Liposhot hakkında bilgi olan varmı

orjinal bulmak ıcın onların cagrı merkezlerıyle gorus ıstedıgın hapı getırmezlerse kapıda gerı gonder hemen. onu da nasıl anlarsın; kutunun ustunde bıkınılı kız ve ıcındekı grı parla jelatının ustunde cınce yazılar yazacak. eger ole degılse bandrolu falan varsa yalan demektır.. aktarlara sor bazıları el altından satıyo. ve ıse yarıyo .. gecen bızım ıs yerınde calısan bı arkadas buldu mesela Kadıköy de bi aktardan.

Aaa el altından hala tedarik edilebilir olduğunu açıkçası hiç bilmiyodum ben. İyiki söyledin canım çok sağol :)
Zor da olsa bi ihtimal bulabilirsem benim işimi daha iyi görür o hap.

Ve arkadaşlar 2 kilo verdim yaşasın:))))) kaldı 8 kilom. Ne kullanıyorsun diye merak ettiğinizi biliyorum. 1 hafta sonra ayneb bu şekilde kilo verebilirsem sizlere yazacağımm sözzzzz yuppiiiiiiiiiiiiiiiii

Liposhot da garlic tea de palavraymış ama trk problemim var ağzıma tek lokma alamıyorum . Yeşilçay ve biberiye çaylarıyla ayaktayım. Bu mucize yi size 1 hafta sonra yazacağım. Umarım

Liposhot da garlic tea de palavraymış ama trk problemim var ağzıma tek lokma alamıyorum . Yeşilçay ve biberiye çaylarıyla ayaktayım. Bu mucize yi size 1 hafta sonra yazacağım. Umarım

kıııııısssssssss ne bir haftasııı çatlatacan mı bizi yaaa... :KK9:

Ooohh ye canım afiyet olsun :)
Ama şu bi gerçek, 10 günde 2,5 kilo bence gayette ideal.
Daha önceleri ben bu tarz zayıflama ilaçlarını o kadar çok kullandım ki bağışıklık sistemim alışık, etki etmeyecek diye çok endişeleniyorum aslında...
Neyse ben bi 10 gün kadar daha takipteyim seni, sonrasında bende başlıyorum girişimlerime senin yolundan.
Hadi bakalım :)

canım 2.5 iyi tabi ama her diyet başlangıcında verilir hemen hemen önemli olan devamı gelmesi.... bugün spor yaptım azıcık müthiş enerji veriyor. hiç sıkılmadan 1.5 saat geçip gitmiş...

üstelik 2 saat daha yapabilirim şu anda:KK52: ama şeysini çıkarmamak lazım tabi :)))):KK53:

canım 2.5 iyi tabi ama her diyet başlangıcında verilir hemen hemen önemli olan devamı gelmesi.... bugün spor yaptım azıcık müthiş enerji veriyor. hiç sıkılmadan 1.5 saat geçip gitmiş...

üstelik 2 saat daha yapabilirim şu anda:KK52: ama şeysini çıkarmamak lazım tabi :)))):KK53:

Ooohh maşallah maşallah kız :)
Enerji candır. Hele kilo verdiren enerji hepten canımızdır :)
Yazmaya devam et sonuçlarını çatlatma beni :KK70:

Ya yok ben faydasını görmedim hikaye bu ürün ya 2 kilo bi var bi yok tartıda sinir geldi başka çözüm lazım benim 7 kilo vermem lazım:KK43:( hemşire bir tanıdığımla konuştum metoplzman çalışıyormu fark ediyormusun dedi nasıl yani diye sordum terlersin diyo su içme isteği olur diyo devamlı bağırsakların çalışır diyoo nerdee ben böyle bir etki görmedim ama bu göbek bantını kullanmıştım bir ara wc den çıkamyordum en sonunda bıktım bıraktım :)) insan kafayı takınca sanki dahamı kilo alıyo nee bilemedim neyse bu şeyi içmeye devam belki bir mucize olur :)

ben de o banttan kullandım ama hiç faydasını göremedim. dikkat ediyorum yediklerime yavaş yavaş vereceğim çok kesin kararlıyım bu sefer:))

Ya yok ben faydasını görmedim hikaye bu ürün ya 2 kilo bi var bi yok tartıda sinir geldi başka çözüm lazım benim 7 kilo vermem lazım:KK43:( hemşire bir tanıdığımla konuştum metoplzman çalışıyormu fark ediyormusun dedi nasıl yani diye sordum terlersin diyo su içme isteği olur diyo devamlı bağırsakların çalışır diyoo nerdee ben böyle bir etki görmedim ama bu göbek bantını kullanmıştım bir ara wc den çıkamyordum en sonunda bıktım bıraktım :)) insan kafayı takınca sanki dahamı kilo alıyo nee bilemedim neyse bu şeyi içmeye devam belki bir mucize olur :)

ben yanında yürüyüş yapmaya karar verdim. enerji veriyor sanki... dün 1.5 saat spor yaptım daha da yapacak enerjim vardı... sporsuz olmayacak... kas yapmadan hafif spor yapmak lazım kas yapmaya yönelik spor bırakınca felaket yapıyor insanı....:KK50:

keşke bir hafta bekletmesende bizde 1 haftada azıcık kilo versek te sende sevaba girsen:)))

slm kızlar bende liposhot kullanmaya başladım.bugün 13 .cüyü içtim.74 kilo ile başladım .şuan 75 kiloyum.henüz rengli olmadım.bu gün yarın olucam.nasıl bi etkisi oldu derseniz ilk günler biraz susattı.fakat kesinlikle iştahımı kesmedi.yeme düzenim aynı.bende insilün direnci var kendime hakim olamıyorum.sürekli acıkırım.tatlı ister canım.belki bi umut dedim.ama hala bişey yok.firma ile görüştüm.parayı geri iade etmiyolar.sadecce açılmamış kutuları geri alırlarmış.tüketici hakları gereğimiş.

keşke bir hafta bekletmesende bizde 1 haftada azıcık kilo versek te sende sevaba girsen:)))
.

Söz arkadaş 17. 02 2014 pazartesi günü sabah tartılacam ve sonuçla birlikte ne kullandığımı yazacağım. Başlangıç kilomu çekmedim ama sonuçu çekecem ve burada yayınlayacağım. ( burdan foto nasıl yayınlanır en ufak bi fikrim yok ama yapmaya çalışacağım:))

.

Söz arkadaş 17. 02 2014 pazartesi günü sabah tartılacam ve sonuçla birlikte ne kullandığımı yazacağım. Başlangıç kilomu çekmedim ama sonuçu çekecem ve burada yayınlayacağım. ( burdan foto nasıl yayınlanır en ufak bi fikrim yok ama yapmaya çalışacağım:))

ama sen çok kötüsüüüüünnnnn:2::2::2::2::2:

bende henüz tartılmadım günlük 30 dk yürüyüş yapıyorum.. hafiften incelme var bugün pantolonumun düğmesini zorlanmadan ilikleyiverdim:KK53::KK53::KK53:

Slm arkadaşlar

Çok araştırdım bu ürünü hatta o yüzden de bu siteye üye oldum :)) 10.02.2014 pazartesi günü başladım hayırlısı bakalım inşallah bi işe yararda kilolardan kurtuluruz.

X