Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

Selam kizlar..

Yeni arkadaslar hos geldiniz..

Haftasonundan beri istahim cok acik.. kontrollu davranmaktan cok bunalmisim demekki, kendimi tutamiyorum.. ozellikle tatli.. :KK43:

Toparlanmam lazim.. biseyler dusunucem..

Bende kontrole gitmek istiyorum, belki sabah tahlil yaptiririm. Adacim, sende ihmal etme.. sadece kilo degil sagligin icin ilac kullanman gerekebilir tatlim.. eger bisey varsa gec kalmadan ogrenirsin..

Selam kizlar..

Haftasonundan beri istahim cok acik.. kontrollu davranmaktan cok bunalmisim demekki, kendimi tutamiyorum.. ozellikle tatli.. :KK43:

Bende kontrole gitmek istiyorum, belki sabah tahlil yaptiririm. Adacim, sende ihmal etme.. sadece kilo degil sagligin icin ilac kullanman gerekebilir tatlim.. eger bisey varsa gec kalmadan ogrenirsin..
bu hafta ici gidecem canim bende merak ediyorum ne cikacak bisey cikacak cunku bu kadar spor ve diyete ragmen yerimde saymam anormal bugun tartildim 73.100 yani cumartesi sabah ki kilomun aynisi gerci hafta sonu dikkat etmedim kacamaklarim olmustu...

esim ilac konusunda coook pimpirikli bakalim nasil ikna edecem...

Günaydın

Yeni gelen ark hoşgeldiniz ama pirinç lapası yiyen ark yanlış yöntem bence lapa yediğim gün bütün gün lapa yapnalisin ??

Adacim senin esin eczacı mi? Sağlık personeli mi ? İlacı nerden biliyor kullananların kilo verememe olasılığı var alma olasılığı yok :KK66: emin olabilirsin ha sende direnç varmı bilmiyorum ama büyük ihtimalle var :KK43: bu kadar spor kitilmiyorsa daha ne kadar yapacaksın ha birde glisemin endekse dikkat etmelisiniz diycem ama zaten dikkatli yiyorsun yani belki bu şekilde kirulmayacak kadar fazla belki hic yok bunun için Dr gidip bi kan vermem sin onvelikle
yok canim esim saglikci degil ama cevresindeki yakinlarindan gordukleri uzere ilac icmemi istemiyor....bende anlatiyorum onlar ilac iciyordur ama herseyi yiyip iciyorlardir dedim bakalim bu hafta gidecem dr detayli konusuruz dr bende kesin bisey cikacak diye dusunuyorum... bu kadar spora bu kafar diyete tik yok... cumartesi sabah ki kilomun aynisi bu sabah tartildim.73.100 haftasonu kacamak yapmistim gerci....

bu hafta ici gidecem canim bende merak ediyorum ne cikacak bisey cikacak cunku bu kadar spor ve diyete ragmen yerimde saymam anormal bugun tartildim 73.100 yani cumartesi sabah ki kilomun aynisi gerci hafta sonu dikkat etmedim kacamaklarim olmustu...

esim ilac konusunda coook pimpirikli bakalim nasil ikna edecem...
Cnm ben kacamaksiz carsambadan once cumartesi kilomu goremiyorum. Bence bu hafta guzel sonuc alcan sen..

Cnm ben kacamaksiz carsambadan once cumartesi kilomu goremiyorum. Bence bu hafta guzel sonuc alcan sen..
insallah canim ama cok hareketliyim sabahlari kizimi parka goturuyorum eve gelip deli gibi ev isi yapiyorum sonra kizim uyuyor spor yapiyorum hareketten dolayi haftasonu yediklerim eridi:)))))

bu hafta ici dr da gidecem insallah kurtulurum su kilolardan artik bu yaz butun cicilerimi giyerim kimselerede vermiyorum zayiflayip giyerim diyeeee....

Selam kizlar..

Bende kontrole gitmek istiyorum, belki sabah tahlil yaptiririm. Adacim, sende ihmal etme.. sadece kilo degil sagligin icin ilac kullanman gerekebilir tatlim.. eger bisey varsa gec kalmadan ogrenirsin..[/Q
Selam kizlar..

Hosbuldum ben :KK66:
Bugün öğle Kıymalı pırasa yoğurt yedim akşam da heralde aynısını yiycem belli olmaz :KK66:

kizlar nerelerdesiniz yahuuu hic gelmiyorsunuz...

