buradan paylaşalım.
ben başlayayım

medicana bahçelievler hastanesi normal 2000 sezeryan 2600 (fiyatlar güncellenecekmiş yakında bunlar 2013 fiyatlarıymış )

vital hospital normal 800 sezeryan 1250 epidural istenirse 500 tl fark alınıyormuş

ben medicana hastanesinde düzgün beye devam ediyorum aralık muayenemde 60 tl muayene ücreti ödedim ocak muayenesi için güncellenmiş muayene ücreti 120 tl dediler..gerçekten şok yaşadım %100 lük bir zam gelmiş bu doğum fiyatında kendini nasıl gösterecek hiç bilemiyorum..

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar konuyu ben açıyorum ama sizde bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.. yasadan dolayı artan,değişen doğum fiyatlarının güncel hallerini buradan paylaşalım.
ben başlayayım

medicana bahçelievler hastanesi normal 2000 sezeryan 2600 (fiyatlar güncellenecekmiş yakında bunlar 2013 fiyatlarıymış )

vital hospital normal 800 sezeryan 1250 epidural istenirse 500 tl fark alınıyormuş

ben medicana hastanesinde düzgün beye devam ediyorum aralık muayenemde 60 tl muayene ücreti ödedim ocak muayenesi için güncellenmiş muayene ücreti 120 tl dediler..gerçekten şok yaşadım %100 lük bir zam gelmiş bu doğum fiyatında kendini nasıl gösterecek hiç bilemiyorum..

merhabalar,
ben medilife beylikdüzüne gidiyorum 2014 ücretlerini şuan için bilmiyorum açıkçası :26: ama 2013 te muayene ücreti 35 liraydı normal doğum 400 tl mecburi sezeryan 1060 tl sezeryan 1400 tl ve kendi doktorum ekstradan doğuma katılmasını istersem 400 fazladan ödeyecektim.

2013 avcılar hospital
doğum 600 tl
sezeryan ameliyatı 1000 t
bu ay 2014 fiyatları açıklanacakmış daha kesinleşmemiş

ben başlayayım

ben de duzgun beyin hastasiyim, ayni soku yasadik 2 hafta once :) dogum fiyatkarinda degisiklik yoktu ama ne yaptilar bilemiyorum ctesi randevum var benim de. dogumu konustunuz mu peki duzgun bey ile ?

Konuştuk ama benim ilk gebeliğim problemliydi normal doğum yaptım sonrasında bebeğimi kaybettim ne yazıkki..bu sebeple sezeryan olacağım fakat maddi şartlar yüzünden artık düzgün beye devam edemiyorum vital de dalga bey var o da çok iyi bi dr üstelik muayene ücreti 30 tl :) sanırım doğumu da orda yapacağım

Büyükçekmece kolan hastanesinde normal 600 sezeryan 900 oda ücretide içinde normal doğumda 1 gün sonra sezeryanda 2 gün sonra taburcu oluyorsun. Birde yenibosna hayrünisa hastanesi normal doğum 625 sezeryan 1000 civarı oda fiyatı dahil mi bilmiyorum ama ebeleri ve çocuk doktorları mükemmelmiş ist dışından gelip doğum yapanlar var bende oraya gidicem yarın son kontrol için sürekli gitmiyordum ama keşke en başından girseydim biraz yoğunluk var ama çok ilgili ve alakalı bir yer bir kapalı bayanlar çok tercih ediyor neden bilmiyorum doğumumu Allah nasip ederse orda yapmak istiyorum

muğla yücelen hastanesi muayene ücreti 52 tl doğum ücreti 1350 tl normal sezeryan hepsi aynı dediler

Büyükçekmece kolan hastanesinde normal 600 sezeryan 900 oda ücretide içinde normal doğumda 1 gün sonra sezeryanda 2 gün sonra taburcu oluyorsun. Birde yenibosna hayrünisa hastanesi normal doğum 625 sezeryan 1000 civarı oda fiyatı dahil mi bilmiyorum ama ebeleri ve çocuk doktorları mükemmelmiş ist dışından gelip doğum yapanlar var bende oraya gidicem yarın son kontrol için sürekli gitmiyordum ama keşke en başından girseydim biraz yoğunluk var ama çok ilgili ve alakalı bir yer bir kapalı bayanlar çok tercih ediyor neden bilmiyorum doğumumu Allah nasip ederse orda yapmak istiyorum

Ben de ikinci hamileliğimde nisaya gitmeyi düşünüyorum. Hangi dr a gideceksin acaba? Kontrolden sonra memnun kalıp kalmadığını yazarsan sevinirim.

ankara diger illere gore neden pahali. kurtaja bile bes dk surecek 1000 tl diolar yuh ya

Ben de ikinci hamileliğimde nisaya gitmeyi düşünüyorum. Hangi dr a gideceksin acaba? Kontrolden sonra memnun kalıp kalmadığını yazarsan sevinirim.

Tmm canım tabiki yazarın bir çok doktoru methediyorlar özellikle münevver hanımı çok hastası var ona alamam randevu bakalım yarın bir olsunda çok sıra olmazsa 3-4 saat beklemeye razıyım

ben başlayayım

özel Göztepe hast. muayene 102 tl sgk ile.
aralık 2013 doğum ücreti: normal 4000 tl / sezeryan 4500 tl

Ben eşimin işi dolayısıyla van da oturuyorum akdamar hast. Muayene 15 tahliller 30 tl dogumu henuz konuşmadım

merhabalar,
ben medilife beylikdüzüne gidiyorum 2014 ücretlerini şuan için bilmiyorum açıkçası :26: ama 2013 te muayene ücreti 35 liraydı normal doğum 400 tl mecburi sezeryan 1060 tl sezeryan 1400 tl ve kendi doktorum ekstradan doğuma katılmasını istersem 400 fazladan ödeyecektim.

Hangi doktora gidiyorsunuz acaba ? Memnuniyet durumunu sormak istiyorum birde ?

bende kısmetse bahçelievler medicalparta doğum yapıcam Nadide Hanıma gidiyorum.
2014 güncel doğum fiyatları belli oldumu acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

ilgilenen arkadaş varsa bahçelievler medicalparktan fiyat aldım
epidural normal doğum 3500 TL
sezeryan 3000 TL

X