Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

Slm kızlar nasılsınız ne var ne yok iyi pazarlar hepinize :) dün bi yazıcokufum ligli gıdalar zayıflatıyormuş hrm tok tutuyormuş hrmde metabolizmayı hızlandırıyormuş duydunuz mu daha önce :KK66:)

Kizlaaaaaarrrr bende sabah güzel bi kahvalti yaptim :KK70: sayin

3 Yumurta 1 döm ekmek salatalik zeytin light krem peynir biraz

Evden ciktim snrada arkdsma ordada meyve tabagi hazirlamis fiyetteyin diye meyve yedim bussuru :KK70: baya baya armut fln durduramadm kendini hahah simdidebisey yemiyorum bahcedeym yuruyus yapicaz.. Regl oldum cok kötü ya siskinlik var .. Ama gecicek bana zayiflamissin dedin herkez cik k nutlu oldum kay ay ayay sy hyuyhuHu

Canım seni çok azimli gördüm 66 zorlayacağına eminim ben seni takipteyim haftaya bol motivasynlu başlayalım.

insallah canim motivasyon ve azim ayni anda olmali ;-) bu hafta ikiside var bendeeee ;-)

persembe, cuma, cumartesi, pazar yuruyus yaptim hergun 1bucuk saat. yarin, carsamba ve cumada yapicam insallah.

Kizlaaaaaarrrr bende sabah güzel bi kahvalti yaptim :KK70: sayin

3 Yumurta 1 döm ekmek salatalik zeytin light krem peynir biraz

Evden ciktim snrada arkdsma ordada meyve tabagi hazirlamis fiyetteyin diye meyve yedim bussuru :KK70: baya baya armut fln durduramadm kendini hahah simdidebisey yemiyorum bahcedeym yuruyus yapicaz.. Regl oldum cok kötü ya siskinlik var .. Ama gecicek bana zayiflamissin dedin herkez cik k nutlu oldum kay ay ayay sy hyuyhuHu

ne kadar guzel bi duygu demi. zayifladin dedikleri zaman cok mutlu oluyor insan :-)))
masallah tatlim, boyle devam ;-)
bu hafta degil sonraki hafta grup atlarsin kesin ;-)

Canim ben buraya katilmadan önce bi 5 kilo verdim sonra kilo vermem durdu :KK43: Ne kadar az yesemde veremiyodum bende anlamamisdim.. Arada kacamaklarim oluyodu ama gittikce kilo aldircak kadar degil ve yaptiysam bile kendime cok fena cezalar veriyorum.. Neyse ki yeni yeni vermeye basladim cok sukur ve seni kendime rakip sectim bakalim cumartesiye kadar hangimiz 5 li rakamlari görecek :KK70:

Haa o zaman cok normal benim de oyle oluyo 3-4 kg dan sonra duruyo :) eger birakmazsam kilo vermeye devam ediyorum. Umarim ikimiz de goruruz cok ozledim :)

Haa o zaman cok normal benim de oyle oluyo 3-4 kg dan sonra duruyo :) eger birakmazsam kilo vermeye devam ediyorum. Umarim ikimiz de goruruz cok ozledim :)

Normal miiii :O bende kara kara düsünüyorum niye veremiyorum diye... Neyseki yavas yavas vermeye basladim bende cok özledim insAllah canim :)

katze için spor zamanıydı:nazar:

:KK15::KK15::KK15::KK15:

5.4 kg to go :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Slm kızlar.bugün sabah 2 dilim kepek ekmeği ve Menemen yedim 4 gibi 10 tane erik akşam misafirim vardı 8 de 1 tane poğaça azıcık sütlü tatlı bi tane de börek yedim inşallah bunların cezasını çekmem:)

normalde bende sızınleydım, dogum kontrol hapları sayesınde cok kılo almıstım :KK43:

amacım zayıflayıp hamıle kalmaktı, ılacları da bırakmıstım we hergun 10 km yuruyordum,

ama gecen hafta 5 haftalık hamıle oldugumu ogrendım :KK43: onun ıcın spor dıet falan rafa kaldırdım :KK43:

yıne dıkkat edıom yedıklerıme ama spor kendımı yormadan yapıyorum :)

