Çatlaklar Catlaklarimin %80 inden kurtuldum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Arkadaşlar watsonsda satılan Bio-Oil o mu?Cidden işe yarıyor mu,çatlakları gördükçe psikolojim bozuluyor.:KK50::KK50::KK50:
Cevap verirseniz çok sevinirim

Merhaba :-) , watsonlarda satiliyormu bilmiyorum ama bir tane bio oil var piyasada , onun resminide yanilmiyorsam bi onceki sayfada paylasmistim . Hic psikolojin bozulmasin bi kullanmayi derim belki sana da iyi gelir insallah :-)

Benimde karnımda 5-6 tane var, ben doğum falan da yapmadım, şimdi diyet yapıyorum bi de bunu alayım bakalım 1 ay sonra falan umarım işe yarar :KK31:

Benimde karnımda 5-6 tane var, ben doğum falan da yapmadım, şimdi diyet yapıyorum bi de bunu alayım bakalım 1 ay sonra falan umarım işe yarar :KK31:

Evet insallah ise yarar , faydali gelirse paylasimlarini beklerim :-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba, benim cene bolgemde asiri denebilicek kadar cok sivilce izi var ve hala buyuk kist seklinde sivilceler cikartiyorum . Bio oil en azindan cikan lekeleri iyilestirsin diye denedim ama malesef catlaklarimda aldigim kadar iyi sonuc alamadim aksine bana cenemdeki sivilceleri daha cogaltti gibi geldi . O yuzden suratima kullanmayi biraktim . Ama annemin suratinda bilirsiniz gunes lekeleri var onun icin kullandik ve cok yaradi anneme hatta bazi yerlerde tamamen kayboldu ha bu arada annemin cildi cok kurudur benimkisi ise yagli . Onlada alakasi olabilir :-)

canım annen için kullandığınızı yazmışşsın. benim yüzümde bariz güneş lekeleri var havalar ısınmaya güneş çıkmaya başlayınca iyice belirginleştiler. ürün gerçekten işe yarıyor mu siz nasıl kullandınız??

canım annen için kullandığınızı yazmışşsın. benim yüzümde bariz güneş lekeleri var havalar ısınmaya güneş çıkmaya başlayınca iyice belirginleştiler. ürün gerçekten işe yarıyor mu siz nasıl kullandınız??

Merhaba canim , soyle zaten urunun aciklamasinda gunde iki kere sabah aksam kullanilmasi gerejtigi yaziyor . Bizde oyle yaptik . Annemin ozellikle yanak cevresinde koyu gunes lekeleri vardi . Sadece lekelerin oldugu yere boyle bir damla alarak parmakla masaj yapti sabah aksam . Biz lekelerinde acilma gorduk . Tabi bu urunu 3 ay kadar sure kullaninca sonuc elde edebiliyorsun o izlerin veya catlaklarin gecme sureci kisiden kisiye degisiyor . Ama fiyat olarak cok uygun arti yag oldugu icin cok kullanmana gerek yok eger suratin icin kullanicaksan kucuk boyu 4-5 ay belki daha fazla da goturur seni. Yani kisacasi kullanmaya denemeye deger . Ben de annemde iyi sonuclar aldik insallah sizede yarar :-)

Merhaba canim , soyle zaten urunun aciklamasinda gunde iki kere sabah aksam kullanilmasi gerejtigi yaziyor . Bizde oyle yaptik . Annemin ozellikle yanak cevresinde koyu gunes lekeleri vardi . Sadece lekelerin oldugu yere boyle bir damla alarak parmakla masaj yapti sabah aksam . Biz lekelerinde acilma gorduk . Tabi bu urunu 3 ay kadar sure kullaninca sonuc elde edebiliyorsun o izlerin veya catlaklarin gecme sureci kisiden kisiye degisiyor . Ama fiyat olarak cok uygun arti yag oldugu icin cok kullanmana gerek yok eger suratin icin kullanicaksan kucuk boyu 4-5 ay belki daha fazla da goturur seni. Yani kisacasi kullanmaya denemeye deger . Ben de annemde iyi sonuclar aldik insallah sizede yarar :-)

sağol canım inşallah işe yarar zira canımı sıkıyor baya.. sonuç alırsam da buraya yazarım artık.

