konyada iyi bir çocuk doktoru önerilerinizz

ben de tam bu konuyu açacaktım.ben mevlanada ali musevitoğlu var ona götürüyorum bebeğimi.aslında memnun değilim diyemem ama tam içime sinecek bir doktor arıyorum.sizin sorun neydi?eğer bronşit türü bir durum söz konusuysa kesinlikle hasan koç.özel muayenehanesi var yanlız.aslında her sorun için ona götürülebilir.çok iyi bir doktor.ben önemli birşey olsa direk ona götürürüm ama her zman da muayenehaneye para veremem.ben rutin kontrol için bir doktor arıyorum.

aslında sorunun ne olduğunu bilmediğimden.8 aylık bebeğim ve bu 8 ay burnumdan geldi hala da geliyor. sürekli ağlıyor, uyumuyor,huysuzlanıyor,emmiyor, yemiyor, anlatamıyorum artık benim bebeğim anlatılmaz yaşanır. hiç bir şeyden memnun olmuyor, gülmeleri saniyelik, bütün gün, bütün gece uyumuyor, ağlıyor, sakinleşmiyor. yakınlarıma bu durumu anlattığım zaman abarttığımı söylüyorlar. ama gelip gördüklerinde hak veriyorlar. bebeğimin neyi olduğunu anlamak için doktor arayışındayım. gerçekten rahatsızlık veren bi sıkıntısı mı var yoksa huyumu böyle bilmek istiyorum.

aslında sorunun ne olduğunu bilmediğimden.8 aylık bebeğim ve bu 8 ay burnumdan geldi hala da geliyor. sürekli ağlıyor, uyumuyor,huysuzlanıyor,emmiyor, yemiyor, anlatamıyorum artık benim bebeğim anlatılmaz yaşanır. hiç bir şeyden memnun olmuyor, gülmeleri saniyelik, bütün gün, bütün gece uyumuyor, ağlıyor, sakinleşmiyor. yakınlarıma bu durumu anlattığım zaman abarttığımı söylüyorlar. ama gelip gördüklerinde hak veriyorlar. bebeğimin neyi olduğunu anlamak için doktor arayışındayım. gerçekten rahatsızlık veren bi sıkıntısı mı var yoksa huyumu böyle bilmek istiyorum.
madd i olarak sorun olmazsa hasan koça götür derim.huy da olabilir canım ya doğrusu anlattıklarına göre benim bebekliğim aynen böyle.çocukken de herşeyden sıkılan bunalan mızmızlık yapan biriydim.

X