Oryantal bilen var mı? :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maşallah oklavayla nasıl yapılıyor anlamadım :KK53:

aliyosunuz oklavayi elinize maximum isareti yapip ellerinizle oklavayi tutup bi yandan kalcalari bi yandan elleri döndürüyorsunuz ya da tek ele alip yere koyup bir o yana bir bu yana seklinde göbek atiyorsunuz bu sekilde oluyor :KK53::KK17::KK17:

bana kadının öyle oryantal falan oynaması hele oklavayla falan ay çok çirkin geliyor. böyle kendini kaybetmişte seksi olucam diye kasmaktan... neyse dansa karşı deilim oryantalle ilgili. daha doğrusu bazısı çok güzel oynuyorum zannederek dediğim tabloyu çiziyo, zarif oynayana sözüm yok. ama bazısı hakaten saçmalıyo ne yazıkki kendi görübtüsünün farkında olmuyo

Son düzenleme:
bana kadının öyle oryantal falan oynaması hele oklavayla falan ay çok çirkin geliyor. böyle kendini kaybetmişte seksi olucam diye kasmaktan... neyse dansa karşı deilim oryantalle ilgili. daha doğrusu bazısı çok güzel oynuyorum zannederek dediğim tabloyu çiziyo, zarif oynayana sözüm yok. ama bazısı hakaten saçmalıyo ne yazıkki kendi görübtüsünün farkında olmuyo

Hanimefendi bu oklava meselesi Ben 10 yasindayken komsumuzun kizlarinin bana ogrettikleri birseydi yani seksi olmak gibi bir gayemiz yoktu. O sekilde yapmak isteyen de olabilir buna da saygim var. Kirici olmamak lazim.

bana eğlenceli göründü benim kocam seviyor aynı zamanda :KK70:

Son düzenleme:
aliyosunuz oklavayi elinize maximum isareti yapip ellerinizle oklavayi tutup bi yandan kalcalari bi yandan elleri döndürüyorsunuz ya da tek ele alip yere koyup bir o yana bir bu yana seklinde göbek atiyorsunuz bu sekilde oluyor :KK53::KK17::KK17:

Hiç duymamıştım valla şimdi anladım :)

Justim beraber başlayalım kız :KK53::KK53::KK53::KK53:

ben videoları indirdim zaten, başlayabiliriz ladym :)

[video=youtube;TPsUgzf0yNo]http://www.youtube.com/watch?v=TPsUgzf0yNo[/video]

bu işteee :KK52::KK52:
bunun türkçe dublajlısı çıktı

Sadie diye Amerikalı dansöz bir kadın var onun videolarına da bakın derim. Bana göre dünyanın en iyi göbek dansçılarından...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X