ben de bir haftaya yakındır kullanıyorum henuz bir fark goremedim. bir de sen uyguladigin bolgeye bol bol mu suruyorsun yoksa 2-3 damla yeterli oldu mu?

ben de bir haftaya yakındır kullanıyorum henuz bir fark goremedim. bir de sen uyguladigin bolgeye bol bol mu suruyorsun yoksa 2-3 damla yeterli oldu mu?

Sonuc kisiden kisiye degisir bana kalirsa 1 hafta kisa bir sure zaten . Insallah ilerleyen zamanlafda gelismeler olur. Ben basenlerime suruyorum boyle ellerim vicik vicik oluyor bir ceviz kadar dolduruyorum elime sonra suruyorum bayagi yag oluyor basenim zaten onu yedirmek icin dakikalarca masaj yapiyorum . .2-3 damla cok az bence ama sunuda soylim de uyguladigin bolgeye gore olcusunu sen ayarla . Mesela benim gibi basen popo bolgesine cok gidiyor eger yuzun icinse 2-3 damla yeter. :-)

Sonuc kisiden kisiye degisir bana kalirsa 1 hafta kisa bir sure zaten . Insallah ilerleyen zamanlafda gelismeler olur. Ben basenlerime suruyorum boyle ellerim vicik vicik oluyor bir ceviz kadar dolduruyorum elime sonra suruyorum bayagi yag oluyor basenim zaten onu yedirmek icin dakikalarca masaj yapiyorum . .2-3 damla cok az bence ama sunuda soylim de uyguladigin bolgeye gore olcusunu sen ayarla . Mesela benim gibi basen popo bolgesine cok gidiyor eger yuzun icinse 2-3 damla yeter. :-)

doğru haklısın. benim goguslerimde karnimda belimde kollarimda basenlerimde anlayacagın her yerimde var :KK43: :KK70: dermaroller ile birlikte uyguluyorum umarım faydasını görürüm yoksa delirebilirim :) Teşekkürler cevapladigin için :)

REKLAM OLDUĞUNU SANMIYORUM KIZLAR

Ben bunu bi kaç blogda da okudum doğum çatlaklarımdan kurtuldum! adı altında blog yazarları tavsiye etmişti
hala kararsızım istikrarlı olabilirmiyim diye..
Çünkü bu tarz krem,yağ vs gibi şeylerde istikrar ve düzenli kullanım çok önemli
hala tavsiye eden varsa bende denemek istiyorum.

doğru haklısın. benim goguslerimde karnimda belimde kollarimda basenlerimde anlayacagın her yerimde var :KK43: :KK70: dermaroller ile birlikte uyguluyorum umarım faydasını görürüm yoksa delirebilirim :) Teşekkürler cevapladigin için :)

Rica ederim canim , Benimde goguslerimde var ama pek gorunmuyorlar Allahtan .:-) . Insallah yararini gorursun .

