Bebek İkinci El 6-18 ay arası erkek bebek kıyafetleri eşyaları yepyeni

seros33

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2011
22
18
Oğluma birçoğunu Amerika'dan aldığım carters ralph lauren polo Calvin klein vs vs gibi markaların neredeyse hiç kullanılmamış kadar temiz ve yeni kıyafetlerini ayakkabılarını , yanında kullanılmış sürpriz hediyelerle satışa çıkarttım . Giyim yanı sıra Sultan hamağından fisher price mutlu bebwkler dönenceden yağmur ormanı hoppalaya ve daha birçok şey satıştadır. Ilk ve son çocuğum olduğu hiç herseyi fazla fazla almış bulunmaktayım. 2 adet yürüteç 3 adet araba vs vs . Bu sebeple birçok şey kullanılamadı. Bende kimse yok mu derneği gönüllüsü olarak satışa çıkarıp gelirinin bir kısmını oğlum adına bağış diğer kısmını da eğitim yatırımı olarak biriktirmeye karar verdim. Neye ihtiyacınız varsa ... a mesaj atıp resim isteyip soru sorabikirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oğluma birçoğunu Amerika'dan aldığım carters ralph lauren polo Calvin klein vs vs gibi markaların neredeyse hiç kullanılmamış kadar temiz ve yeni kıyafetlerini ayakkabılarını , yanında kullanılmış sürpriz hediyelerle satışa çıkarttım . Giyim yanı sıra Sultan hamağından fisher price mutlu bebwkler dönenceden yağmur ormanı hoppalaya ve daha birçok şey satıştadır. Ilk ve son çocuğum olduğu hiç herseyi fazla fazla almış bulunmaktayım. 2 adet yürüteç 3 adet araba vs vs . Bu sebeple birçok şey kullanılamadı. Bende kimse yok mu derneği gönüllüsü olarak satışa çıkarıp gelirinin bir kısmını oğlum adına bağış diğer kısmını da eğitim yatırımı olarak biriktirmeye karar verdim. Neye ihtiyacınız varsa ..... a mesaj atıp resim isteyip soru sorabikirsiniz.

selamlar, fotoğraflarını eklemeniz mümkün mü?

Oğluma birçoğunu Amerika'dan aldığım carters ralph lauren polo Calvin klein vs vs gibi markaların neredeyse hiç kullanılmamış kadar temiz ve yeni kıyafetlerini ayakkabılarını , yanında kullanılmış sürpriz hediyelerle satışa çıkarttım . Giyim yanı sıra Sultan hamağından fisher price mutlu bebwkler dönenceden yağmur ormanı hoppalaya ve daha birçok şey satıştadır. Ilk ve son çocuğum olduğu hiç herseyi fazla fazla almış bulunmaktayım. 2 adet yürüteç 3 adet araba vs vs . Bu sebeple birçok şey kullanılamadı. Bende kimse yok mu derneği gönüllüsü olarak satışa çıkarıp gelirinin bir kısmını oğlum adına bağış diğer kısmını da eğitim yatırımı olarak biriktirmeye karar verdim. Neye ihtiyacınız varsa .... a mesaj atıp resim isteyip soru sorabikirsiniz.

Hepsini görmek isterim canım nasıl yapalım

Resimlerini atsanız bizde baksak cok güzel olur birde egitici köpek varmı elinizde ?

X