354. Dönem (Şubat/Mart 2014) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Yârenleri

Mutella

29.07.2017
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2012
8.815
8.147
Şubat 2014'e çok az kaldı.
Şubat'ta gidecek olanlar 1. dönem oluyormuş 3-7 Şubat arası gidiliyormuş. Mart'ta gidecek olanlar 2. dönem oluyormuş.
Araştırdığım kadarıyla 354. Dönem olması lazım. Yanlışsa düzeltin lütfen.
24 Ocak'ta askerlik yerlerimiz belli olacak kızlar. Hep birlikte bekleyelim askerlerimizi, birbirimize dert ortağı olalım.
Var mı benim gibi Şubat-Mart aylarının gelmesini istemeyen? :KK31:
___________________________________________________________________________________________________________
En Büyük TÜRKİYE***ASKER YÂRENLERİ***En Büyük TÜRKİYE

:124:ALiRa - AMASYA / (Askerinin usta birliği) *U*:124:

~ŞUBAT'TA ŞAFAK SAYMAYA BAŞLAYAN YÂRENLER~

:124:11kelebek06 - İZMİR / İZMİR:124:

:124:akayca - TEKİRDAĞ / TEKİRDAĞ :124:

:124:Assyranta - MANİSA / KIBRIS :124:

:124:benvesen06 - MANİSA / KIBRIS :124:

:124:bnnu - KASTAMONU / ŞANLIURFA :124:

:124:dexter89 - AMASYA / KARS:124:

:124:elmuhibbi - AYDIN / (Askerinin Usta Birliği) *U*:124:

:124:eminekar - TEKİRDAĞ / TEKİRDAĞ :124:

:124:Esmila - KASTAMONU / ŞIRNAK:124:

:124:gulllfer - BOLU / BOLU :124:

:124:lili_vanilli - İZMİR / (Askerinin Usta Birliği) :124: *YS*

:124:LunaDaisies - ANTALYA / İZMİT :124:

:124:MissGamzeli - TEKİRDAĞ / ÇANAKKALE-Gelibolu :124:

:124:monarkk - ANKARA-Polatlı / ANKARA-Polatlı :124:

:124:mutlulukbulutu - MANİSA-Alaşehir / (Askerinin usta birliği) *U*:124:

:124:nonsense38 - MANİSA / KIBRIS-Girne :124:

:124:oddo0658 - KASTAMONU / BİNGÖL :124:

:124:pis_prenses - İSTANBUL / İSTANBUL :124:

:124:pembe_dizi - TEKİRDAĞ-Malkara / TEKİRDAĞ-Hayrabolu :124:

:124:seda_41 - KASTAMONU / TOKAT :124:

:124:sinre - AMASYA / KARS-Sarıkamış :124:

~MART'TA ŞAFAK SAYMAYA BAŞLAYAN YÂRENLER~

:124:caglaayaz - KÜTAHYA / (Askerinin usta birliği) :124:

:124:EHDA - MANİSA-Alaşehir / (Askerinin usta birliği) *U*:124:

:124:Mutella - KASTAMONU / ANKARA-Güvercinlik :124:

:124:nidagkhn - MANİSA-Alaşehir / (Askerinin usta birliği) *U*:124:

:124:paytak_paytak_kosan_koala - KÜTAHYA / (Askerinin usta birliği) :124:

:124:sakarkedi - KASTAMONU / BURSA:124:​

___________________________________________________________________________________________
Kızlar ismini listede görmeyen yarenler bana ulaşabilir :KK16:

Son düzenleme:
Ben bi an once 2015 subat gelsin istiyorum aslindaa :) subat yareniyim bende merhaba canim.

subat 2014 sevdicegim gidiyor bi ay sonra .. 2015 subat gelsin hemen bitsin anlaminda dedim :) insallah 2015 yaza dsnuyruz. Sen canim sende mi subat?

