elektrik supurgesi ile ilgili

ulkem_1907

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2013
23
5
Hanımlar,

Philips marka elektrik süpürgesi almak istiyorum.

Hatta model de kafamda netleşmişti ta ki çevreden ''toz torbasız'' makine daha kullanışlı görüşünü duyana kadar.

Benim almak istediğim toz torbalı model Philips 9170 FC...

Kullanan, memnun kalan kalmayan var mı?

Philips toz torbasız ürün kullanan var mı? Önerilerinizi rica ediyorum....

:44::44::44:

Canım biz toz torbasız philipsin maraton olanı aldık çok memnunuz çekim gücü çok iyi ve kullanımı rahat hem torbalılar tozu tekrar dışarı veriyor sulu olanlılarla hiç uğraşılmıyor günlük yenilemek lazım suyu ama bu toz torbasız olanı harika bende çeyizime maraton alcam sanada öneririm

Philips fc 8475 toz torbasiz aldim. Hem kendime hem anneme canavar gibi cok iyi cekiyor.

Hanımlar,

Philips marka elektrik süpürgesi almak istiyorum.

Hatta model de kafamda netleşmişti ta ki çevreden ''toz torbasız'' makine daha kullanışlı görüşünü duyana kadar.

Benim almak istediğim toz torbalı model Philips 9170 FC...

Kullanan, memnun kalan kalmayan var mı?

Philips toz torbasız ürün kullanan var mı? Önerilerinizi rica ediyorum....

:44::44::44:

Canım bende süpürge alacağım çeyizime, marka olarak philips, kullanım olarak toz torbalı istiyorum. Sen eğer hazmesini boşaltmak bana sıkıntı vermez diyorsan toz torbasız olanını öneririm...

Ancak ben kullandıktan sonra toz haznesini dökmek istemiyorum + iş çıktığını düşünüyorum bu nedenle toz torbalı alıcam...

Marathon serisi güzel alabilirsin...

Ayrıca Fakirin süpürgeleri de güzel...

Ama benim kafama senin bahsettiğin süpürge yattı :KK34: Hem fiyatı güzel, hemde emiş gücü...

Sanırım Philips 9170 modelinden alacağım bende...

Homend i tek geçerim bayanlar şiddetle tavsiye ederim..çekiş gücü kullanım kolaylığı sesinin diğer makinelere göre azlığı ve tüm parçalarının yıkanabiliyor olması..ben çok memnunumm...

Canım bende süpürge alacağım çeyizime, marka olarak philips, kullanım olarak toz torbalı istiyorum. Sen eğer hazmesini boşaltmak bana sıkıntı vermez diyorsan toz torbasız olanını öneririm...

Ancak ben kullandıktan sonra toz haznesini dökmek istemiyorum + iş çıktığını düşünüyorum bu nedenle toz torbalı alıcam...

Marathon serisi güzel alabilirsin...

Ayrıca Fakirin süpürgeleri de güzel...

Ama benim kafama senin bahsettiğin süpürge yattı :KK34: Hem fiyatı güzel, hemde emiş gücü...

Sanırım Philips 9170 modelinden alacağım bende...

istanbul bilişimde şu an fiyatı çok uygun, ben de 9170 alcam cnm toz torbalıya karar verdım :) :KK3::KK17:

X