~~2014 nisan anneleri dogum hikayeleri~~

fefilifa

mavişim minik kelebegim
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2009
2.792
122
Arkadaslar belki cok erken ama aramizda bebegini dunyaya getiren annemizin haberini alinca
bu topigi acma karari aldim..:emir_bebek::emir_bebek:

:119::119:İlk annemiz hayirli ugurlu olsun.. :119::119:

Sevgili filiz hikayeni bizimle paylasirsan seviniriz..:KK16:

Son düzenleme:
Arkadaslar belki cok erken ama aramizda bebegini dunyaya getiren annemizin haberini alinca

Gözümüz aydın canım, hayırlı olsun bütün nisan annelerine...
İnşallah güzel haberleri, hayırlı doğumlarımızı yazarız...
Bakalımm kimler yazacak sırasıylaa.....

Bende merakla bekliyorum doğum hikayesini fırsatını bulunca yazsın lütfen..

Kesin ağlaya sızlaya okurum..Doğum hikyeleri beni çok etkiliyor duygulandırıyor :KK25:

ayy cok guzell hayırlı olsun canım erken ama olsun topıdıgımızzz:KK52::KK52::KK52::KK52:

Heyecanladım şimdi =))
Topiğimiz hayırlı olsun...:KK12:
İlk hikayeyi merakla bekliyorum:KK16:

yeni topiğimiz hayırlı olsun!
ayyy bizlerin doğum hikayeleri nasıl olacak acaba merakla bekliyorum:KK16:

ayyy çok duygulandım yenı topik hayırlı uğurlu olsun :KK43: umarım güzel sağlıklı sıkıntısız doğumlar yapıp paylaşırız:KK16:

ooo daha var ancak doğumlara sanki
erken doğum da olsa gerçi epey toparlandı bebişler
inşallah sağlıkla huzurla zamanlarında gelirler :nazar:

Doğum yapan arkadaş bebeğini sağlıkla büyütsün. Bizdede erken doğum riski var :KK43:
Doğum yapacaklara da şimdiden hayırlı doğumlar.

doğum hikayelerini hep ağlayarak okudum bızde beraber bügünlere geldik az zamanımız kaldı hepimizin yakında yazamaya başlarız hayırlı olsun topıgımız

o kadar heyecanlanıyorum ki. bi yandan da korku var.ilk doğumum ve hem mutlu hem tedirginim. Allah hepimize hayırlı doğum nasip etsin. bebişlerimiz sağlıklı ve hayırlı birer evlat olsun. ilk doğum hikayesini merakla bekliyorum :)

o kadar heyecanlanıyorum ki. bi yandan da korku var.ilk doğumum ve hem mutlu hem tedirginim. Allah hepimize hayırlı doğum nasip etsin. bebişlerimiz sağlıklı ve hayırlı birer evlat olsun. ilk doğum hikayesini merakla bekliyorum :)

BEnde heyecanlandım 20 NiaN GOzukuyor dogumum normal ıstıyorum hersey cok normal ama bana sankı erken dogum yapacakmısım gıbı gelıyor bebegım 3 hafta onden gıdıyor 26 subatta 2500 gr olmustu ama ben de artık 90 oldum artık kg almak ıstemıyorummm.....En Büyük KK

cumartesi doktora gittik. kasılmalarım oluyordu rahim 1 cm açılmış.erken doğum riski çıktı. ciger geliştirici iğne ve tokoliz tedavisi uyguladılar.şimdi oral yolla ilaç alyorum yatıyorum. inşallah vakitlice gelir hayırlısıylan diye dua ediyorum. 33,5 haftalıgız.

cumartesi doktora gittik. kasılmalarım oluyordu rahim 1 cm açılmış.erken doğum riski çıktı. ciger geliştirici iğne ve tokoliz tedavisi uyguladılar.şimdi oral yolla ilaç alyorum yatıyorum. inşallah vakitlice gelir hayırlısıylan diye dua ediyorum. 33,5 haftalıgız.

Allah zamaninda sagsaglim kucagina almayi nasip etsin canim aman dikkat et yat bol bol dinlen.. 33,5 hafta cok korkulacak degil elbette ama zamaninda vakitlice gelsin yavrun

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Eee artık gelsin hikayelerimiz =)
Okumak için can atıyorum resmen :KK9:

Allah zamaninda sagsaglim kucagina almayi nasip etsin canim aman dikkat et yat bol bol dinlen.. 33,5 hafta cok korkulacak degil elbette ama zamaninda vakitlice gelsin yavrun

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Allah razı olsun canım. doktor 2-3 hafta daha ertelersek iyi olur dedi.insan endişe ediyor işte. inşallah bakalım. bende yatıyorum öyle.çok tesekkr ederim canm

X