Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

Nayro

☕️
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Temmuz 2012
1.402
948
Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle böyle bi topic var ama o daat 18:00 den sonrası için geçerli, gelin burda akşam 5 ten sonra yemeyerek kilo verelim hep beraber iradeyle. Bi çok tanıdığım 5 ten sonra yemeyerek ayda 5 kilo falan verdiler. Ben artık bugünden itibaren bu yöntemi uyguluycam sizde uygulayın inanın işe yarıyor. Uygulayanlar buraya yazarsa sevinirim.

Akşam 5 ten sonra yemediğiniz taktirde inanın sabah tartıda eksileri görcez :)
Ben 20 yaşındayım boyum kısa 160 kilom fazla 66.5 bu akşamdan itibaren başlıyorum. Şuan regliyim bittikten sonra günde 2.5 litre su ve biraZda yediklerime dikkat ederek güçlendiricem.. Bide benim ki idda eğer 55 kilo olursa erkek arkadaşım adımı kalıcı dövme yapıcak koluna:))
Destek olalım birbirimize lütfen canlı tutalım bu topici :))

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle böyle bi topic var ama o daat 18:00 den sonrası için geçerli, gelin burda akşam 5 ten sonra yemeyerek kilo verelim hep beraber iradeyle. Bi çok tanıdığım 5 ten sonra yemeyerek ayda 5 kilo falan verdiler. Ben artık bugünden itibaren bu yöntemi uyguluycam sizde uygulayın inanın işe yarıyor. Uygulayanlar buraya yazarsa sevinirim.

Ben 20 yaşındayım boyum kısa 160 kilom fazla 66.5 bu akşamdan itibaren başlıyorum. Şuan regliyim bittikten sonra günde 2.5 litre su ve biraZda yediklerime dikkat ederek güçlendiricem.. Bide benim ki idda eğer 55 kilo olursa erkek arkadaşım adımı kalıcı dövme yapıcak koluna:))

hadi bakalım kolay gelsin sana ve bize.umarım kazanırsın iddayı.bende akşam 7 den sonra bişey yemiyerek 1 ayda 3 kilo verdim.sende verirsin 4-5 kilo ama dikkat et metabolizman aç hissedip depolama yapmasın.ben gunduz pastamı çikolatamı hep yedim akşamı kestim tek.

hadi bakalım kolay gelsin sana ve bize.umarım kazanırsın iddayı.bende akşam 7 den sonra bişey yemiyerek 1 ayda 3 kilo verdim.sende verirsin 4-5 kilo ama dikkat et metabolizman aç hissedip depolama yapmasın.ben gunduz pastamı çikolatamı hep yedim akşamı kestim tek.

Sadece 7 den sonra yemeyerek mi 3 kilo verdin çok iyi ben ayda 4 kilo versem bile olur yarından itibaren başlıycam :))
Çok sağol canım bu arada

Merhaba arkadaşlar.

bide bu diyet yontemi tam benlik, diger listeye bagli olan diyetleri yapamiyorum ben. ne hikmetse bende anlamadim :KK17:
hadi kolay gelsin bize, bu arada erkek arkadasinin jesti de iyimis :21:

bide bu diyet yontemi tam benlik, diger listeye bagli olan diyetleri yapamiyorum ben. ne hikmetse bende anlamadim :KK17:
hadi kolay gelsin bize, bu arada erkek arkadasinin jesti de iyimis :21:

Onunla tanışınca 47 kiloydum çünkü :)

slm kızlar bende zayıflamak istiyorum şuanda 69 kiloyum hdefim 55 kilo olmak ve bende akşam 5 ten sonra yemek yememeye karar vermiştim hadi bakalım inş zayıflarız takip etmeye çalışıcam bu sayfayı bu zorlu zayıflama yolunda herkeze başarılar dilyorum:KK52::KK52:

Kizlar bende sizleyim. Yarindan itibaren basliyorum. Geçen hafta üç gün bogazimi tutmustum aksamdan sonra 1 kg verdim. Ödem atmis olabilirim bilmiyorum ama motive etti acikcasi. Hadi bol zayiflamalar :)))))