Canım kısa dönem değil mi?
Bizim yedek subay gibi bi süprizimiz olmazsa 6 ay olcak da ondan şaşırdım bi an :KK61:
Biz de daha nişan bile yok :KK1: İnşallah gidip geldikten sonra nişan 2015 bahar ya da yaza düğün istiyoruz. Kısmet olursa tabi her şey bizim isteğimizle olmuyor maalesef :KK31:

Hoşgeldin Nida :KK3:
Şubat 2014 mü demek istedin canım? Yoksa Şubat 2015'te düğün mü var? :)

Canım kısa dönem değil mi?
Bizim yedek subay gibi bi süprizimiz olmazsa 6 ay olcak da ondan şaşırdım bi an :KK61:
Biz de daha nişan bile yok :KK1: İnşallah gidip geldikten sonra nişan 2015 bahar ya da yaza düğün istiyoruz. Kısmet olursa tabi her şey bizim isteğimizle olmuyor maalesef :KK31:

Yok bizim uzun donem 12 ay malesef canim.ne guzel kisa donem hemencicik gecer :) evet bizde de nisan yok henuz . 4 yildr beraberiz askerligi bekledik. Geldigi sene icinde hepsi olsun istyoruz. O gelene kadarda ben hazirliklarimi yaparim insallahh..

Yok bizim uzun donem 12 ay malesef canim.ne guzel kisa donem hemencicik gecer :) evet bizde de nisan yok henuz . 4 yildr beraberiz askerligi bekledik. Geldigi sene icinde hepsi olsun istyoruz. O gelene kadarda ben hazirliklarimi yaparim insallahh..

Canım canım :KK54:
Nerdeyse aynı durumdayız, biz de 4 senedir birlikteyiz :KK1:

bende geldim kızlar bizde bir yıl oldu ekimde sevgili olalı aileler biliyo ama isteme-nişan-düğün askerden sonra olcak inşallah. kısa mı uzun mu gidicek bilmiyoruz daha hemen gelse keşke 24 ocak :KK43: beni de aranıza alın hep beraber bekleyelim

bende geldim kızlar bizde bir yıl oldu ekimde sevgili olalı aileler biliyo ama isteme-nişan-düğün askerden sonra olcak inşallah. kısa mı uzun mu gidicek bilmiyoruz daha hemen gelse keşke 24 ocak :KK43: beni de aranıza alın hep beraber bekleyelim

Hoşgeldin aramızaa :KK16:

Evet kızlar 3 kişiyiz artık :KK16:
Tanışıp kaynaşalım madem;
Ben Mutella, kısaca Muti diyebilirsiniz :KK1:
21 buçuk yaşındayım :KK1:
Sosyoloji okuyorum 4. sınıfım yarım dönem sonra okul hayatıma noktayı koyuyorum kısmetse, 4 yıl 3 aylık bi ilişkim var, Kısmet olursa yaza söz-nişan düşünüyoruz :KK16:

Sıra sizlerde :KK61:

Son düzenleme:
Sosyoloji okuyorum 4. sınıfım yarım dönem sonra okul hayatıma noktayı koyuyorum kısmetse, 4 yıl 3 aylık bi ilişkim var, Kısmet olursa yaza söz-nişan düşünüyoruz :KK16:

Ben nida okul oncesi ogretmenligi okuyorum 21 yasindayim bnimde son senem mutiii :))) bizde 4. Yilimizdayiz askerden gelince bi ay sonra soz dusunuyoruz 2015 yaza da insallah sinanayyy sinanayy evleniyoruuuz :))

Ben nida okul oncesi ogretmenligi okuyorum 21 yasindayim bnimde son senem mutiii :))) bizde 4. Yilimizdayiz askerden gelince bi ay sonra soz dusunuyoruz 2015 yaza da insallah sinanayyy sinanayy evleniyoruuuz :))
Ayy ne kadar da benziyoruz böyle :KK1:

bende pembe :) 24 yasındayım laboratuar bolumunu okudum. okulum bitti şimdilik evdeyim iş arama dönemi yani. 1 yıldır bırlıkteyız bızde kısa dönem çıkarsa yaz sonu olmazsa 2015 şubatta nişan düşünüyoruz inşallah :)

X