:KK47:
normalde bende sızınleydım, dogum kontrol hapları sayesınde cok kılo almıstım :KK43:

amacım zayıflayıp hamıle kalmaktı, ılacları da bırakmıstım we hergun 10 km yuruyordum,

ama gecen hafta 5 haftalık hamıle oldugumu ogrendım :KK43: onun ıcın spor dıet falan rafa kaldırdım :KK43:

Hayırlı olsun bebişin CANIMMM . Hamileliğin keyfini çıkar boşver diyeti falan bebeğin beslensin güzelce.Doğum kontrol hapını ne kadar kullandın sen

Hayirli olsun ne kadar guzel bir haber :) ilk 3 ayinda zayiflatici diyet yapabilirsin bir problem olmaz diye biliyorum:KK66:)

Selam kizlar benim haftasonum guzel gecti esimle gezdim tozdum gunduz istedigimi yedim 6dan snra hic bise yemedim spor yapmadim ama evde ip atladim 500 500 ctesi pazar. Kilom yerinde sayiyor gibi gorunuyor ama wcye cikamama gibi bi durumum var aslinda 63u gordum ama bide cikabilsem tamam 63 oldum dicem.. genel olarak boyle

bu sabah sicak su ictim 1 avuc cerez yedim. Oglen ne yicem belli degil henuz

hepinize guzel bir gun diliyorum optumm.:KK16:

Selam kızlar, iyi haftalar..

Özledim sizleri... Yoğun ve yorucu bir haftasonundan sonra yine dewam..

Haftasonu hiç kaçamak yapmadım diyebilirim, cumartasi 18 gibi yarım simit ve biraz peynir bal yedim.. ama 4 gibi yattım, yine geberiyodum açlıktan,
dün de KV kahvaltıya çağırmıştı, eşimin kardeşleri vs, çoluk çocuk.. kalabalık, poğaçalar börekler kızartmalar filan..
ben evde biraz yiyip gittim, aç olursam dayanamam diye.. işe yradı.. ekmeksiz salatalık peynir ve 1 parça börek yedim.
Saat 15 gibi de 1 poğaça.. akşam bişey yemedim..
Sabah haftaya ilk kez - ile başladım.. Mutluyum.. Bu hafta yürüyüşlere de sıklık vericem inşallah..

Sayenizde kızlar..
:KK19:

Tebrik ederim.. Allah tamamına erdirsin.. Bence ilk haftalar spor sakıncalı olabilir. Doktora danışmadan hiç bişey yapma..
Daha çok yeni, allah korusun..
ilk 5 ay kilo almamaya bak, sonrasında almak sağlıklı ve normalmiş zaten.. kendine ve bebişe dikkat et tatlım..
:nazar:

insallah canim motivasyon ve azim ayni anda olmali ;-) bu hafta ikiside var bendeeee ;-)

persembe, cuma, cumartesi, pazar yuruyus yaptim hergun 1bucuk saat. yarin, carsamba ve cumada yapicam insallah.

Süper aşkilotam.. Bu hafta çok iyi sonuçlar alacaksın..
Hem spor hem diyet hem motivasyon..

Kimse tutamaz seni..
:KK55:

günaydınnnnn bol bol kaçamak yaptım ama hiçte memun degilim
bir kaçamaga başladınmı gerisi malesef geliyor:KK43:
bugün protein beslenicem yulaf ekmegimi yesdim sabah
bundan sonra çok dikkat edicemmm.
oksa gitmeyecek kilollarrr

geçmişi okumadım itiraf eidyorum çok yogunum :18::18:

günaydınnnnn bol bol kaçamak yaptım ama hiçte memun degilim
bir kaçamaga başladınmı gerisi malesef geliyor:KK43:
bugün protein beslenicem yulaf ekmegimi yesdim sabah
bundan sonra çok dikkat edicemmm.
oksa gitmeyecek kilollarrr

geçmişi okumadım itiraf eidyorum çok yogunum :18::18:

Günaydın canım..

Hani bi daha kaçamak yapmak yok demiştik, pazartesi bunları konuşmıycaz demiştik..

Ben 2 haftadır 2 hedef belirledim..
Haftasonu tartıda - görmek, hafta başı + görmemek..

Tüm hafta uğraşıp haftasonu cozutunca bütün emekler boşa gidiyor..
Hadi bu gün de izinlisin, pazartesi yorgunluğu çok fena çünkü.. sonra silkelen bi kendine gel..
Yarın topla artık kendini, Havalar düzeliyo artık.. Giyeceklerini düşün..

