Gebelikte İlk 3 Ay

kızlar 9+2 haftalık hamileyim. bebeğin gelişimi ile ilgili bir test yapılmadı bu normal mi? gerçi yarın dr. gitcem.

Merhaba arkadaşlar ikinci bebeğime hamileyim3 haftalık çok küçük şuan. Beta bcg 117.9 çktı bugün;fakat şöyle bir sıkıntım var kahverengi lekelenmem var. Doktor daha kese görünmez bir şey bilemeyiz dedi 10 gün sonraya randevu verdi. Birde uçak yolculuğu yapıcam diyince bi kaç gün progestan kullan dedi. Peki sizce bir sıkıntı olur mu oldukça tedirginim bu durumdan.
Birde size folik asit olarak ne verdi bana fema med yazmış üzerinde takviye gıda yazıyor daha önce bunu kullanan var mı

Merhaba arkadaşlar ikinci bebeğime hamileyim3 haftalık çok küçük şuan. Beta bcg 117.9 çktı bugün;fakat şöyle bir sıkıntım var kahverengi lekelenmem var. Doktor daha kese görünmez bir şey bilemeyiz dedi 10 gün sonraya randevu verdi. Birde uçak yolculuğu yapıcam diyince bi kaç gün progestan kullan dedi. Peki sizce bir sıkıntı olur mu oldukça tedirginim bu durumdan.
Birde size folik asit olarak ne verdi bana fema med yazmış üzerinde takviye gıda yazıyor daha önce bunu kullanan var mı
Canim benim de cok yeni ve kahverengi lekelenmem var .dr bana da progestan vardi kullanmaya basliyacam.3hafta sonra ucak ve deniz mevsuzu var korkuyorum bende bi problem cikar mi diye

Merhaba kızlar bende 7+2 günlük hamileyim.kahverengi lekelere ve pembe alıntılar geldi bunlar yerlesmesiyle ilgili rahat olun.seyahat konusunda Dr unutun dediğinde çıkmayın derim...

Merhaba kızlar bende 7+2 günlük hamileyim.kahverengi lekelere ve pembe alıntılar geldi bunlar yerlesmesiyle ilgili rahat olun.seyahat konusunda Dr unutun dediğinde çıkmayın derim...

İnşallah yerleşmeyle ilgilidir bir ara kesildi fakat tekrar başladı bugün. Yolculuk mecburen yapıyorum ailelere gidiyoruz. Rabbim bebelerimizi korusun

Bebeğim henüz 8 hafta 3 günlük bugün kalp atışlarını gördüm arı kuşu gibiydi kalp atışı öyle hızlı ki :103: çok heyecan verici.

Bebeğimin boyu 15.67 mm miş.Bu normal saanırım.

kızlar geçen hafta itibariyle bulantılarım şiddetle arttı halada devam ediyor neredeyse yarım saatte bir tekrarlıyor sizce bu normal mi benim gibi böyle midesi hassas arkadaşlar bunun üstesinden nasıl geldiler? (çubuk kraker hariç içim dışım çubuk oldu :)

Yaklaşık olarak 3. ay sonuna kadar devam eder diyorlar.Kokulara hassasiyetim de arttı. Allahım bana ve benim durumumda olan arkadaşların yardımcısı olsun.

Arkadaşlar erken gebelikte neleri tavsiye edersiniz ?
Ben hap kullandım canim doktorumun verdiği bulanti hapini yoksa dayanamiyordum bi haftada 6 kilo verdim kac kerr serum taktirdigimi bile unuttum bende cok zor gecorenlerdenim

Ben hap kullandım canim doktorumun verdiği bulanti hapini yoksa dayanamiyordum bi haftada 6 kilo verdim kac kerr serum taktirdigimi bile unuttum bende cok zor gecorenlerdenim
Bu yazım ilk gebeliğimin yazısı fakat şuan da hamileyim aynı durumu tekrar yaşıyorum sık bulantım oluyor ama yemek yiyebiliyorum şükür. Senin işin çok zor ama, allah yardımcın olsun kışın ayva tavsiye ediyorlardı ama şuan ne iyi gelir bilemiyorum

Bu yazım ilk gebeliğimin yazısı fakat şuan da hamileyim aynı durumu tekrar yaşıyorum sık bulantım oluyor ama yemek yiyebiliyorum şükür. Senin işin çok zor ama, allah yardımcın olsun kışın ayva tavsiye ediyorlardı ama şuan ne iyi gelir bilemiyorum
Yemek olmucek kadar zorla yiyorum onuda hap icersem yiyebiliyorum yoksa hiç bisey gitmiyo.

X