Selam kızlar...Ben de ne zamandır "dinner cancelling" denilen bu olayı araştırıyordum. Ben de yapmak istiyorum bakalım bugün denemeye başlıyım. Birbirimize destek olursak olur tabi...Geceleri midem kazınırsa bir bardak süt içebilirim ben

Çok işe yarıyor kızlar perşembe günü başladım 67.5 la akşam yememeye saat 5ten sonra hiçbişey yemedim bygün pazar sabah tartıldım kilo 65.9 hedefe adım adım kızlar :)) ben 55 kilo olacam onun bileğine adımı yazdırıcammmm resminide buraya yazıyorum :))) motivasyon şartt :))

ben akşam 5,30 gibi bulgur pilavıyla yoğurt yedim biraz...bir avuç da kuru üzüm kahvenin yanında:) günü böyle kapatıcam hadi bakalım hayırlısı

65.5 :))))) 67.5 le başladım tabi reglde vardı işin içinde bugün bitti regl :))

hayırlı olsun kızlar.bir kaç soru sorabilir miyim.gündüz dikkat ediyormusunuz onu merak ediyorum.
bu yöntem gerçekten işe yarıyor.benim komşumun oğlu 100lü kilolardan 70lere indi.sadece abur cuburu kestim ve akşam yemedim demişti.ama çocuk bildiğin manken oldu yani.

Hihoyt ben geldim, 17den sonra yememeye 20/01/2014 te basladim bugunde 21/01/2014 tartide 1 kilo 100 gram gitmis gorunce afalladim valla :)))) ama cok dikkat ettim :-D

hayırlı olsun kızlar.bir kaç soru sorabilir miyim.gündüz dikkat ediyormusunuz onu merak ediyorum.
bu yöntem gerçekten işe yarıyor.benim komşumun oğlu 100lü kilolardan 70lere indi.sadece abur cuburu kestim ve akşam yemedim demişti.ama çocuk bildiğin manken oldu yani.

o sana kalmis, vermen gereken kilo coksa eger sabahta dikkat et derim. (ben cok dikkat ediyorum)
ve gunde 3-4 bardak mutlaka yesil cay ic, zayiflamada cok etkili :KK66:

bende 3 gündür akşam yemiyorum ancak 5te felan değilde 6-7 arası bitiriyorum yemeyi..birde gece kanım düşük olduğu için ferrosanol içmem gerekiyo tadı bana çok kötü geldiği için 1 meyveyle onu içip yatıyorum bir saat sonra felan..2 günde 1 kilo farketti 69.5tim 68.5im bu sabah..akşamları bir saat leslie ile sporda yapıyorum tabi verdiğim kilo kalıcı olsun istiyorum..ki 76 kilodan yavaş yavaş arada sporla ekim ayından beri bu kiloya düştüm..şimdi biraz hızlandırmak istiyorum kilo vermemi ve aranıza katılmak istiyorum :KK53::KK76:

kimseler yokmuuu:KK3: ve bu sabah 68.2 300 gr fark:KK52: çok iyi gidiyo şimdilik bakalım..17 şubata 65-64 olmak hedefim umarım gerçekleşir :KK16:

günaydınnn :KK16: niye kimsecikler yazmıyo tek kaldım sanırım :44:neyse bakalım bu sabah yine tartıldım..ben öyle 3-5 gün 1 hafta felan bekleyemiyorum tartılmak için ve her gün çıkıyorum o tartıya :KK1: ve bence sonuç gayet iyi 67.8 dim bu sabah :KK76: 4-5 gün oldu akşam yemeyi bırakalı 69.5 den 67.8 e düştüm çok motive oluyorum değişiklik görünce :KK76: tabi 1 saat spor 1 saat ev temzliğide yaptım dün ve gündüz 1200 küsür kalori aldım..durumlar böyle..kızlar sizde yazın merak ediyorum yalnız bırakmayın beni destek olalım birbirimize

merhaba kızlar,bende daha önce akşamları yemeyerek çok güzel kilo vermiştim.
bugün yine başlıyorum,yoksa gitmiyor bu kilolar.Bugün 69.7 kilo çıktım.:KK17:

X