Liposhot hakkında bilgi olan varmı

kızlar liposhotta 16. gün sporda 5. gün...

liposhot tek başına bir hiç .....

ancak içeriğindeki l carnitin sebebiyle spordan önce kullanıyorum yinede....

neticede liposhotla verdiğim o 3 kiloyu hiç vermiş gibi kabullenemedim ....

şimdi ise 1 kilosunu almışım gibi görünüyor.. ama regl dönemim geldi çattı...

:KK51:

irade 79 ya sende çatlatma da söyle hadi bizde kullanak senin şeysinden :))):KK53:

İyiki almamışım, ben karbonatlı su içmeye başladım, en azından faydası olmazsa bile boşyere param gitmesin

.

Söz arkadaş 17. 02 2014 pazartesi günü sabah tartılacam ve sonuçla birlikte ne kullandığımı yazacağım. Başlangıç kilomu çekmedim ama sonuçu çekecem ve burada yayınlayacağım. ( burdan foto nasıl yayınlanır en ufak bi fikrim yok ama yapmaya çalışacağım:))

Heyecanla seni bekliyorum...

Az kaldı:) haftasonu 14 şubat eşimle otel kaçamağı olmasaydı ams ne çıkarsa tartıda fotoğraflayıp buradan açıklayacam. Bunu her pazartesi yapacam istediğim kiloya düşene dek:) boyum 167 kas ağırlığım 48 ve olmam gereken kilo 70 ve başlangıç kilom 80 kilo 300 🙏

Evet şu dk itibari ile 76.8 kiloyum yaşasın :)umarım fotoyu rahat görebiliyorsunuzdur $image.jpg tam 10 gündür peppertime plus isimli bi arkadaşımın tavsiyesi ile ilaç kullanmaya bsşladım. O kadar susatıyorki isteristemez çok su içiyorum. Ama suyun alkali olmasına dikkat ediyorum. Saka suyu kullanıyorum çünkü hazır suların içinde ph en yüksrk su bu. Haftada 2 gün 1 er saat spor yapabiliyorum ve günde 3 kupa yeşilçay-biberiye- kekik otlarından biree tutam sıcak suda içiyorum. Zaten ilacı tavsiye eden arkadaş 10 kiloyu 2 ayda verirsin ve devamında 1 ay daha kullanır kilonu sabitlersin dedi:)) hepimize kolay gelsin arkadaşlar

Merakla bekliyorum ben de valla kullanan arkadaşların deneyimlerini,olumlu olumsuz lütfen bilgilendirir misiniz?

canım önceki yazılarımda da bahsettim. ama yetişemiyorum sorulara :)) www.liposhotturkiye.com 'dan aldım. 1 ayı geçti. 9 kilo verdim işte. herhangi bir diyet uygulamadım. ortalama 3 kutu liposhot bitirdim sanırım. ama dediğim gibi yediğine içtiğine dikkat etmen lazım yine de. öyle tatlılara yüklenmiycen :)) ama özel bir diyette gerekmiyor. bi kaç haftaya zayıflama hikayemi videoya alıp siteye göndereceğim, sanırım 1 kutu hediye veriyorlar gönderene. oradan da izleyebilirsin. seda kalyoncu olarak :))

canım önceki yazılarımda da bahsettim. ama yetişemiyorum sorulara :)) www.liposhotturkiye.com 'dan aldım. 1 ayı geçti. 9 kilo verdim işte. herhangi bir diyet uygulamadım. ortalama 3 kutu liposhot bitirdim sanırım. ama dediğim gibi yediğine içtiğine dikkat etmen lazım yine de. öyle tatlılara yüklenmiycen :)) ama özel bir diyette gerekmiyor. bi kaç haftaya zayıflama hikayemi videoya alıp siteye göndereceğim, sanırım 1 kutu hediye veriyorlar gönderene. oradan da izleyebilirsin. seda kalyoncu olarak :))

tatlım kilo vermeye ne zaman başladın 3. haftaya girdim tık yok ??? yani toplamda 3 kilo verdim ama spor ve kalori diyetiyle beraber... bu lipo nun etkisi ne zaman gösterecek kendilerini acaba ?????:KK52:

Evet şu dk itibari ile 76.8 kiloyum yaşasın :)umarım fotoyu rahat görebiliyorsunuzdurEki Görüntüle 980372 tam 10 gündür peppertime plus isimli bi arkadaşımın tavsiyesi ile ilaç kullanmaya bsşladım. O kadar susatıyorki isteristemez çok su içiyorum. Ama suyun alkali olmasına dikkat ediyorum. Saka suyu kullanıyorum çünkü hazır suların içinde ph en yüksrk su bu. Haftada 2 gün 1 er saat spor yapabiliyorum ve günde 3 kupa yeşilçay-biberiye- kekik otlarından biree tutam sıcak suda içiyorum. Zaten ilacı tavsiye eden arkadaş 10 kiloyu 2 ayda verirsin ve devamında 1 ay daha kullanır kilonu sabitlersin dedi:)) hepimize kolay gelsin arkadaşlar

bunun orjinalinin zayıflattığını biliyorduum...ancak orjinali bulmak zor ... hangi siteden aldın... yazabilir misin ???