Günaydınlar kızlar

Hafta sonu kaçamaksız az yemekli geçti saat uygulaması yoktu diyebilirim
tek kaçamağım bira içmekti

bu sabah glutensiz ekmeğimide aldım yedim tuzsuz gıcır gıcır eden bir ekmek
ama olsun mutluyum huzurluyum ekmek yerken

sabah kahvaltım yine aynı
1 dilim ekmek
1 yumurta
2 sivri biber
beyaz peynir ve çay

Günaydın canım..

Hani bi daha kaçamak yapmak yok demiştik, pazartesi bunları konuşmıycaz demiştik..

Ben 2 haftadır 2 hedef belirledim..
Haftasonu tartıda - görmek, hafta başı + görmemek..

Tüm hafta uğraşıp haftasonu cozutunca bütün emekler boşa gidiyor..
Hadi bu gün de izinlisin, pazartesi yorgunluğu çok fena çünkü.. sonra silkelen bi kendine gel..
Yarın topla artık kendini, Havalar düzeliyo artık.. Giyeceklerini düşün..

çok haklısın nesilcim ama ilk defa bri hafta sonu hiç bişiy yapmadım
ölü topragı serpilmiş sanki üzerime durmadna yattımm, yemek bile zor yaptım
dügündü filan derken herşey üst üste geldi sanırım eşimin iş sorunları vardı aylardır oda yoluna girdi
beynimde vucudumda yorudldus naırım ama tabi bunlar bahane degil,

ama az yemek erken yemek süper ya migdem göbegim gitmişti tekrardan geldi
dün dukan ekmegi yaptım kendime cnm bugün kldıgım yerdne başladım
bol proetinle kapatmayı düşüünüyorum bugünü, aç kalınc agidiyor kilolalr başka çaresi yok

gunaydiiiiiiin. Umarim keskezin haftasi sahane gecer ;-)

vay beee bana afferin diyin kizlar. bu hafta sonu kacamak yapmadim. dun yuruyusten once wafel yedim sadece erken saatte :))) az sonra yine yuruyuse cikiyorum ;-)

ben bugun calismiyorum, bugun yumurta bayrami. listeyi yarin hallederim. hepinizi opuyorum.

Selam kızlar, iyi haftalar..

Özledim sizleri... Yoğun ve yorucu bir haftasonundan sonra yine dewam..

Haftasonu hiç kaçamak yapmadım diyebilirim, cumartasi 18 gibi yarım simit ve biraz peynir bal yedim.. ama 4 gibi yattım, yine geberiyodum açlıktan,
dün de KV kahvaltıya çağırmıştı, eşimin kardeşleri vs, çoluk çocuk.. kalabalık, poğaçalar börekler kızartmalar filan..
ben evde biraz yiyip gittim, aç olursam dayanamam diye.. işe yradı.. ekmeksiz salatalık peynir ve 1 parça börek yedim.
Saat 15 gibi de 1 poğaça.. akşam bişey yemedim..
Sabah haftaya ilk kez - ile başladım.. Mutluyum.. Bu hafta yürüyüşlere de sıklık vericem inşallah..

Sayenizde kızlar..

Tebrik ederim.. Allah tamamına erdirsin.. Bence ilk haftalar spor sakıncalı olabilir. Doktora danışmadan hiç bişey yapma..
Daha çok yeni, allah korusun..
ilk 5 ay kilo almamaya bak, sonrasında almak sağlıklı ve normalmiş zaten.. kendine ve bebişe dikkat et tatlım..
:nazar:
:KK9::nazar: vayyy vayyyy vay nesil tebrikler canım bende çok iyiydim bu haftasonu artı var azıcık ama çok önemli değil bugün gidicek eminim.
gunaydiiiiiiin. Umarim keskezin haftasi sahane gecer ;-)

vay beee bana afferin diyin kizlar. bu hafta sonu kacamak yapmadim. dun yuruyusten once wafel yedim sadece erken saatte :))) az sonra yine yuruyuse cikiyorum ;-)

ben bugun calismiyorum, bugun yumurta bayrami. listeyi yarin hallederim. hepinizi opuyorum.

:KK9::KK9::KK9::nazar: canım tebrik ederim maşallah nazarımız değmesin.iyice dinlen tatilini yap:KK16:

X