Doğuma Hazırlık 2014 popüler erkek bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ne güzel çocuklarınıza isim seçebiliyorsunuz bizim kız olursa naciye veya sebahat erkek olursa celal:KK43:( hiç istemediğim ve anlam olarak beğenmediğim isimler:KK43:((

bunu belirleyen kim acaba canım??? ya isim koyma çok önemli hatta bir ailenin evladı üzerinde yapması gereken ilk ve en önemli konulardan biri diye düşünüyorum. anne babanın çok iyi karar vermesi lazım bana göre sadece anne ya da sadece baba değil ikisi birlikte düşüne düşüne... büyükler karışabilir bu süreçte ama bu konuda sınırı koymak lazım diye düşünüyorum. (hatta en çok anne karar vermeli en çok sıkıtyı çeken o çünkü)

canm bu 2 ismin anlmları ne ben çokbeğendim özellikle musab 'ı benmde oğlum olcak mış değişmesse tabi :KK53: anlamları ney ?

yasir: kolaylaştıran-yardım eden demekmiş. Arrapça kökenli bir isim. Ammar bin Yasir'den geliyor

Benimde oğluşum olcak inşallah isim konusunda bende çok zorlanıyorum ama aklımda KAYRA ismi var sizce nasıl fikirleriniz önemli benim için

Benimde oğluşum olcak inşallah isim konusunda bende çok zorlanıyorum ama aklımda KAYRA ismi var sizce nasıl fikirleriniz önemli benim için

Kayra çok güzel isim ama birkaç yıl öncesine kadar her doğuran çocuğuna bu ismi koyuyordu.
Bu yüzden çevrede çok var...

Ahmet Asaf olacak benimde paşamın ismi inş.

Son düzenleme:
daha benim cinsiyet belli değil ancak erkek olursa TAYLAN düşünüyorum... eşim at yarışı atı ismi diyor ama bence güzel :)

bizimde oğlumuz olursa eşim ali diye tutturdu.Babasının adı Ali ve bende arkasına bi isim daha koyarız diyorum kabul etmiyor.Kız olursa ben karışmam sen koy diyor.Umarım bebeğim saglıklı olur ve kız yada erkek farketmez.Ama bazı seyleri böyle emrivaki yapıyorlar ya kız olsun diyorum bende:)oğluşum olursa ALİ EFE yada ALİ EREN istiyorum:):nazar::nazar::nazar:

Merhaba arkadaşlar, çocuklarımız isimleriyle yaşar inşallah... Benim de oğlum olacak hayırlısıyla... sizce Kerem mi daha güzel Mert mi, kararsız kaldık.

Merhaba arkadaşlar, çocuklarımız isimleriyle yaşar inşallah... Benim de oğlum olacak hayırlısıyla... sizce Kerem mi daha güzel Mert mi, kararsız kaldık.

keremmm kesinlikle!
oğlumun ilk adı.
hem manası hem kulağa söylenişi harika..
yada kerem mert de koyabilirsiniz iki isim :) hoş olur.
sağlıcakla doğsun inşallah

selamlar benim bebeğimin cinsiyetide yakında belli olacak inşş erkek olursa sami yusuf düşünüyoruz sizce nasıl?

benimde oğlusumm olcak inşallaa daha

bende eymen ,toprak,rüzgar,yağız arasında kararsızım toprak favorim ama kızlarada kuruluyormuş

X