Liposhot hakkında bilgi olan varmı

canım o caylar falan yalan yaa keske almasaydı.. ben o kadar cok sey kullandımkı artık az cok anlayabılıyorum hangısı dogrudur hangısı yalandır.. saglık bakanlıgı ısın ıcıne gırınce bı kere kesınlıkle medet ummayın o aldıgınız seyden.. bıber hapı kullanmıstım zamanında saglık bakanlıgının onayı olmayanlardan.. onlar ıse yarıyor da onlar da saglıga muazzam zararlı.!!!

bu ingiliz karbonatı cok ıyı.. normal karbonatı da denedım faydası yok :)

çörek otu da çok faydalıymıs bak sağlık acısından hem de metabolızma hızlandırma acısından..
ama onu daha denemedım deneyınce yazarım artık :)

neshcim normal karbonatta sodyum bi karbonat neden yaramıyor ki ... önemli olan içeriğinin sodyum bi karbonat olmasıymış , normal karbonatta renklendirici koymuşlar extradan ?? acaba omu etkiyi yok ediyor ????

Bende yapmıyorum ama şişkinlik hissi bendede var 2 günde etkisi oldumu bilmem ama başladığımda 77 idim bu gün 74 olmuşum anlamadım gerçi bende 8 aylık bebiş var hiç yerinde durmuyo onun peşinde gezmekte fark ettrmiş olabilir 😊

8 aylık bebeğiniz olduğunu belirtmişsiniz Allah bağışlasın benimde 3 aylık bebeğim var da emziriyor musunuz acaba ben emin olamadım çünki emzirirken kullanılıyo mu?

neshcim normal karbonatta sodyum bi karbonat neden yaramıyor ki ... önemli olan içeriğinin sodyum bi karbonat olmasıymış , normal karbonatta renklendirici koymuşlar extradan ?? acaba omu etkiyi yok ediyor ????

valla ne yok edıyor bılmıyorum canım ama bu karbonatla ılgılı yazılar yayınlayan kemal mılar bas bas bagırıyor eczaneden aldıgınız ıngılız karbonatı olacak dıye.. zaten tatları da farklı. ben normal karbonatla denedım ne mıde bulandırdı ne tansıyon yaptı.. neredeyse tatlı.. eczaneden aldığımda ıse muazzam fark yarattı. bı kere tuzlu!! ıctıgımın 2. gunu hemoroıdlerım kuculdu ya o kadar soylıyım.-kı bu benım ıcın coook onemlı bıseydı- smdı hamıle oldugum ıcın cok fazla kılo olayına gıremıyorum. gecen ay cok dıkkat edıp hıc kılo almadım , bu ay dıkkat etmıcem karbonat ıcıcem hergun.. bakalım nolcak..

selam arkadaşlar bn de almayı düşümyorm bu liposhot'u ama emin olamyorm.yani kilo vermede gerçktn yardmcı olacak mı ki? kullanan ve faydasnı gören varsa bn de öğrenmek isterim. merak içerisnde meklyorm :18:

selam arkadaşlar bn de almayı düşümyorm bu liposhot'u ama emin olamyorm.yani kilo vermede gerçktn yardmcı olacak mı ki? kullanan ve faydasnı gören varsa bn de öğrenmek isterim. merak içerisnde meklyorm :18:

yok yok liposhotu unut... onlarda şerefsiz çıktı....

hadi yaa :KK4: nedn acabaa ya:44: bn interntte kullncı videolrunu da izldm olumlu sonç alanlr da varmş ya merk etmiştm

ewet tatlım onlara baktıkça hala inanıyorum... yok ya işe yarıyodur da ben erken karar veriyorum dedim kendi kendimce 6 gün sonra 1 ay olacak ... hala umutla (para verdiğim için ) devam ediyorum...

günlük 30 dk yürüyüş yapıyorum.. yediklerimi de hafiften kıstım çok kasmadan ama yok işte... sadece kas yapıyorum işte başkada bişey yok....:KK53:

Bende aynı soruyu sordum sitenin birinde emzirenler de kullanabilir diyor diğerinde hamile ve emzirenlerin kullanması uygun değildir diyor yine de ben çocuğumu tehlikeye atacak bişey yapmak istemiyorum. Emzirme döneminden sonra kullanacağım.