Evet şu dk itibari ile 76.8 kiloyum yaşasın :)umarım fotoyu rahat görebiliyorsunuzdurEki Görüntüle 980372 tam 10 gündür peppertime plus isimli bi arkadaşımın tavsiyesi ile ilaç kullanmaya bsşladım. O kadar susatıyorki isteristemez çok su içiyorum. Ama suyun alkali olmasına dikkat ediyorum. Saka suyu kullanıyorum çünkü hazır suların içinde ph en yüksrk su bu. Haftada 2 gün 1 er saat spor yapabiliyorum ve günde 3 kupa yeşilçay-biberiye- kekik otlarından biree tutam sıcak suda içiyorum. Zaten ilacı tavsiye eden arkadaş 10 kiloyu 2 ayda verirsin ve devamında 1 ay daha kullanır kilonu sabitlersin dedi:)) hepimize kolay gelsin arkadaşlar

BU TÜR İLAÇLARI GÜVENİLİR YERDEN ALMAK ÇOK ÖNEMLİ NEREDEN VE NASIL TEDARİK ETTİĞİNİ DE PAYLAŞIRSAN ÇOK SEVABA GİRERSİNNN BENCEEE :):):):):nazar: VERDİĞİN KILOLARA DA NAZAR DEGMESİN

tatlım kilo vermeye ne zaman başladın 3. haftaya girdim tık yok ??? yani toplamda 3 kilo verdim ama spor ve kalori diyetiyle beraber... bu lipo nun etkisi ne zaman gösterecek kendilerini acaba ?????:KK52:

canım ben ilk 2 haftada 4 5 kilo verdim. tabi yediklerime vs. dikkat ederek. ama hani çokta özen göstermedim. beni şaşırtanda bu oldu. bilmiyorum bünyeden bünyeye fark gösterebilir herhalde. bir, bir buçuk ayı geç bi konuşalım. bende 2 ayın sonunda istediğim kiloya kavuşacağım gibi görünüyor bakalım...

canım ben ilk 2 haftada 4 5 kilo verdim. tabi yediklerime vs. dikkat ederek. ama hani çokta özen göstermedim. beni şaşırtanda bu oldu. bilmiyorum bünyeden bünyeye fark gösterebilir herhalde. bir, bir buçuk ayı geç bi konuşalım. bende 2 ayın sonunda istediğim kiloya kavuşacağım gibi görünüyor bakalım...

ben de 3 kutu aldım zaten kullanacağım ... hadi bakalım regl oldum onun şişide inerse bakalım 3 haftanın sonunda tartı ne gösterecek...

Bu liposhotla zayıfladığını söyleyen arkadaş bence bu sitenin satıcısı:)) yoksa mümkün değil lipıshotla bu kiloyu vermesi. Eğer öyleyse şuandaki kilısunu ve 1 hafta sonrada yeni kilosunu fotoğraflasın da görelim. Ben tam 12 gün düzenli liposhot kullanıp ve yediklerimede o kadar dikkat ettiğim halde değil kilo vermek oynamadı bile ibre yerinden. Kimseyi kandırmayın artıkkk kul hakkına giriyorsunuz yazık yaa

Bu liposhotla zayıfladığını söyleyen arkadaş bence bu sitenin satıcısı:)) yoksa mümkün değil lipıshotla bu kiloyu vermesi. Eğer öyleyse şuandaki kilısunu ve 1 hafta sonrada yeni kilosunu fotoğraflasın da görelim. Ben tam 12 gün düzenli liposhot kullanıp ve yediklerimede o kadar dikkat ettiğim halde değil kilo vermek oynamadı bile ibre yerinden. Kimseyi kandırmayın artıkkk kul hakkına giriyorsunuz yazık yaa

du bakalım bu lipo neyin nesiymiş görecez :))) tatlım sen nerden aldığını söyler misin

Son düzenleyen: Moderatör:
X