Antalyada 2014 yazı kır düğünü mekanları lütfeeennn

Kızlar Merhaba :KK16:

Benimde2015 te düğünüm olcak Antalyada Allah nasip ederse.

Kaplan garden diye kır düğün yeri var bitane ama sanırım biraz merkez dışında. Bir arkadaşımda Antalya anadolu parkında yapmıştı .Onun düğünüde çok güzel olmuştu :KK16:

Fotoğtafçı olarakta Ahmet Karagöz , Süleyman Gürpınar önerebilirim :KK76:

Benim dugunum lara hotelde oldu gayette guzel oldu ama 10 bin lira dokulduk

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mutluluklar dilerim. Benim de düğünüm lara otelde olacak. Video çekimi için otelin fotoğrafçısıyla mı anlaştınız ?

Msjini yeni gordum cnm hayir biz ayri fotograf iyla anlasdik otelde sadece yemek icmek calgi parasiydi

Bu arada guzel dileklerin icin tsk ederim sanada cok mutlupuklar dilerim lara otel super secim :KK66:

Merhaba kızlar ben de geçen Eylül ayında Antalya'da evlenenlerdenim. Düğünüm Kervansaray Lara Otel1'de oldu. Gayet memnun kaldık. Her şey çok güzeldi. Kuaför Lara'da Trendy kuaför saçım için orayı tercih ettim. Yine çok memnun kaldım tam istediğim gibi yaptı. Makyaj Make Up Emine Hanıma yaptırdım açıkcası hem çok pahalı hem de ben çok memnun kalmadım. Normalde düğün makyajında kendi cilt tonundan 1.5 ton açık yapılması gerekir ben resmen esmer bir gelindim normalde beyaz tenli olmama rağmen. Ayrıca parlayan bir suratla gezdim bütün gece. Bu da hiç hoş değildi. Onun dışında ruj rengini de yanlış bir seçim yaptı falan filan. Kısaca önermiyorum. Bir d,ğer önermeyeceğim bizi çook çok üzen ise video ve fotoğraf çekimi için anlaştığımız Antalya yeşilçam fotoğraf stüdyocusu mehmet ali bey idi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum kızlar düğünümün videosunun sesini çekmemişler ve bunu bize başka düğümlerden ses montajlayarak hiç bize bu konudan bahsetmeden vermeye çalıştı bu zat. videoyu açtığımızda tam bir şok yaşadık hiç bir ses bize ait değildi :KK43: :KK53: :KK43: Benim iyisiyle kötüsüyle deneyimlerim bunlar. Umarım her şey istediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde yaşanır. Hepinizi şimdiden tebrik ediyorum.

X