REKLAM OLDUĞUNU SANMIYORUM KIZLAR

Ben bunu bi kaç blogda da okudum doğum çatlaklarımdan kurtuldum! adı altında blog yazarları tavsiye etmişti
hala kararsızım istikrarlı olabilirmiyim diye..
Çünkü bu tarz krem,yağ vs gibi şeylerde istikrar ve düzenli kullanım çok önemli
hala tavsiye eden varsa bende denemek istiyorum.
Forumdaki herkesde ciddi anlamda reklam paranoyasi olmus haksiz da degiller ben bile bir urun hakkinda ovguler duyunca reklammi acaba diye aklima geliyor . Benim reklam amacli bu hesabi acmadigim gayet ortada sanirim , bunu tekrar yazmama gerek yok ama inanmak veya inanmamak sizin elinizde sonucta bende kullandigim yararini gordugum bir urunu paylastim ve ustune basa basa bende ise yaradi belki sizede yarar diye tavsiye ettim ama bir yararini gormeyip birakan insanlarda var . Diyecegim o ki ister reklam diyin ister degil , yazdigim ortada merak edenler lutfen internettede arastirsinlar . Yorumu yazan arkadasim evet duzenli kullanmak lazim bu her krem veya ilac icin gecerli , umarim yararini gorursun :-)

Merhabalar kizlar basliktada yazdigim gibi catlaklarimin %80 inden kurtuldum . Nasilmi ?
Bunu bio oil basligi altinda acilan bi kac yerde yazmistim yine kadinlar kulubunde , onlari okumussaniz az cok biliyorsunuzdur neler yaptigiimi nasil kurtuldugumu :) . Simdi bio oil denilen bir yag var oncelikle bu yagi nasil edindigimi yazip direk kullanim ve sonuclarina gecicem sizi cok skmadan:KK70:
Simdi bi gun herzamanki gibi eczanedeyken ben aklima catlaklarim geldi orda calisanlara sordum degisik biseyler gelmistir belki diye , nitekim bio oil i onerdiler bende aldim fiyati cok yuksek olmamakla beraber (sanirim 20 lira gibi bisey turk parasiyla ) herseyi denemis ve bikmis olan ben hadiii bunuda bi deniyim dedim ve eve geldigim gibi kullanmaya basladim .Tabi herseyde oldugu giibi ilk gunde sonuc alamiyorsun bende bunu bilerek cok umutla baslamadim acikcasi , neysee efenimm eylulun 10 unda basladim ve 2 hafta sonra soyle bi catlaklarimda siliklesme renkte acilma gordum tabi inanamadim kardesime sordum oda farketti:KK70: ben tabi daha bi gaz alarak devam ettim sabah aksam surmeye gunde 2 sefer yani . Bu arada catlaklarim baldir , popo bölgesindeydi ve bembeyazlardi . 1 ay sonrasinda daha da acildi renkleri inanilmaz bi sekilde birde nasil desem sanki boyle buzuldu catlaklar . Ama ben tabi biktim gunde 2 sefer kullanmaya , kafama estikce kullanmaya basladim hem zamanimda yoktu acikcasi ama yinede cok iyi sonuc aldim . Ayrica ben bu kadar cabuk sonuc aldim ama kisiden kisiye degisebilir o yuzden bikmadan kullanmak lazim taaki sonuc alana kadar , youtube den izledigim bir videoda bir kadin 6 ayda sonuc almisti dolayisiyla bunuda bilmekte fayda var . soyle 1,5 -2 ay kullanirsiniz kucuk siseleri tabi kullandigin bolgeye gore degisiyor benim vucudumun cesitli yerlerinde oldugu icin arada oraya da surdugum icin daha cabuk bitirdim sanki . Ve su ana gelince simdilik cok silik durumdalar sanki yoklar cok yakindan baktiginda belli oluyorlar tabi cok mutluyum moralim acayip duzeldi catlaklarim kayboluyo diye ama hala kullaniyorum kafama estikce :KK1: . Size benden bi ipucuda gelsin hazir konuyu acmisken , banyodayken bi kese vurun catlakli bolgeye ondan sonra yagi surun guzelce masaj yapin vucut cok daha hizli emiyor yagi benden demesii . :)
Benden bu kadar umarim yardimci olmustur , eger bir sorunuz olursa cevaplamaya hazirim :KK42:

Canim bu bio oil i hangi ülkeden aldin? 100% orjinalini almak istiyorum cünkü catlak sorunum cok fazla maalesef :KK43: :KK61:

X