354. Dönem (Şubat/Mart 2014) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Yârenleri

inşaAllah canım :116:

bugün 3 yaşlarında sokaktan geçen bir çocuk
baba diye koşup sevgilimin kucağına atlamış
sevgilim de sarılmış çocuğa çocuk öyle baba diye koşunca
sarılmışlar filan böyle

Allahım dedi bu bi işaret mi :KK9:
sokakta duran bi çocuk ne diye baba diye gider sevgilimin kucağına çıkar :KK53:

Oyy, ne mutlu olmuştur enişte oğlan :KK1:
Dua et canım ya inşallah olcak sizin iş ben inanıyorum...

kızlaar iyi akşamlar iyi bayramlar. askerlerimize kavuştuk boş bırakmayalım yine de burayı :) 2. gün sevdiceğimin yanına memleketine gidiyoruz. hiç vakit geçiremedik beraber yaa... hepinizi öpüyorum çookkk.

Evet, 9 şubatta başlayan ayrılığımız bugün itibariyle son buldu şükür :) rabbim bundan başka ayrılık yaşatmasın inşallah.. :nazar:

selam kızlar nasılsınız sevdiceklerimize kavuştuk çok şükür ee nasıl geçiyor günler isteme , nişan , düğün hazırlığında olan var mı :KK16:

benimki daha yok piyasada :) normal şartlarda 25 gün kaldı ama sanırım ufak bi operasyon geçirip erken gelme durumu var.. tahlil sonuçları yarın kesinleşecek.. o zaman 26-27 Ağustos gibi burada inşallah nasipse..
kavuşanlara gözünüz aydın diyorum kızçelerimm.. çoktandır giremedim, hepiniz iyisinizdir inşallah...

benimki daha yok piyasada :KK66: normal şartlarda 25 gün kaldı ama sanırım ufak bi operasyon geçirip erken gelme durumu var.. tahlil sonuçları yarın kesinleşecek.. o zaman 26-27 Ağustos gibi burada inşallah nasipse..
kavuşanlara gözünüz aydın diyorum kızçelerimm.. çoktandır giremedim, hepiniz iyisinizdir inşallah...
Aynıymışız seninle :KK68: Allah kavuştursun canım az kalmış:KK68:

Hatunlaaaarrrr nerelerdesinizz. hey gidi günler heeeeyyyy. Ne çabuk geçti zamann

X