Hamile kalmayı bekleyenler

evet ocak olacakti:) tesekkur ederim.
artik gunler birbirine girdi...

o kadar hevesli olunca insan utanmasa iliskiden sonra test yapacak ama, sonuc belli yani o kadar da degil :KK1:

hahahaaaa :))))))))) çok haklısınnn ama keşke ilişkiden sonra tutup tutmayacağını gösteren bişe olsaydıı :KK1::KK1: o zaman senide ekledim listemize tatlımm :))) :KK16::KK16::KK16:

hahahaaaa :))))))))) çok haklısınnn ama keşke ilişkiden sonra tutup tutmayacağını gösteren bişe olsaydıı :KK1::KK1: o zaman senide ekledim listemize tatlımm :))) :KK16::KK16::KK16:

Cok tesekkur ederim...

Allah herkese, saglikli birer bebek nasip etsin...

mertay keske ıcseydın ılaclarını doktor verdıgıne gore bı bıldıgı vardır. Hamılelıkte ıdrar yolu enfeksıyonu cok zor oluyo. Testıde cok erken yaptırmıssın okadar onceden cıkmaz kesın adet gecıkmesını beklemek gerekıyo ınsallah hayırlıysa hamısızdır : )

Bende hamile kalmayı bekleyenlerdenim. Batım 12 şubat. adetim 12 ocaktı yeni bitti sayılır. yaş 29 ilk çocuk için uğraşıyoruz mart ayından beri aralıklarla çalıştırk diyeyim çünkü izindi bayramdı derken arada kaçırdığımız yumurtlama günleri oldu. Bu arada doktora gittim hormon tahlillerimi yaptırdım. Prolaktinim yüksek çıktı doktor ilaç verdi düşürmek için . beklemedeyiz bakalım. inşallah herkesin bebişi olur biran önce :KK16::KK16::KK16::KK16:

Bende hamile kalmayı bekleyenlerdenim. Batım 12 şubat. adetim 12 ocaktı yeni bitti sayılır. yaş 29 ilk çocuk için uğraşıyoruz mart ayından beri aralıklarla çalıştırk diyeyim çünkü izindi bayramdı derken arada kaçırdığımız yumurtlama günleri oldu. Bu arada doktora gittim hormon tahlillerimi yaptırdım. Prolaktinim yüksek çıktı doktor ilaç verdi düşürmek için . beklemedeyiz bakalım. inşallah herkesin bebişi olur biran önce :KK16::KK16::KK16::KK16:

cnm 84 lu musun..
Ben 30 oldum ve ben de ilk icin ugrasiyorum..
İnsallah nasip olur bu ay,iyi degerlendir..

cnm 84 lu musun..
Ben 30 oldum ve ben de ilk icin ugrasiyorum..
İnsallah nasip olur bu ay,iyi degerlendir..

yok canım 85 liyim ama ocakta doğmuşum :KK52:. Yeni yıl gelince hoop yaşa artıyor hemen :KK52:. Nasipse değerlendireceğim preseed jel bile aldım :KK23:. sitede okudum kullanıp hamile kalan çok var. Kısmet artık inşallah :KK25::KK25::KK25::KK25:

yok canım 85 liyim ama ocakta doğmuşum :KK52:. Yeni yıl gelince hoop yaşa artıyor hemen :KK52:. Nasipse değerlendireceğim preseed jel bile aldım :KK23:. sitede okudum kullanıp hamile kalan çok var. Kısmet artık inşallah :KK25::KK25::KK25::KK25:

jeli kullanmaya basladim ben de gecen ay,bu ay da deniyorum bakalim kismet..
sen de ertelemissin bebegi snrm benim gibi..

jeli kullanmaya basladim ben de gecen ay,bu ay da deniyorum bakalim kismet..
sen de ertelemissin bebegi snrm benim gibi..

