Oryantal bilen var mı? :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kizlar bende istiyorum ogrenmek
Sayfayi 2.sayfa yazmissiniz ama bende gorunmuyo
Linki yada YouTube daki adini bana atarmisiniz ozelden yada buradan

Tam zamaninda hortlatmissin konuyu, bi ara sasirdim :KK57: Oldum.
2015 e girdigimiZi hatirlayip kendime geldim :KK45:

artık bir çok spor salonunda bayanlara özel oryantal dersi de ekleniyor hem bilmeyenler hemde bilip normal spordan hoşlanmayan hanımlar hareket olsun diye gidiyor çok eğlenceli olduğu kesin :))

Bu konuyu daha önce nasıl görmemişim yaaa:mad: Çok hoş bi dans bence de vee ben de kendimce bişeyler yapıyorum :21:
Bi kaç denemede, kulak müziğe alışınca hareketler kendiliğinden geliyor ama ilk başlarda hareketler oturuncaya kadar bi boy aynası karşısında kendini göre göre oynamanı tavsiye ederim:KK39:

Oryantelden sonrada raks etmeyi ogrenin bence herkese yayilmali muhtesem yy dizisindeki gibi cok etkili ve cok his benc bu aralar oryantel yaninda raksa taktim

Kızlar ya bu oryantali adım adım anlatan videolar var mi, her hareketin nasil yapildigini gosteren falan. Bende izliyorum izliyorum ama bakarak öğrenemiyorum ögreten videolar var mi? Burda paylasmaniz yasak degilse burdan, yasaksa da bana özelden atabilecek olan olursa cok memnun kalirim

kızlar pek çok video var arattırın netten yerli ve yabancı çok video var.bende bir ara aramıştım sonra sıkıldım vazgeçtim.nerdeyse tüm hareketleri öğreten videolar var

ilk iki dersi koydum justii
eve figürleri öğrenince müziğe göre sende kendin kombin yapabiliyorsun [/B]
ilk iki dersi koydum justii
eve figürleri öğrenince müziğe göre sende kendin kombin yapabiliyorsun [/B]
canım o 14 derslik videolara nasıl ulaşabilirim ? youtube'dan mı bulmuştun?ne olarak aratmalıyım?
birşey değil kuzum
toplamda 14 ders falan olması lazım youtubeda var hepsii :KK31:

canım o 14 derslik videolara nasıl ulaşabilirim ? youtube'dan mı bulmuştun?ne olarak aratmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X