Güncel Yeni Aldığımız Ve Okuduğumuz Kitaplar

darned

Bir kuş gelse yüreğimin ucuna konsa
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
4.158
2.085
selam kızlar
burada güncel olarak yeni aldığım kitapları,önceden okuduklarımı ve tavsiyelerimi paylaşmak istiyorum.
tabi siz de tavsiyelerinizi ve aldığınız yada merak ettiğiniz kitapları sorup paylaşabilirsiniz.....
Suzanne Collıns - alaycı kuş
Suzanne Collıns - Açlık Oyunları
Suzanne Collıns - Ateşi Yakalamak
Amy Appleton -Gelin Avcısı
Alexsanda Adornetto - Hale-hades-cennet
Ahmet Ümit -Beyoğlunun En Güzel Abisi
Ahmet Ümit -Beyoğlu Rapsodisi
Canan Tan -Hasret
Canan Tan-İz
Canan Tan -Piraye
Canan Tan -Yüreğim Seni Çok Sevdi
Canan Tan -En Son Yürekler Ölür
Canan Tan -Aşkın Sanal Halleri
Canan Tan -Issız Erkekler Korosu
Kristin Hannah - Ateşböceği Yolu
Sinan Akyüz - İncir Kuşları
Sinan Akyüz-Piruze
Sinan Akyüz -Piruze Ve Oğulları
Sinan Akyüz -Sevmek Zorunda Değilsin Beni
Sinan Akyüz -Yatağımdaki Yabancı
Sebahattin Ali - Kürk Mantolu Madonna
Sema Bekmez - Aşk Ve Kibir
İsa Yılmaz - Eyvah Mutfakta Üniversiteli Var
Cem Şanc - Kızlar Aşık Olmaz
Sophie Kinsella -Pasaklı Tanrıça
Sophie Kinsella - Beni Hatırladın mı?
P.C Cast - Sonsuz Aşk
P.C Cast - Deniz Tanrıçası
P.C Cast - Aşk Tanrıçası
P.C Cast - Işık Tanrıçası
P.C Cast - Gül Tanrıçası
P.C Cast - Efsane Tanrıçası
P.C Cast - Bahar Tanrıçası
P.C Cast - Truva Tanrıçası
El James - Grinin Elli Tonu
El James - Karanlığın Elli Tonu
El James - Özgürlüğün Elli Tonu
Orhan Kemal - Kötü Yol
Jojo Moyes - Senden Önce Ben
Seda Diker - Haz
Zülfü Livaneli - Kardeşimin Hikayesi
Kahraman Tazeoğlu - Bukre
Kahraman Tazeoğlu -Söz
Kay Redfield Jamison - Durulmayan Bir Kafa (manikatak bir kızın günlüğü)
Anonim - Bir Genç Kızın Uyuşturucu Günlüğü
Tuğçe Işınsu - Onu Kendine Aşık Et
Markus Zusak - Kitap Hırsızı
Paulo Coelho - Simyacı
Leskey Lokko - Aşkın Bedeli
buda satılık kitap konum
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ilik-kitap-listem.757078/page-2#post-37111890

Eklentiler

• $beyoglu-nun-en-guzel-abisi20131211113158.jpg
    $beyoglu-nun-en-guzel-abisi20131211113158.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 256
  • $beyoðlu.jpg
    $beyoðlu.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 301
  • $images (1).jpg
    $images (1).jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 252
Son düzenleme:
Ahmet Ümit ,n kitapları çok akıcı ve sürükleyicidir.Okurken acaba ne olacaklarla geçer zaman :) :KK23:Daha dün Ahmet Ümit in Sultanı Öldürmek kitabını bitirdim Çok güzeldi.:KK54: Yazarın diğer kitaplarınıda tavsiye ederim.:KK34:

Bende Şu sıralar yeni bir kitap alıp başlamayı düşünüyorum.Bakınıyorumm :21:

've dağlar yakılandı' kitabını bitirdim... şuan elif şafağın 'ustam ve ben' kitabını okuyorum.. ikisinide büyük umutlarla aldım ama çokta doyurucu değildi :KK14:

Ahmet Ümit ,n kitapları çok akıcı ve sürükleyicidir.Okurken acaba ne olacaklarla geçer zaman :) :KK23:Daha dün Ahmet Ümit in Sultanı Öldürmek kitabını bitirdim Çok güzeldi.:KK54: Yazarın diğer kitaplarınıda tavsiye ederim.:KK34:

Bende Şu sıralar yeni bir kitap alıp başlamayı düşünüyorum.Bakınıyorumm :21:

've dağlar yakılandı' kitabını bitirdim... şuan elif şafağın 'ustam ve ben' kitabını okuyorum.. ikisinide büyük umutlarla aldım ama çokta doyurucu değildi :KK14:

beyoğlunun en güzel abisi bitti güzeldi akıcıydı sevdim
mlkyy beyoğlu rapsodisi bitince sultanı öldürmek i düşünüyorum.

ayşima elif şafağı hiç okumadım fakat şu sıralar aşk kitabı çok gözüme takılıyor akıcımı kitapları?

kitap tavsiyesi olarak Canan Tan, Sinan Akyüz,önerebilirim.tüm kitapları harika.
onun dışında P.C Cast ın tanrıça serisini 5. kitaba kadar şiddetle tavsiye ederim

Netten siparişimi verdim Zülfü Livaneli Kardeşimin Hikayesi kitabını :) Gelsin heyecanla beklıyorum . :21:
İyi okumalar kızlar :)

bendee ahmet batman soğuk kahve ve sabah uykum kitabını aldım ama daha başlayamadım inşallah bitecek ikisidee :KK1:

Netten siparişimi verdim Zülfü Livaneli Kardeşimin Hikayesi kitabını :) Gelsin heyecanla beklıyorum . :21:
İyi okumalar kızlar :)

hadi bakalım okuyunca izlenimlerini yazarsın umarım ışık olur bizede bu arada sürekli alışveriş yaptığın bir site mi sipariş verdiğin yer?

bendee ahmet batman soğuk kahve ve sabah uykum kitabını aldım ama daha başlayamadım inşallah bitecek ikisidee :KK1:

biter biter başlayınca hepsi bitiyor inan ki, hele kitap akıcıysa değme keyfine.bende ilk çıktığında heves ettim okuyayım diye fakat birtürlü kısmet olmadı alıp okumak.sen biran önce başla bakalım ilk izlenimlerin ne yönde olacak.

ıssız erkekler korosu 56.sayfadayım çok sarmadı ama bakcaz artık ilerde ne olacak

hadi bakalım okuyunca izlenimlerini yazarsın umarım ışık olur bizede bu arada sürekli alışveriş yaptığın bir site mi sipariş verdiğin yer?

biter biter başlayınca hepsi bitiyor inan ki, hele kitap akıcıysa değme keyfine.bende ilk çıktığında heves ettim okuyayım diye fakat birtürlü kısmet olmadı alıp okumak.sen biran önce başla bakalım ilk izlenimlerin ne yönde olacak.[/B][/I][/SIZE][/COLOR]

bukre kitabını da çok merak ediyorum elimdekiler bitsin bir de ona bakim nasılmış :)

bukre kitabını da çok merak ediyorum elimdekiler bitsin bir de ona bakim nasılmış :)

ben okudum bitirdim arkadaşıma verdim kısmetse bitircek 6 ay sonra :KK9::KK9: çook ağır okurda kendisi :)
güzel kitap onunla ilk tanışmam şöyle oldu: bir gün elim kolum dolu alışveriş yapmışım,taxiye bindim baktım taxici çocuk okuyor,çevremde kitap okuyan erkekler azımsanacak kadar az.konusunu sordum yeni başladım dedi aldım baktım çocuktanmıdır nedir etkilendim kitaptan :26::26: ve aldım başladım....sevdimmi sevdim ama öyle aman aman bi kitapta değil.