Kızlar pazartesi 40 derece ateşle acilde serum yedim pazar günü oğlum düşmüştü dün kolu şişti doktor çatlamış dedi alçıya aldılar.oyyy oyyy serum beni şişirdi resmen doğru düzgün yemek bile yiyemedim kilo vermişimdir dedim ama bi çıktımki 2 kilo fark var.benden haberler böyle şimdiliik.yeni arkadaşlar hoşgeldiniz.masumcum geçmiş olsun adacım ilaç kullanmakta jiç bir sakınca yok bende kullandım bağımlılık falan yapmadı bende eğwr çıkarsa kendine eziyet etme boşuna ilacı kullan çok güzel kilo verdiriyor

QUOTE="zeyas, post: 39241751, member: 204069"]Kızlar pazartesi 40 derece ateşle acilde serum yedim pazar günü oğlum düşmüştü dün kolu şişti doktor çatlamış dedi alçıya aldılar.oyyy oyyy serum beni şişirdi resmen doğru düzgün yemek bile yiyemedim kilo vermişimdir dedim ama bi çıktımki 2 kilo fark var.benden haberler böyle şimdiliik.yeni arkadaşlar hoşgeldiniz.masumcum geçmiş olsun adacım ilaç kullanmakta jiç bir sakınca yok bende kullandım bağımlılık falan yapmadı bende eğwr çıkarsa kendine eziyet etme boşuna ilacı kullan çok güzel kilo verdiriyor[/QUOTE]
canim cook gecmis olsun minik kuzuna acil sifalar diliyorum ...bosver kiloya hic takilma iylesirsen hizli bir sekilde donersin..canim kucuk kuzuya bol bol kemik suyu hatta kelle paca suyu icirin cabuk iyilesir insallah...

Tunaydinnn...
Adacim, buralardayiz aslinda ama sohbet azaldi biraz yine.. :)
canim evet sohbet yok....bu sabah 100 gr daha vermisim resmen kufur gibi yaaa 100 gr bu ne yaaa diye her sabah isyandayim...biraz once 1 saat 15 dakika yuruyus yaptim 5 dakikada twist yaptim simdi sogan suyu icecem ....bakalim yarin dr ne diyecek...

Kızlar pazartesi 40 derece ateşle acilde serum yedim pazar günü oğlum düşmüştü dün kolu şişti doktor çatlamış dedi alçıya aldılar.oyyy oyyy serum beni şişirdi resmen doğru düzgün yemek bile yiyemedim kilo vermişimdir dedim ama bi çıktımki 2 kilo fark var.benden haberler böyle şimdiliik.yeni arkadaşlar hoşgeldiniz.masumcum geçmiş olsun adacım ilaç kullanmakta jiç bir sakınca yok bende kullandım bağımlılık falan yapmadı bende eğwr çıkarsa kendine eziyet etme boşuna ilacı kullan çok güzel kilo verdiriyor
Hem sana hem de oğluna büyük geçmiş olsun serum alınca bi süre almış gibi gorunmen normal bi durum ama sonrasında günde 1 kg gittiğine şahit oldum ben :KK66:

Zeyas cnm çok geçmiş olsun
Bol su iç atarsin ..

Ada migdem bulantısı ve ishal yapıyor
Ama geçiyor sonrasindaa

Günaydın kızlar. ...zeyascım gecmiş olsun. ..bugunden itibaren başlıyorum dikkat etmeye. ..Evr gec geliyorum. ..7 den sonra bişi yemicem...5 de daha yolda ollmuş oluyorum. ...Düzenli paylasim yaparım artık
..

kızlar bende 68 kiloyum akşam 6 dan sonra birşey yememe çalışıcam.eve gidincede spor yapıcam.gelişmeleri yazarım.hepimize motive olsun..tabi gün içinde de dikkat edeceğim..hepimizin bildiği gibi.şeker yasak abur cubur yok. ekmek mutlaka esmer ekmek ama az tabiki..birde acıkınca yemek lazımmış doyduğunu hissettiğinde bıraklamıymışız..ne yapacağımızı şaşırdık valla.:KK73:

Menüm
sabah:2 yumurta tavada ve nescafe.ekmeek çok yedim:KK43:
Öğle:yok kursa gidiyorum
akşam:tarhana çorbası ve makarna
1,5 litre su ve bitki çayı içerim...Ve atlayabildiğim kadar ip....
su çok içemiyorum... o yuzden 1,5 litre şimdilik. ..

X