Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kına İçin Hangi Elbiseyi Seçmeliyim ????? (Resimli)

ben gelinliğimi prenses istemiyorum ama canım a model bi gelinlik düşünüyorum birde böyle bi kına elbisesi bakmamın nedeni büyük nişan yapmama rağmen sade bi elbise giymemdi ama off ben niye bukadar kararsızım:KK30::KK52:

Sende hep ters gidiyorsun ama, nişan da sade abiye, kına da kabarık kıyafet.. :KK1:
Ben söz, nişan bir arada evde yapacağım, tek kıyafet yani gelinliğimi de kabarık bir model istemiyorum yani hiç giymeyeceğim kabarık. Canım karar senin, gönlünden nasıl geçiyorsa öyle yap çünkü bu senin gününün, eğer nişanda da giymedim, gelinliğim de daha düz bir model diyorsan içinde kalmasın giy kınacığında.. :KK31::KK34:

bunlar sanki salonda nişan elbisesi gibi tatlım.bence kınada bindallı tarzalrı çok daha hoş oluyor

evet 4 numara çok güzel benimde düğünüm ağustosta:)
buna benzer birşey arıyorum bende bunları nerden bulabilirim?

Selam kızlar:KK3: düğünüm ağustosta ama kına elbisesine en azından modeline ve rengine karar vermek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim:KK16::KK16:
Eki Görüntüle 924309
Eki Görüntüle 924311
Eki Görüntüle 924313
Eki Görüntüle 924314
Elbiselerin hepsi birbirinden güzel öZelikle 2 numara ve 4 numaranın rengine bAyıldım ama bunlar biraz nişan elbisesi gibi duruyor sanki kınada abartı kalabilir bindallı tarzı yada biraz daha sade bir abiye seçebilirsiniz ama ben olsam bindallı alırdım yok eğer bu elbiselerden birisi olacaksa 4 numaralı olan diyorum.

yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim bana çok yardımcı oldunuz 4te karar kıldım artık:KK16: bursada önce bu tarz bir elbiseyle çıkılır sonrasında kına yakılmadan önce bindallı giyilir onuda alıcam yani nişan elbisem daha düz ve sade bişey olduğu için kınamda böyle bi elbise istiyorum..:21:

Son düzenleme:
Kızlar elimde mükemmel bir hint kıyafeti bulunmakta, ilgilenen olursa yardım olurum 36-38 beden

X