ben okudum bitirdim arkadaşıma verdim kısmetse bitircek 6 ay sonra :KK9::KK9: çook ağır okurda kendisi :)
güzel kitap onunla ilk tanışmam şöyle oldu: bir gün elim kolum dolu alışveriş yapmışım,taxiye bindim baktım taxici çocuk okuyor,çevremde kitap okuyan erkekler azımsanacak kadar az.konusunu sordum yeni başladım dedi aldım baktım çocuktanmıdır nedir etkilendim kitaptan :26::26: ve aldım başladım....sevdimmi sevdim ama öyle aman aman bi kitapta değil.[/I][/B][/B][/I][/FONT][/FONT][/SIZE][/COLOR]

bendee biraz ağır okuyorum galibaa :KK9: önceden sevmezdim kitap okumayı sıkılırdım ama canan tan piraye kitabını aldıktan sonra inanılmaz derece kitap hastası oldum ve 5 kere okudum o kitabı :KK16:

Kızlar hangi siteden sipariş veriyorsunuz ?hangisi güvenilir

tatlım ben netten değil bizzat gidip alıyorum D&R den bu konuda bende öneri bekliyorum.
birde netten sipariş vereceğiniz sitenin face sayfasına göz atın derim ben kargoları gelmeyenler filan genelde şikayet ediyorlar

bendee biraz ağır okuyorum galibaa :KK9: önceden sevmezdim kitap okumayı sıkılırdım ama canan tan piraye kitabını aldıktan sonra inanılmaz derece kitap hastası oldum ve 5 kere okudum o kitabı :KK16:

kız alemsin vallahi 5 kere okunurmu hiç kitap :KK1::KK1::KK1::KK1:
ama dediğn gibi insanın içindeki okuma aşkını çıkaran kitaplar oluyor zaman zaman hayatımızda benimkini çıkaranda PC CAST Gül Tanrıçasıydı...

kız alemsin vallahi 5 kere okunurmu hiç kitap :KK1::KK1::KK1::KK1:
ama dediğn gibi insanın içindeki okuma aşkını çıkaran kitaplar oluyor zaman zaman hayatımızda benimkini çıkaranda PC CAST Gül Tanrıçasıydı...

napimm ilk defa bir kitabı sonuna kadar okumuştum ve çok begenmiştim sonra başladım canan tan kitaplarına taaa buralara kadar geldim :KK9::KK9: gül tanrıçasıı ımmm daha önce duymamıştım :44:

napimm ilk defa bir kitabı sonuna kadar okumuştum ve çok begenmiştim sonra başladım canan tan kitaplarına taaa buralara kadar geldim :KK9::KK9: gül tanrıçasıı ımmm daha önce duymamıştım :44:
canan tanın son kitabındayım şu anda ıssız erkekler korosu bayılıyorum o kadına ya her kitabında işte bu dedirtiyor
bu kitap seri halinde ve çıkmaya devam ediyor bana sorarsan 5. kitaba kadar soluksuz okudum.harika bir seri yunan mitolojisi fantastik seni alıp bambaşka diyarlara götürüyor.deniz tanrıçası ilk kitap,sonra baha,r ışık,gülve aşk tanrıçası var bana kitap okumayı sevdiren seri oldu diyebilirim

Büyülü bir aşk bütün engelleri aşabilir mi?

Deniz Tanrıçası, Bahar Tanrıçası, Işık Tanrıçası ve şimdi de Gül Tanrıçası...
Tanrıçası Serisi 4. kitabıyla ve tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam ediyor.

Empusai ailesinin gülleri, ailenin kadınlarının bahçeleri için feda ettiği kan damlaları sayesinde yüzyıllar boyunca çiçek açmıştır. Mikki, ailesinin bu tuhaf geleneğini sürdürmesinin yanı sıra normal hayatına da devam etmektedir. Ta ki farkında olmadan bir ritüeli tamamlayıp kendini Gül Diyarında bulana dek...

