Endoskopi olanlar bakın lütfen acil...

DXUXNYA TATLISI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
364
3
bana endoskopi yapıldı bugün yarım saat sonra yiyebilirsin dediler ben 2-3 saat sonra yedim bi mide ağrısı girdi çok kötü ne yapsam geçer normal mi bu durum yardımcı olun lütfen parça da alındı bundan kaynaklanıyo olabilir mi ?:KK43:

Bnde bugun endoskopi oldum bana bise demediler yemek ye yada yeme faln gibi başkalarına dediklerine uydum ..ve yedim simdi bnmde midem agriyo normalmi ki bu :KK43:

bir yudum su bile icemez olmustum.hastaneye kaldırdılar ülser cıktı endeskopide.ilaclarımı ictim cok sükür iyiyim 2 yıldır biseycim yk gecmis olsun :KK49:

bana endoskopi yapıldı bugün yarım saat sonra yiyebilirsin dediler ben 2-3 saat sonra yedim bi mide ağrısı girdi çok kötü ne yapsam geçer normal mi bu durum yardımcı olun lütfen parça da alındı bundan kaynaklanıyo olabilir mi ?:KK43:

geçmiş olsun öncelikle. bende anneme endoskopi yaptırcam ama çok korkuyo benim koca bebeğim haklıda napsın can tatlı. arkadaşım nasıl oluyo zor bi işlemmi anestezilimi yapıldı anestesizmi???? yardımcı olurmusun

bir yudum su bile icemez olmustum.hastaneye kaldırdılar ülser cıktı endeskopide.ilaclarımı ictim cok sükür iyiyim 2 yıldır biseycim yk gecmis olsun :KK49:

ben 2 sene önce olmuştum, ağrım 3-4 gün sürüp sonra kendiliğinden geçmişti.

Bende endoskopiyle kolonoskopi aynı anda oldu 2 kere. İkisinde de sonra bi mide bulantım mide agrım olmustu

arkadaşlar yardım edin bana yarın nasipse endoskopi randevusu alcam siz anestezilimi yaptırdınız yokssa normalmi uyudunuzmu yani ve nasıl bi işlem zormu canınız yandımı anlatırsanız çok sevinirim

arkadaşlar yardım edin bana yarın nasipse endoskopi randevusu alcam siz anestezilimi yaptırdınız yokssa normalmi uyudunuzmu yani ve nasıl bi işlem zormu canınız yandımı anlatırsanız çok sevinirim

anestezi'siz oldum cok kötü :KK43::KK43::KK43:
anestezi ' li tavsiye ederim cnm :KK14::KK14::KK14:

dayanılmayacak birsey degil ama sen bilirsin mide bulanıyor fenaa :KK50:

sağol canım sanada çok geçmiş olsun. ama anestezilide hortumu uyutmadan öncemi yutturuyolar canım ?

canım ittikçe öğüre öğüre bağıra bağıra ağlaya ağlayaa :KK43::KK43::KK43:
herkes benim kadar zor olmuyor,izle nettennnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52:
canımm anestezili ol ya duymassın.mideni direk görüyor iyi bişey :26:
:26::26:
bende yara (ülser) demişti bal,süt içerek,ilaçlarla geçti çok şüükür gecmiş olsun :KK34::KK34:

ben anestezili oldum canım hiçbişe hissetmedim uyudum anestezilide bişe hissetmiyosun zaten korkmana gerek yok :KK66:

merhabaa:) bana anestezi yapılmıştı. önce anestezi iğnesi yapılıyor sonra uyuduğunuzu bile fark etmiyorsunuz, hortum falan görmedim bile. çok geçmiş olsun...

ben anestezili oldum canım hiçbişe hissetmedim uyudum anestezilide bişe hissetmiyosun zaten korkmana gerek yok :KK66:

peki o hortumu ne zaman yutuyon canım yani baymadanmı veriliyo hortum onu yutmak çok zormuşya :KK5: nasıl yapıldı detaylı anlatırmısın canım rica etsem neolur

canım ittikçe öğüre öğüre bağıra bağıra ağlaya ağlayaa :KK43::KK43::KK43:
herkes benim kadar zor olmuyor,izle nettennnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52:
canımm anestezili ol ya duymassın.mideni direk görüyor iyi bişey :26:
:26::26:
bende yara (ülser) demişti bal,süt içerek,ilaçlarla geçti çok şüükür gecmiş olsun :KK34::KK34:

geçmiş olsun canım. izlemez olaydım kusasım geldi bende korktum:KK14:

peki o hortumu ne zaman yutuyon canım yani baymadanmı veriliyo hortum onu yutmak çok zormuşya :KK5: nasıl yapıldı detaylı anlatırmısın canım rica etsem neolur

geçmiş olsun canım. izlemez olaydım kusasım geldi bende korktum:KK14:

sanada gecmis olsun cnm.anesteziyle oldu annem hic haberin olmuyor :KK34:

ben 4 kere yaptırdım korkulucak bişey değil sadece boğazda bi rahatsızlık veriyo o kadar fazla yutkunmazsanız hortum varken boğazınız tahriş olmaz

kızlar benimde reflüm var ama ben daha ciddi birşeyler olduğunu düşünüyorum dayanılmaz bi mide ağrım var kramplar giriyor artık yediklerim bulantı yapıyor endeskopi randevusu almıstım korktum gidemedim :KK17: çok acımıyordur umarım :KK50: :KK50: allah herkese şifa versin

anestezili de uyuduktan sonra yapıyolar herşeyi ben anestezili oldum detaylı anlatcak bişeyi yokki uyudugun için anlamıyosun sadece işte narkoz veriyolar anestezili de uyuduktan sonrası yok uyandıgında herşey bitmiş oluyo :)

Son düzenleme:
X