Adete 9-10 gün kala beta hgc yaptıranlar ve sonuçları ne cıktı

ebru_ko

Guru
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2012
708
149
merhabalar ben eylül ayında düşük yasadım kendılıgınden düştü sımdı cocuk ıstedık benım en son sat tarıhım 25 aralık 2013 dü adetlerim duzenlidir 21,01,2014 yada 22,01,2014 adet olucam(olmasam keske hamıle olsam) neyse konuya geleyım ben dayanamdım erkenden kan tahılılı verdım 13,01,2014 adetıme 9-10 gün kala cıkan sonuc 0,100 moralım sıfırlandı tabı sonra ıdrar testı yaptım oda negatıf ya bu deger yukselırmı belım ınanılmaz agrıyor normalde bu kadar agrımazdı uyku halım var ole bana ne olur soyleyın kanda adetıne 9-10 gün kala negatif cıkan ve daha sonra pozitif cıkan varmı 4 gün kaldı bu arada adet gunume

merhabalar ben eylül ayında düşük yasadım kendılıgınden düştü sımdı cocuk ıstedık benım en son sat tarıhım 25 aralık 2013 dü adetlerim duzenlidir 21,01,2014 yada 22,01,2014 adet olucam(olmasam keske hamıle olsam) neyse konuya geleyım ben dayanamdım erkenden kan tahılılı verdım 13,01,2014 adetıme 9-10 gün kala cıkan sonuc 0,100 moralım sıfırlandı tabı sonra ıdrar testı yaptım oda negatıf ya bu deger yukselırmı belım ınanılmaz agrıyor normalde bu kadar agrımazdı uyku halım var ole bana ne olur soyleyın kanda adetıne 9-10 gün kala negatif cıkan ve daha sonra pozitif cıkan varmı 4 gün kaldı bu arada adet gunume

akibetin ne oldu acaba bende suan aynı senin durumundayım

malesef canım adet oldum artık hep hayırlısı dıyorum umarım senın ıcın guzel seyler olur benı haberdar edersin

çok sabır gerektiren bir süreç, aslında unuttuğumuz şey

'biz nekadar hesaplarsak hesaplıyalım, taktir rabbimin'

Bizde ekimden beri uğraşıyoruz. ocakta düşük yaptım.

haber veririm cnm...ptesi kan vercem

Sizin neticeniz belli olmus ama
okuyacaklar icin belirteyim, 9 10 gun kala cikmayabilir benim doktorum hep 1 hafta kala yaptirirdi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Adetinize 1 hafta kala belirleyici olabilir belki ama 9-10 gün kala yumurtlamanın üzerinden 1 hafta falan geçmiş oluyor ve kanda gebeliğin belli olması için döllenmeden sonra 8 gün geçmesi gerekiyormuş. 1 hafta kala belki daha belirleyici olabilir.
örneğin: benim son adet tarihim 20 ağustos, yumurtlama günleri 31 ağust.-1-2eylül gibiydi. (beklenen adetime 9 gün kala yani 9 eylül tarihinde kan testi yaptırdım 7,4 çıktı.) normal kişilerde bu 0 ile 5 arasında olurmuş ama vücutta bazı hormonların fazla çalışması nedeniyle 5 ile 10 arası da normal sayılabilirmiş.(yani gebelik ihtimali çok çok düşük) bu verilere göre hamile değilim diye düşünmüştüm. adetim 2 gün gecikince eczaneden test alıp yaptım, onda pozitif çıktıktan sonra dr,a gittim beklenen adet tarihinden 1 hafta sonra falan. (yani gebeliğin 5.haftası sayılıyor) orda kan değerlerim 1er gün arayla 380 ve 750 cıktı. yani hamileymişim aslında ama çok yeni olduğu için kanda çıkmamış.

Son düzenleme:
X