Aslında erteleme değilde şartlar diyelim. Sen kaç yıllık evlisin? benim şöyle oldu aslında. okulu bitirdim ertesi yıl evlendim iş yok güç yok atama bekliyorum olmadı. Evlendiğim yıl kpss çalışmaya başladım sadece ona odaklandım puanı aldım . sonra olurda uzağa atnırsam nasıl olcak diye düşündüm yapmadım. ertesi yıl atandım aynı şehire ama uzak bir ilçeye. E bu seferde iş uzak dedim. Ama artık yaş 30 a geldi olsun dedik olmadı ama :KK43::KK43: Benim hikayem böyle işte canım. Sen niye erteledin?

Bu arada miss çok özür dilerim evlilik takvimin varmış. Kaç yıllık evlisin sorusunu geri alıyorum :KK17::KK17:

Aslında erteleme değilde şartlar diyelim. Sen kaç yıllık evlisin? benim şöyle oldu aslında. okulu bitirdim ertesi yıl evlendim iş yok güç yok atama bekliyorum olmadı. Evlendiğim yıl kpss çalışmaya başladım sadece ona odaklandım puanı aldım . sonra olurda uzağa atnırsam nasıl olcak diye düşündüm yapmadım. ertesi yıl atandım aynı şehire ama uzak bir ilçeye. E bu seferde iş uzak dedim. Ama artık yaş 30 a geldi olsun dedik olmadı ama :KK43::KK43: Benim hikayem böyle işte canım. Sen niye erteledin?
cnm annem kanser hastasiydi..evlendigim ilk gunden beri onun tedavisi ile ugrastik,agir antidepresanlar kullandim o uzucu donemde..
annem vefat etti biz de bebek dusunmeye basladik ama gel gelelim bu sefer de bebek gelmiyo..:KK50::KK50:

canim oncelikle hosgeldin :)) ne kadar guzel oldu bunu anlatman bize umut verdi yasadiklarin tatlim :KK16: sen o zaman ikinci mucizeni bekliyorsun yanlis anlamadiysam..umarim ugurlu gelecek hepimize topigimiz :KK16: yarin bat listesi hazirlicam sende yazarsan batini hep birlikte bekleyelim guzel haberleri canimm :KK16: ben ovl.testi kullanmadim hic ne kadara getirttin canim

:)) Evet canım ikinci bir mucize gerek bana:))) Benim bat 30 ocak bakalım hayırlısı:))) beni de yaz listeye sana zahmet. Ankaradayım, yaşım 30:)) 26 tane ovulasyon testi+2 erken gebelik testine 27 tl verdim yanlış hatırlamıyorsam:)

cnm annem kanser hastasiydi..evlendigim ilk gunden beri onun tedavisi ile ugrastik,agir antidepresanlar kullandim o uzucu donemde..
annem vefat etti biz de bebek dusunmeye basladik ama gel gelelim bu sefer de bebek gelmiyo..:KK50::KK50:

çok üzüldüm canım ya başın sağ olsun. çok afedersin sana tekrar hatırlattım o acı günleri :KK14::KK14:. İnşallah en kısa sürede mutlu haberi alırsın canım :KK16::KK16:

çok üzüldüm canım ya başın sağ olsun. çok afedersin sana tekrar hatırlattım o acı günleri :KK14::KK14:. İnşallah en kısa sürede mutlu haberi alırsın canım :KK16::KK16:

insallah hep beraber aliriz cnm..
Hos gun gectikce insanin umidi kiriliyor ama vardir bi vakti elbet..

Merhaba arkadasim hosgeldin :) senide eklicem listeye:KK16: insallahh moralleri yuksek tutup bebislerimize
kavuşacaz bian önce :)) yumurtlama günlerini de ihmal etmiyelim :KK34::KK34:

:)) Evet canım ikinci bir mucize gerek bana:))) Benim bat 30 ocak bakalım hayırlısı:))) beni de yaz listeye sana zahmet. Ankaradayım, yaşım 30:)) 26 tane ovulasyon testi+2 erken gebelik testine 27 tl verdim yanlış hatırlamıyorsam:)

Liste çook güzel olmuş ellerine sağlık canım:)))

rica ederim canım benim ne demek...eklicem senide uğurlu gelir insallahhhh :KK16: testlere cok uygun vermissin canim gecende duymustum bi erken gebelik testi 20tl diyodu arkadaş :44:

X