Aman diim boşverin sakın kullanmayın. Siz bol bol su ve emzirin en iyi kiloyu su+emzirmek verdiriyor

irade merhaba biber hapını kullanıyor musun daha... internette çok kötü şeyler yazıo biber hapı için bende aldım geldi ama cesaret edip içemedim... yan etkisi oldumu sende acaba...

ben böyle bir dolandırıcılık görmedim aman haaa sakın kimse almasın ben bu hatayı nasıl yaptım diye üzüntümden enayiliğimden zayıflıyacam . resmen limonatayı 30 ml pilastik şişelere doldurup satıyorlar içerken iyice ağızımda tuttum kokladım yaa kesinlikle limon su ve seker ve son derece sağlıksız beyaz plastik bir şişe siyah bir kaplaması var siz düşünün artık hakkımı kesinlikle helal etmiyorum 90 lira para verdim 3 gündür kendimle kavga ediyorum ve bu ürünü aldığımı eşime falan söylemedim iyice alay konusu olacam :KK43:

sende benden sin .ben eşime söylemedim.söylesem kızıcak ben bide 2 kutu aldım.allah bildiği gibi yapsın gani gani çıkarsın hakkımızı .kefen paraları olsun

sakın ha alma biz kafamızı duvara vuruyoruz sendemi vurmak istiyosun

Selam kızlar... Dün Facebook'da gezinirken, yağlarınızı yakın diye kocaman ilanlarını gördüm ve sazan gibi daldım sitelerine. (liposhotturkiye) Okudum yazılan herşeyi... Bel ve basenlerimdeki yağlarımı azaltabilirim umuduyla, hiç araştırma bile yapmadan 1 kutu sipariş verdim. 1 dakika geçmeden derhal müşteri temsilcilerince arandım. 2 kutunun 150 TL olduğunu ve kargo ücreti de alınmadığını 1 kutunun kargo dahil 97 TL ye, 2 kutunun da 150 TL ye geldiğini söylediler ve tuzaklarına düşürdüler. Kabul ettim, bugün siparişim geldi. Saat 16:00 da (sabah kahvaltı yapmıştım, ama acıkmıştım o saatlerde de) zaten aç karnınayım diye 1 tanesini içtim, sabahı bekleyemedim. Saat 17:00 de yarım ekmekten fazla yedim... Bir iştahsızlık yok gibi görünüyor şimdilik. Vermem gereken kilo da 5 falan. Konudaki bütün yorumları okudum, daha başlamadan moralimi 0'a indirdim... Ama bakalım bende işe yarayacak mı? Gelişmelerden haberdar edeceğim. :KK37:

Mrb bende bu liposhot ve greencoffee için üye oldum ☺️
Greencoffee şu kutusu 57 liraya olan Mehmet özün resmi olan, ondanmı kullanıyorsunuz

Arkadaşlar yeşil kahve çekirdeği acayip metsbolizma çalıştırıyor. Dün akşam ve bu sabah içtim sırtım ter içinde
Mrb arkadaşım☺️ hala kullanıyomusun biber hapını ve kahveyi. Pazartesi fotoda paylaşmadım, mrk içindeyim. Merakımızı giderirsen çok sewinirim 😉

Bu sabah saat 9 da içtim 2. liposhot ı. normalde, sabah kalktığım anda yemek için çıldıran ben, 1 saat sonra yesem de olur yemesem de modunda kahvaltıya oturduktan sonra, yarım ekmek yedim yine. İştahsızlık söz konusu değil henüz... :/

Son düzenleme:
arkadaşlar ben bir kutu aldım ve denedim KESİNLİKLE hiç bir işe yaramıyor almayın. İştah kapatır demişlerdi tam tersi açıldı, bir gram bile veremedim, yan etkisi varmı yokmu henüz belirtileri görmedim umarım yoktur. Tamamiyle para tuzağı para iadesi için aradım muhasebeden arayacaklarmış bakalım arayacaklarmı bekliyorum...:KK20:

arkadaşlar ben bir kutu aldım ve denedim KESİNLİKLE hiç bir işe yaramıyor almayın. İştah kapatır demişlerdi tam tersi açıldı, bir gram bile veremedim, yan etkisi varmı yokmu henüz belirtileri görmedim umarım yoktur. Tamamiyle para tuzağı para iadesi için aradım muhasebeden arayacaklarmış bakalım arayacaklarmı bekliyorum...:KK20:

X