Çok uzun bir zaman önce büyük bir öfkeye kapılan Tanrıça Hekate, Gül Diyarıyla birlikte Diyarın koruyucusunu da sadece bir rahibenin bozabileceği sihirle büyüler ve şimdi bu sihrin ortadan kaldırılması konusunda Mikkiye güvenmektedir.

Canavar gibi görüntüsüyle Koruyucu ilk başta Mikkinin korkmasına neden olur ancak kısa zamanda kadının, o ana dek hiçbir erkeğin yapamadığı kadar, ilgisini çekmeye başlar. Ama hem Gül Diyarının hem de Koruyucunun kurtuluşu, Mikkinin yaşam kaynağı olan kanını feda etmesine bağlıdır...

"Olağanüstü... Modern bir yorumla sunulan sihir, efsane ve romantizm. Yazarın hayal gücü ve hikâye anlatma yeteneği bu tür için biçilmiş kaftan."

$d8b881d7-eaa0-4eaf-9368-768408047f83.jpg

canan tanın son kitabındayım şu anda ıssız erkekler korosu bayılıyorum o kadına ya her kitabında işte bu dedirtiyor
bu kitap seri halinde ve çıkmaya devam ediyor bana sorarsan 5. kitaba kadar soluksuz okudum.harika bir seri yunan mitolojisi fantastik seni alıp bambaşka diyarlara götürüyor.deniz tanrıçası ilk kitap,sonra baha,r ışık,gülve aşk tanrıçası var bana kitap okumayı sevdiren seri oldu diyebilirim

Büyülü bir aşk bütün engelleri aşabilir mi?

Deniz Tanrıçası, Bahar Tanrıçası, Işık Tanrıçası ve şimdi de Gül Tanrıçası...
Tanrıçası Serisi 4. kitabıyla ve tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam ediyor.

Empusai ailesinin gülleri, ailenin kadınlarının bahçeleri için feda ettiği kan damlaları sayesinde yüzyıllar boyunca çiçek açmıştır. Mikki, ailesinin bu tuhaf geleneğini sürdürmesinin yanı sıra normal hayatına da devam etmektedir. Ta ki farkında olmadan bir ritüeli tamamlayıp kendini Gül Diyarında bulana dek...

Çok uzun bir zaman önce büyük bir öfkeye kapılan Tanrıça Hekate, Gül Diyarıyla birlikte Diyarın koruyucusunu da sadece bir rahibenin bozabileceği sihirle büyüler ve şimdi bu sihrin ortadan kaldırılması konusunda Mikkiye güvenmektedir.

Canavar gibi görüntüsüyle Koruyucu ilk başta Mikkinin korkmasına neden olur ancak kısa zamanda kadının, o ana dek hiçbir erkeğin yapamadığı kadar, ilgisini çekmeye başlar. Ama hem Gül Diyarının hem de Koruyucunun kurtuluşu, Mikkinin yaşam kaynağı olan kanını feda etmesine bağlıdır...

"Olağanüstü... Modern bir yorumla sunulan sihir, efsane ve romantizm. Yazarın hayal gücü ve hikâye anlatma yeteneği bu tür için biçilmiş kaftan."

Eki Görüntüle 933228

çok merak ettim en kısa zamanda almalıyım :26::26:

çok merak ettim en kısa zamanda almalıyım :26::26:

bencede kesinlikle almalısın,deniz tanrıçasından başlamalısın kitap seri halinde ama birbiriyle bağlantılı değil hikayeleri her kitabın kendine öz karakterleri ve macerası var

İLk kez sipariş verdim oradan yanlış hatırlamıyorsam :KK52:

uygun gördüm ve de dogum günüm şerefıne ücretsiz kargo yapmışlardı faydalanayım dedim :126:

X